LAL Malta Rocca Nettuno 

LAL Malta dil okulu yanında 2-3 dakika yürüme mesafesindedir. Rocca Nettuno Suites modern, dört yıldızlı bir butik otel olup 40 modern süit odalı IELS Malta’nın hemen yanındadır. Süitler ferahtır. Çatıda bir güneşlenme terası ve yaz sezonunda gölge ve şezlonglar içeren açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Her süit oda, klima ve yumuşak ışıklandırma ile çok yüksek standartlarda döşenmiştir. Her süitte rahat koltuklar ve kanepeler, televizyon ve yemek alanı bulunan bir oturma odası vardır. Konukların kullanabileceği yiyecek ısıtma cihazları, buzdolabı, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısı bulunmaktadır. Suit odalarda çift kişilik veya ikiz yataklar bulunan ayrı bir yatak odası ve banyo bulunmaktadır. 

LAL-malta-aile-yanı-konaklama (2)

IELS LAL Malta Dil Okulu öğrencileri Malta’lı bir aile yanında konaklama yapabilirler. Malta’da aile hayatı yaşamak, aynı zamanda İngilizce pratik yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Aileler çocuklu, çocuksuz olmaktadır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
LAL-Malta-days-in-otel-konaklama (3)

LAL Malta Dil Okulu yetişkin öğrencileri Day’s Inn Residence *** konaklama yapabilirler. Okuldan 5 dakika uzaklıktadır. Day’s Inn Yurdu IELS LAL Malta yönetimi tarafından çalıştırılır.

DAYS-IN OTEL Konaklama
Lal-malta-howard-otel-konaklama (8)

Howard Hotel & Residence LAL Malta dil okulu 15 dakika yürüme mesafesindedir. Denize sıfırdır. Howard Hotel 49 adet tamamen klimalı, tek veya çift kişilik oda ile özel banyolar bulunmaktadır. Ortak bir mutfağı, 24 saat resepsiyonu ve lobide ücretsiz internet vardır.

LAL Horward Otel Konaklama
lal-malta-rocca-nettuno-otel-konaklama (1)

LAL Malta dil okulu yanında 2-3 dakika yürüme mesafesindedir. Rocca Nettuno Suites modern, dört yıldızlı bir butik otel olup 40 modern süit odalı IELS Malta’nın hemen yanındadır.

LAL Malta Rocca Nettuno Otel Konaklama
LAL-malta-bayview-otel-konaklama (1)

LAL Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Sliema sahilinde mükemmel bir konuma sahip otel, kapalı yüzme havuzu, fitness odası, sauna, havuz bar ve spa bulunan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

LAL Malta Bay View Otel Konaklama
LAL-malta-palaca-otel-konaklama (10)

LAL Malta dil okulu yanında 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okula ve sahile yakın bir oteldir. 100 adet konforlu bir şekilde döşenmiş, tamamen klimalı ve özel banyolu yatak odaları bulunmaktadır.

LAL Palaca Otel Konaklama