Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil

Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil 2020, Sigorta, Vize Ücreti, Hoşgeldiniz Paketi, Havaalanı Karşılama-Uğurlama, Yerleşim Testi, İngilizce Kursu, Kurs Sertifikası, Kurs Materyalleri, Vodafon Kartı, Konaklama, Yaz Aylarında Hafta Arası 4*, 5* Otel Plaj Üyeliği

Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil 2020, uçak bileti dâhil değildir. Malta uçak bileti ücretleri gideceğiniz gün, saat, ay, gidiş geliş süresi uzunluğu ve dönüş tarihine göre çok değişkendir. Öğrencilerin isteğine göre uçak bileti temin edilir. Öğrencilerin isteğine göre uçak bileti dâhil de fiyat teklifi verilir.

Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil 2020, yaz aylarında (Haziran-Temmuz-Ağustos) diğer aylara göre yüksektir. Malta dil Okulu kurs ve konaklamaya yaz farkı uygulamaktadır. 8 hafta ve sonrasına kurs ücretlerine farkı uygulamayan dil okulu vardır.

Öğrencilerimize kış aylarında ( Ekim – Mart) gitmeleri durumunda Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil 2020, 5750- 6500 € arasında değişmektedir.

Malta Dil Okulu Fiyatları Herşey Dâhil 2020, konaklama seçeneği, apart daire, aile yanı konaklama, haftalık 20-30 ders,iş İngilizcesi  v.b. seçeneklerine göre değişebilmektedir.

MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Genel İngilizce

Malta genel İngilizce kursları, İngilizceyi akıcılığını artırmak isteyenler için tasarlanmıştır. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – genel İngilizce (30) kursu da içindedir.

Max grubu: 12 adet

Yaş: 18+

Kurs Süresi: 1 -52 hafta

30 ders  / hafta

Her pazartesi

Malta Yoğun Genel İngilizce

Malta yoğun genel İngilizce kursu günümüz dünyasında ihtiyaç duyduğunuz bilgi, beceri ve akıcılık sağlamak için tasarlanmış pratik bir derstir. Dinamik öğretim teknikleri ve en son teknolojiyi, bireysel ihtiyaç ve hedeflerinizi karşılayacak motive edici derslerle verilir.

Malta dil okulu, Malta yoğun genel İngilizce kursu, güven kazanmak ve İngilizceyi kullanma yeteneklerini geliştirmek isteyen yetişkinler için tasarlanmıştır. Kursa katılanlar iş, çalışma, seyahat gibi bir takım nedenlerle İngilizcelerini geliştirirler. Yoğun genel İngilizce kursu İngilizce dil becerilerinizde hızlı ilerleme yapmanıza yardımcı olacaktır.

*Daha güvenle iletişim kurabilme

*Daha doğru ve akıcı konuşma becerisi kazanma

*Dilbilgisi ve sözcük dağarcınızı geliştirebilme

*İngilizceyi daha etkili bir şekilde kullanabilme

Sabah Dersleri: Sabah oturumlarında dinleme, konuşma, okuma ve yazma ile dilbilgisi ve kelime dağarcığına odaklanarak genel İngilizce dil becerileri geliştirirsiniz. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – yoğun genel İngilizce (30) kursu da içindedir.

*Aktif konuşma

*Bir dizi farklı ses materyalini dinleme

*Pratik dil bilgisi

*Genişleyen kelime dağarcığı

*Daha etkili iletişim stratejileri

*Güvenilir ve akıcı okumalar

*Daha iyi yazma becerileri

*Tartışmalar ve rol oyunları

*Telaffuz iyileştirme

Öğleden Sonra Dersler: Öğleden sonraki oturumlar, belirli ihtiyaç alanlarına odaklanılacak temel dil alanlarına odaklanır.

*Sosyal ve kültürlerarası İngilizce

*İş ve seyahat için İngilizce

*Modern İngiliz kültürü

*Medya, haberler ve görüntüler

*Film ve diğer sanatlar

30+ Yaş Grubundaki Yetişkinler İçin Malta İngilizce Kursu

Malta dil okulu, Malta Genel İngilizce 30+ kursu, İngilizce iletişim kurma konusunda kendine güvenini arttırmak isteyen yetişkinler için pratik bir derstir. 6-8 kişi küçük gruplar halinde, sınıf içinde ve dışında gerçekçi rol oyunları ve gerçek hayat senaryoları ile akıcılık ve doğruluk geliştirirsiniz. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – yetişkin genel İngilizce (30) kursu da içindedir.

Bu kurs 30 yaş ve üzerindeki katılımcılar için geçerlidir, ortalama yaş 40 civarındadır. Katılımcılarımız genellikle profesyonel ve mesleki olmayan çeşitli geçmişlerden gelmektedir.

Sabah Dersleri: Sabah oturumlarında dinleme, konuşma, okuma ve yazma ile dil bilgisi ve kelime dağarcığına odaklanarak genel İngilizce dil becerileri geliştireceksiniz. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – genel İngilizce (30) kursu da içindedir.

*Aktif konuşma

*Pratik dil bilgisi

*Genişleyen kelime dağarcığı

*Daha iyi iletişim stratejileri

*Güvenilir ve akıcı okumalar

*Daha iyi yazma becerileri

*Tartışmalar ve rol oyunları

*Telaffuz geliştirme

Öğleden Sonra Dersler: Öğleden sonraki oturumlar, belirli ihtiyaç alanlarına odaklanılacak temel dil alanlarına odaklanır.

*Sosyal ve kültürlerarası İngilizce

*İş ve seyahat için İngilizce

*Medya, haberler ve görüntüler

*Film ve diğer sanatlar

Malta Yoğun Genel İngilizce ve Bire- Bir İngilizce Kursu

Malta dil okulu, Malta yoğun genel İngilizce ve bire- bir İngilizce kursu grup çalışmasının avantajlarını daha kişiselleştirilmiş öğrenme ile birleştirmenizi sağlar.

Sabahları 20 ders grup kursu, öğleden sonra, genel veya profesyonel İngilizce ihtiyaçlarınıza odaklanmak için 10 ders bireysel eğitim alabilirsiniz.

Malta İş İngilizcesi ve Mesleki İngilizce

İşin belirli ihtiyaçlarına odaklanan İş İngilizcesi dil eğitimine ihtiyaç duyarsanız, iş İngilizcesi kursları yoğun, dinamik, pratik ve beceri tabanlı dersler anlatılır. Bu kurslar ile öğrendiklerinizi etkili bir şekilde kullanmaya yönelik bilgi ve beceri kazanırsınız.

Malta İş İngilizcesi 20-30

Malta dil okulu, Malta İş İngilizcesi 20-30 dersi sizi kariyerinizde iş dünyasına güvenle konuşmaya ve kullanmaya hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır. İş yerinde profesyonel ve samimi bir ortamda başarıyla iletişim kurmak için pratik becerileri öğreneceksiniz. Profesyonel dil becerilerinin yanı sıra, CV yazma ile iş görüşmesi becerilerini de kapsayacaktır.

Bu kurs iş kariyerinizde oldukça erken bir aşamadaysanız sizin için çok uygundur. İş İngilizcesi kursu 20-30 yaş arası kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – seçilen iş İngilizcesi kursu da içindedir.

*Mesajınızı daha güvenle cevap verebilme

*Toplantılara daha başarılı bir şekilde katılabilme

*Konuları daha etkili müzakere edebilmek

*Ticari bağlamlar için kelime dağarcığınızı ve gramer bilginizi geliştirme

*Daha etkili e-posta yazabilme

*İş İngilizcesi yazma çalışmaları

*İş görüşmeleri ve görüşme dili

*Telefon ve telekonferans

*Sunum becerileri (grafikleri, şekilleri ve eğilimleri tanımlayabilme)

*İş görüşmesi becerileri

*Teklifler, teklifler ve öneriler üretmek

Malta Bireysel İngilizce Eğitimi

Özel eğitmen kişisel hedeflerinize dayalı olarak İngilizce dersleri verecektir. Akşamları ve hafta sonlarını bire-bir dersler alınabilir.

Bireysel İngilizce eğitimi, sınırlı bir zamanınızın olmadığı veya bireysel ilgi gerektiren özel bir ihtiyacınızın olduğunu düşünürseniz sizin için uygundur. Bireysel ders programı, eğitim içeriği size göre ayarlanır.

*Öncelik ihtiyaç olduğunuz alanlarında performansınızı önemli ölçüde geliştirebilirsiniz

*Gelecekteki odaklanma alanlarını belirleyebilirsiniz

*Daha fazla güven, akıcı konuşabilme

Malta dil okulu, Malta Bire- Bir ders bir grup kursunun size sağlayamayacağı tamamen kişiselleştirilmiş ve odaklanmış eğitim sunar. Katılımcılar bu dersi aşağıdakileri içerebilecek çok çeşitli nedenlerle seçerler.

*Önemli bir sunum hazırlığı

*İngilizce konulu bir konferans, seminer veya toplantı için konuşma

*Öncelikli belirli zayıflık alanlarına odaklanır

Malta tüm bireysel eğitim programları, ayrıntılı olarak belirlenmiş ihtiyaç alanlarına tam odaklanmamızı sağlamak için hazırlanmış bir eğitim programına yol açan ayrıntılı bir ihtiyaç analizi içerir. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, – bireysel eğitim ücreti yoktur.

MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Malta dil okulu konaklama kalitesinin ve türü çok önemlidir. Malta konaklama hizmetleri en yüksek standartların muhafaza edilmesi gerekir.

Malta konaklama koşullarının beklentilerinizi karşılaması için ev sahipleri, apart daireler ve otel konaklamaları sunulur.

Malta dil okulu kişisel ihtiyaçlarınızı ve maddi durumunuza uygun çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. İster İngilizce konuşan bir aile yanında ya da uluslararası öğrenciler ile aynı evi paylaşabilirsiniz.

Malta Apart Daire Konaklama

Malta dil okulu seçkin daireleri en popüler konaklama seçenekleridir. Paylaşılan bir dairede kalıp size yeni insanlarla tanışma ve dünyanın dört bir yanından gelen diğer dil öğrencileri ile düşüncelerinizi paylaşma fırsatını sunar. Aynı zamanda öğrencilere sunabileceğimiz en uygun konaklama seçeneğidir. Malta dil okulu fiyatları herşey dahil 2020, apart daire konaklaması da içindedir.

Malta Aile Yanı Konaklama

Malta dil okulu, Ev sahibi bir aileyle yaşamak, öğrencilere İngilizce dilini kullanmasına olanak tanır. Tipik bir Malta ailesinin günlük yaşamına katılabilir ve eşsiz Malta mutfağının tadını çıkarabilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları herşey dâhil 2020, aile yanı konaklaması da içindedir.