INTERNATİONAL HOUSE MALTA DİL OKULU

International House Malta dil okulu 2001 yılında, International House Gozo 2005 yılında kurulmuştur. International House Malta FELTOM üyesidir. International House Malta Dil Okulu öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun bir ortamda tüm yıl boyunca üç farklı öğrenme merkezleri vardır. Her merkez International House nitelikli öğretmenleri ile çok yüksek bir standartta İngilizce eğitimi sunmaktadır.

International House Malta Dil Okulu deneyimli CELTA İngilizce Öğretmenleri tam haftalık eğlence programı ile birlikte yetişkin ve çocuklara İngilizce eğitim vermektedir. International House Malta Dil Okulu 6 klimalı sınıfı vardır. Okul içinde ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimi vardır. International House Malta Dil Okulu yetişkinlere (18 +) İngilizce kursları St.Julians merkezinde verilir. Okul St. Julians mağazalara ve eğlence merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

INTERNATIONAL HOUSE Malta dil okulu öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını yakından takip eden bir ortamda yıl boyunca özel hazırlanmış kursları sunar. INTERNATIONAL HOUSE Malta dil okulu nitelikli öğretmenleri ile çok yüksek bir öğretim standardı sunmaktadır. International House Malta, Ulusal ve Yüksek Öğretim Ulusal Komisyonu (NCFHE) tarafından Yüksek Öğrenim Kurumu olarak lisanslıdır.

INTERNATIONAL HOUSE Malta dil öğrenimi, öğretimi ve yüksek kalite standartlarını desteklemektedir. INTERNATIONAL HOUSE Malta dil okulu öğrencilerin sınıf içinde ve dışında İngilizce deneyimini kazanmalarına yardımcı olunur.

Malta ve Gozo Malta takımadalarının en büyük iki adasıdır. Malta, ziyaretçileri sosyal ve kültürel etkinlikler, gezi ve gece hayatı açısından büyük bir adadır. Güzel kumsalları, doğası ve çeşitli tarihi mekânlarıyla, daha kırsal bir ada olan Gozo sunabileceği çok şey vardır.

Niçin INTERNATIONAL HOUSE Malta? 

CELTA nitelikli öğretmenler

Ücretsiz çay, kahve ve su

Bahçelerle çevrili okul

Çatı terası

İndirimli fiyatlarla sunulan diğer içecekler ve aperitifler

Herhangi bir dersle ücretsiz öğretici oturumu

Okul boyunca ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimi

Oteller ve aile yanı konaklama okula yürüme mesafesinde

Uluslararası alanda tanınan öğretim vasıflarına sahip öğretmenler

Herhangi bir dersle ücretsiz öğretici oturumu

Kurs süresince ücretsiz kendi kendine çalışma programları

St. Julians otobüs terminaline 2 dakikalık yürüme mesafesinde

Okul çalışma saatleri 08:30-16:00 saatleri

Çevrimiçi kaynaklardan yararlanan geleneksel ve güncel öğretim uygulamalarının bir karışımı

INTERNATIONAL HOUSE Malta dil okulu St. Julians merkezine yürüyerek sadece 5 dakika mesafede

INTERNATIONAL HOUSE Malta Dil Okulu İngilizce Kursları 

Grup Genel İngilizce Kursu (En popüler)

Saat: 9:00 – 12:30 veya 13:00 – 16:30 arası geçerlidir.

Bu kurs, başlangıç- ileri düzeye kadar her seviyede mevcuttur ve seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Derste dilin dört temel yönü (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) anlatılmaktadır. Ayrıca, kelime dağarcığını ve gramer öğreneceksiniz ve resmi ve gayri resmi tartışmalar ve stratejilerde nasıl konuşacağınızı da öğreneceksiniz.

Grup Yoğun İngilizce Kursu

Saat 09: 00-14: 30 günlük, 30 ders / hafta

Yoğun Kurslar sabah grup dersleriyle koordineli olarak planlanan ilave grup dersleri sunar. Sözlü akıcılık veya diğer zayıf yönlerinin geliştirilmesine odaklanacaktır.

Kombinasyon Yoğun İngilizce

Saat 09: 00-14: 30 günlük, 30 ders / hafta

Öğleden sonraları 10 bireysel ders dersi ile sabahları grup halinde 20 ders içeriyor. Grup dersleri, tüm katılımcılara yararlı olacak şekilde tasarlanırken, öğleden sonraki derslerde öğrencinin zayıf yönlerini geliştirme veya daha fazla odaklanılması gereken diğer alanlarına odaklanılır.

Grup Sınav Hazırlama

Saat 09: 00’dan itibaren haftada 20 veya 30 ders (Pzt – Cumartesi)

IELTS, TRINITY, TESOL ve CAMBRIDGE sınavları için hazırlık kursları okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi ve kelime dağarcığı artırılır. Dersler, sınava girmek için gereken becerilere odaklanmaktadır. İlerlemeyi izlemek için düzenli testler de yapılmaktadır.

Bire Bir İş İngilizcesi Öğrenimi

Zaman Bireysel

Müşteri ile bir ihtiyaç analizi gerçekleştirdikten sonra, müşteriye özel olarak hazırlanmış bir eğitim dersi önerilecektir. Popüler çalışma alanları sınav hazırlığı (IELTS, GMAT, TOEIC, Cambridge iş, hukuki ve finansal sınavlar), toplantılar, müzakereler, sunumlar, müzakereler anlatılmaktadır.

Özel Amaçlı Bire Bir İngilizce Kursu

Saat 09:00 – 12:30 her gün, 20 ders / hafta

Talep edilen alanda uzmanlaşmış bir öğretmen, katılımcının gereksinimlerini karşılayacak dersleri planlar. Bu dersler, müşterinin mesleğine veya belirli etkinliklere hazırlık ve bireysel hedeflere ulaşmak için belirli konulara odaklanılır.

Gruplara Özel Dersler (10 yaş – 65 yaş)

Gruplara Özel İngilizce Kursları

Saat 20 -30 ders / hafta

Genel İngilizce (20 ders)

Yoğun İngilizce (30 ders)

Boş Zaman Aktiviteleri

24 saat havaalanına transfer hizmeti

Okulda Ücretsiz internet ve Wi-Fi

Konaklama, havaalanı transferleri

Tam hafta boş zaman aktivite programı

Paradise Bay Resort Hotel konaklama veya Malta ve Gozo’da aile yanı konaklama veya Malta’da okul yurtları

INTERNATİONAL HOUSE Gozo Dil Okulu 

Gozo, sessiz, çok güzel ve çok sayıda restoran ve doğal yerler sunmaktadır. International House Gozo Dil Okulu Victoria (Rabat), otobüs terminali, mağazalar, restoranlar ve kafeler sadece kısa bir yürüyüş ile Gozo başkentinin kalbinde yer almaktadır.

International House Gozo Dil Okulu 3 aydınlık, havadar ve klimalı sınıfı ile yüksek bir standartta İngilizce eğitim verilmektedir. International House Gozo Dil Okulu CELTA nitelikli öğretmenleri ile yöneticiler ve eşleri için kendi evinde konaklama ile İngilizce kursları verilir.

INTERNATIONAL HOUSE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Villa Belview (Öğrenci Yurdu) 

Villa Belview (Öğrenci Yurdu) Swieqi INTERNATIONAL HOUSE Malta dil okulu yürüyerek beş dakikadan az bir mesafede yer alır. Popüler Paceville bölgesinin tam kalbinde ekonomik konaklama imkânı sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Dörtlü, üçlü, çift kişilik ve tek kişilik odalarda paylaşımlı banyo vardır. Üç odalı bir dairedir. 

Oteller

International House Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3 – 4 – 5 yıldızlı otel seçenekleri vardır.

INTERNATIONAL HOUSE MALTA YAZ OKULU