ELA MALTA DİL OKULU

ELA Malta Dil Okulu FELTOM akredite bir kurucu üyesidir. ELA Malta 1988 yılından bu yana İngilizce dil eğitimi vermektedir. ELA Malta Dil Okulu her yıl öğrenci sayısını önemli ölçüde arttırmıştır.

ELA Malta Dil Okulu plaja, restoranlara ve mağazalara yakın konumda Sliema merkezinde yer almaktadır. ELA Malta Dil Okulu binası içinde resepsiyon alanı, video tesisleri, kantin, çalışma alanı, ücretsiz internet ve WiFi Pazartesi’den Cuma’ya kadar kullanılmaktadır.

ELA Malta Dil Okulu her yaş için İngilizce kursları sunmaktadır. ELA Malta Dil Okulu günlük İngilizce olarak bilinen grup kursları, İş İngilizcesi, Tıbbi veya Hukuki İngilizce, Banka ve Muhasebe İngilizcesi, Sınav Kursları ve Kombinasyon Kursları öğrencilerin seviyelerine uygun kışın 6 öğrenci, yaz aylarında max 10-12 öğrenci ile verilmektedir.

ELA Malta Dil Okulu ETS, TOEFL IBT sınav merkezidir. ELA Malta Dil Okulu Cambridge, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları tüm yıl boyunca verilmektedir. ELA Malta Dil Okulu öğretmenleri öğrencilerine 8:00 – 17:00 arası ücretsiz yardım sunmaktadır.

ELA Malta Dil Okulu aile yanı, Mercury Residence, Balco Hostel, Roma Otel, Sliema Chalet and Preluna Hotel konaklama seçenekleri vardır.

ELA Malta Dil Okulu deneyimli öğretmenleri tarafından İngilizce eğitim verilmektedir. ELA’ da eğitim metodu olarak, direkt iletişim metodu uygulanmaktadır.

ELA Malta Dil Okulu İngilizce kurslar başlamadan önce her öğrencinin dil seviyesi tespit edilmektedir. İngilizce kursların bitiminde her öğrenciye bir sertifika verilir. Öğrencilerin sertifika alabilmeleri için % 80 derslere katılım yapması gerekir.  ELA Malta dil okulu 1988’de kurulmuştur ve nitelikli, tecrübeli ve deneyimli bir ekip tarafından öğrencilere İngilizce kelime ve deyim bilgisini genişletmenin en etkili sistemleri uygulanmaktadır.

ELA Malta dil okulu İngilizce kursları ile akıcılık ve doğruluk vurgulanarak katılımcıların İngilizce dilinde özgürce iletişim kurmalarına yardımcı olmayı amaçlanır. İngilizce Dilbilgisi, kelime dağarcığı ve telaffuz öğrenme yanında, katılımcılara konuşma dilini tartışma ve konuşma yoluyla uygulama imkânı da verilir.

ELA Malta dil okulu İş İngilizce kursları yönetim, ihracat, finans, genel işletme, pazarlama, personel konularında yöneticilere, üst düzey işletme öğrencilerine yönelik bir kurstur.

Görsel-işitsel materyal kullanılmaktadır. ELA Malta İş İngilizce kursu günlük konuşulan ve yazılı İngilizceyi geliştirmek ve özellikle ticari iletişimde akıcılık sağlamak için tasarlanmıştır. ELA Malta dil okulu İş İngilizce dersi iş mektuplarını içerir, sorular, siparişler, şikâyet, telefon ile İngilizce konuşma dersin önemli bir bölümünü oluşturur.

ELA Malta dil okulu TOEFL IBT hazırlık kursu şu anda Malta’da bulunan tek sertifikalı TOEFL IBT test merkezidir, yani TOEFL IBT öğrencilerinin, okul binalarında sınava girecekleri avantaja sahip olmaları ve gerçek TOEFL IBT laboratuvarında dersleri olması gerekir.

Popüler olan sınav aylık olarak sunulmaktadır, böylece öğrencilere diğer sınav kurulları ile kolayca erişilemeyen esneklik kazandırılmaktadır. ELA Malta dil okulu öğrencilerin bu sınava hazırlanmasında uzmanlaşmış öğretmenlerin yanı sıra, adadaki en kapsamlı ve en güncel eğitim materyali kullanılır.

ELA Malta dil okulu IELTS hazırlık kursları da sunmaktadır. Deneyimli ELA Malta dil okulu IELTS öğretmenleri, en iyi çalışma materyalini kullanarak sınavın dört bölümünü oluşturan dört beceriyi kapsar. ELA Malta dil okulu IELTS kursu hem grup halinde hem de bireysel olarak temin edilebilir.

ELA Malta dil okulu aile konaklama, Malta kültürünü ve yaşam biçimini yaşamak için ideal bir yoldur. ELA Malta dil okulu ailelerin tamamı Sliema / St. Julian’s alanı, denize yakın ve okula yürüme mesafesindedir. ELA Malta dil okulu ev sahibi aile konaklama rezervasyonu yaparken, sizinle farklı bir kültürden insanlarla yaşayacaksınız.

Çoğu aile, size evde bir anahtar sunacaktır. Gece geç saatlerde eve gelirseniz, gereksiz gürültü yapmamaya özen göstermelisiniz.

Aile yiyecek sunmakla yükümlüdür. Size sıcak içecek, su veya meyve suyu, ekmek, tereyağı, reçel ve tahıl içeren bir kontinental kahvaltı sunulur. Yarım pansiyon ile kahvaltı ve akşam yemeği verilecek. Tam pansiyon size kahvaltı, akşam yemeği ve paket bir öğle yemeği verilecektir.

Odanız haftada bir temizlenecek. Buna zeminlerin yıkanması ve nevresim takımlarının ve havluların değiştirilmesi dâhildir. Malta’da su ve elektrik çok pahalıdır, bu yüzden gereksiz su kullanılması veya elektrikli aletleri gereksiz yere açık bırakmamalısınız.

3 Yıldızlı Oteller (Plaza Otel)

Malta’nın prestijli Sliema Promenade’de yer alan Plaza Hotels, Plaza Hotel & The Plaza Regency’den oluşur. Bu iki blok, altıncı katta bir köprü ile birbirine bağlanmış ve çok geniş bir yelpazedeki katlar, gereksinimler ve bütçelere uygun konaklama imkânları sunan bir kuruluştur.

Plaza Otel’de iki yüzme havuzu, restoran, pizzacı, iki bar ve adadaki en sevilen kafelerden birinde yer almaktadır.

ELA MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

ELA Malta Genel İngilizce Kursları

ELA Malta Bireysel İngilizce kurs

ELA Malta İş İngilizcesi Kursu

ELA Malta Bireysel İş İngilizcesi Kursu

ELA Malta Hukuk, Bankacılık, Mühendislik Özel İngilizce Kurslar

ELA Malta Mini Grup Özel Tıp, Mühendislik, İşletme, Havacılık İngilizce Kursları

ELA Malta TOEFL IBT İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

ELA Malta IELTS İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

ELA Malta Cambridge İngilizce Hazırlık Kursları

ELA Malta BEC ve TOEIC Sınav Hazırlık kursları

ELA Malta TOEFL IBT, IELTS, Cambridge İngilizce Kombinasyon Kursları

ELA Malta Süper TOEFL IBT, IELTS, Cambridge İngilizce Sınav Kursları

ELA Malta İngilizce ve Staj Programı

ELA Malta Dil Okulu 50+ Yaş İngilizce Programı

 

ELA MALTA YAZ OKULLARI

ELA Malta Yaz Okulu 4 – 12 Yaş Çocuk Programı Aile Yanı Konaklama

ELA Malta Yaz Okulu Genç Programı (13-18 yaş)

ELA MATA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ELA Malta Dil Okulu, ELA Malta Yaz Okulu