EC MALTA YAZ OKULLARI

EC Malta Yaz Okulları, EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş, EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş, EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş) grupları vardır. EC Malta Yaz Okulları, EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş, EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş grupları Chiswick House School ve St. Martin’s College’de İngilizce kurslarına devam ederler. EC Malta Yaz Okulları, EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş, St. Martin’s College kampüsünde konaklama yaparlar. EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş, aile yanı, Coastline ve Crown Otelde konaklayabilirler. EC Malta Yaz Okulları, EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş) İngilizce kurslarını EC Malta’da alırlar. Slieama Otelde konaklama yaparlar. EC Malta Yaz Okulları fiyatları gruplara göre değişmektedir. EC Malta Yaz Okulları Fiyatları, 2020, konaklama seçeneklerine göre de farklılıklar göstermektedir.

EC MALTA YAZ KAMPI (8-13 Yaş)

8 – 13 Yaş  / Haziran – Ağustos

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş İngilizce dil eğitimi zengin bir etkinlik programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta Yaz Kampı gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir.

Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Yaz Okulu 8-13 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

St. Martin’s College İngilizce Kursları 

8 – 13 Yaş

15 Haziran – 30 Ağustos

Minimum Kalış Süresi: Bir Hafta

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş öğrencileri genel İngilizce, haftada 20 ders, Uluslararası klimalı sınıflarda (max 15 öğrenci) sabahları veya öğleden sonraları St. Martin’s College’de İngilizce kurslarına devam ederler. Aktivitelere ulaşım EC otobüsleri ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

St Martin’s Koleji

Malta St. Martin Koleji İngilizce dil öğrenimine oldukça elverişli, güvenli ve rahat bir ortam sağlar. St Martin’in özel bir koordinatörü vardır. Malta St. Martin Koleji sıcak yaz aylarında ideal olan tamamen klimalıdır.

Malta St. Martin Koleji İngilizce Kursu

Malta St. Martin Koleji İngilizce dersler, özellikle EC Malta yaz kampı 8-13 yaş genç öğrenciler için ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır. Malta St. Martin Koleji öğretmenleri, İngilizceyi kullanırken öğrencilerin güvenini arttırmak için iletişim odaklı olması amaçlamaktadır. Amaç, düzenli testler ve konuşma sınıfları, öğrencilerin İngilizce bilgilerini mümkün olduğunca geliştirmesini sağlamaktadır.

Malta St. Martin Koleji profesyonel öğretmenler öğrencilerin İngilizce konuşmaya olan güvenini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Malta St. Martin Koleji Yemekleri

EC Malta yaz kampı 8-13 yaş konaklama tam pansiyon (sabah kahvaltı + öğle yemeği + akşam yemeği) olarak yapılmaktadır, Yaz Kampı yemek saatleri aşağıdaki gibidir:

Kahvaltı: 07:30 – 09:30

Sıcak öğle yemeği: 12: 45-13: 30

Akşam yemeği: 18: 00-19: 00

Yemek saatleri biraz farklı olabilir. Öğrencilerin erken test / ders alması durumunda restoran 7: 30’dan önce açılır. Paketli öğle yemekleri tam günlük gezilerde servis edilir. Geç varışlar için soğuk bir yemek / atıştırmalık da verilmektedir.

EC Malta Yaz Kampı Fiyatları 2020, Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce Dersi (St. Martin Koleji)

Ders Kitabı

24 Saat Denetimi

Konaklama

Kurs Sonu Sertifikası

Tam Pansiyon (Sabah Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği)

Havalimanı Transferleri (Karşılama –Uğurlama)

5 Yarım Günlük Etkinlik Ve 5 Akşam Etkinliği (Haftalık)

2 Tam Günlük Gezi (Minimum 2 Hafta Kalan Öğrenciler İçin)

Tüm Faaliyetlere EC Otobüsü İle Ulaşım

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş Konaklama

MARTIN’S COLLEGE RESIDENCE (8-13 Yaş)

4-10 kişilik odalar
Klimalı odalar
Tam pansiyon (kahvaltı, sıcak veya paket öğle yemeği ve akşam yemeği)
10 öğrenci için 1 lider
Varış-Ayrılış günleri Cumartesi-Pazar

EC MALTA CLASSIC YAZ OKULU (13 – 17 Yaş)

13 – 17 Yaş

16 Haziran – 26 Ağustos 2018

EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş İngilizce dil eğitimi zengin bir aktivite programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta Klasik Yaz Okulu gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir.

Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Klasik Yaz Okulu 13- 17 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

St. Martin’s College / Chiswick House School İngilizce Kursları

St Martin’s College ve Chiswick House School küçük gruplar halinde (15 kişilik) yoğun eğitim odaklı bir bir yüksek kaliteli kolejdir. EC Malta Classic Yaz Okulu öğrencileri genel İngilizce, haftada 20 ders, Uluslararası klimalı sınıflarda (max 15 öğrenci) sabahları veya öğleden sonraları St Martin’s College ve Chiswick House School İngilizce kurslarına devam ederler. Aktivitelere ulaşım EC otobüsleri ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

EC Malta Klasik Yaz Okulu Fiyatları 2020, Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce Dersi (St. Martin Koleji)

Ders Kitabı

24 Saat Denetimi

Suncrest Hotel – Topaz Hotel – Canifor Hotel Konaklama

Kurs Sonu Sertifikası

Tam Pansiyon (Sabah Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği)

Havalimanı Transferleri (Karşılama –Uğurlama)

5 Yarım Günlük Etkinlik ve 4 Akşam Etkinliği (Haftalık)

1 Tam Günlük Gezi (Minimum 2 Hafta Kalan Öğrenciler İçin)

Tüm Faaliyetlere EC Otobüsü İle Ulaşım

Oda Tipi

Öğrenciler, bir arkadaşıyla kalmayı istemedikçe, aynı cinsiyetteki (farklı vatandaşlık) diğer öğrencilerle birlikte üçlü / dörtlü odalara yerleştirilir.

Banyolar

Ensuite Banyo (Oda içi banyo)

Okula gidiş – geliş ve aktiviteler EC Malta otobüsleri ile yapılır.

EC Malta Classic Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri (13-17 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama ile Malta kültürü öğrenme, İngilizce pratik yapma imkanları vardır. EC Malta Klasik Yaz Okulu Aileler okula 10-20 dakika otobüs veya yürüme mesafesindedir.

İki veya üç kişilik odalar
Ortak banyo
Tam pansiyon (kahvaltı, sıcak veya paket öğle yemeği ve akşam yemeği)

EC MALTA FREESTLE YAZ OKULU (16-20 Yaş)

Tarih: 16 Haziran – 26 Ağustos 2018

Yaş: 16-20 yaş (17-20 yaş)

Minimum Kalış Süresi: Bir Hafta

EC Malta Freestyle Yaz Okulu İngilizce dil eğitimi zengin bir aktivite programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta Freestyle Yaz Okulu gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir.

Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Freestyle Yaz Okulu 16- 20 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

EC Malta Yaz Okulu Freestyle Fiyatları, 2020, Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce Dersi (STC Higher Education İngilizce Okulu)

Ders Kitabı

Kurs Sonu EC Sertifikası

Yarım Pansiyon Konaklama (Kahvaltı + Akşam Yemeği)

Havalimanı Transferlerini Karşılama – Uğurlama

Aktivite Programı (Haftalık)

3 Yarım Gün Etkinlik Ve 3 Akşam Etkinliği

1 Tam Gün Gezi (Minimum 2 Hafta Kalan Öğrenciler İçin)

EC Beach Club Üyeliği

Hoşgeldin Paketi

The Windsor Veya Park Otel 3 Kişilik Odalarda Konaklama

STC Higher Education İngilizce Okulu

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16 – 20 Yaş) İngilizce dersleri, öğrenmeye elverişli, güvenli ve rahat bir ortamda son teknoloji tesisleri olan STC Higher Education’da yapılır. STC Higher Education Pembroke’de, Saint Julian’s ve Paceville yakınında çok sayıda yeşil alana sahip hoş bir yerleşim kentinde bulunmaktadır.

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16 – 20 Yaş) genel İngilizce haftada 20 ders konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi temel alanlara odaklanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Konuşmaya ve kendine güvenle ve akıcı bir biçimde kullanarak güçlü bir odaklanma yapılır.

EC Malta Yaz Okulu Freestyle Konaklama

The Windsor veya Park Otel

Diğer EC öğrencileri ile birlikte bir otelde kalmak, öğrencilerin İngilizce pratik yapmaları ve bağımsız bir yaşam tarzı yaşamaları için mükemmel bir yoldur. EC Malta yaz okulu Freestyle öğrenciler Sliema’da bulunan The Windsor veya Park Otel’de kalacaklar. Her ikisi de restoranlar, kafeler, sinemalar ve mağazalar gibi eğlence yerlerine 5-10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrencilere EC Malta personeli tarafından iki otelden birisi tahsis edilecek; her iki otel de benzer olanaklar sunmaktadır.

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş) Örnek Aktiviteler

EC Malta Freestyle Yaz Okulu aktiviteleri (16-20 Yaş) 2 hafta için aynıdır. EC Malta Yaz Okulu aktiviteleri EC Malta Freestyle Yaz Okulu Fiyatları 2020 içindedir.

EC MALTA YAZ OKULLARI

EC Malta Yaz Kampı (8-13 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu (13 – 17 Yaş)

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş)