MALTA YAZ OKULLARI

Malta yaz okulları İngilizce kursları boş zaman aktiviteleri ile sunmaktadır. Malta yaz okulları Malta’da İngiliz Dili Öğretimi Federasyonu üyesidir. (FELTOM). Malta yaz okulları, her İngilizce seviyesine uygun kurslar vermektedir. Malta ve Gozo’da 42 Malta yaz okulu vardır.

Malta’da İngilizce öğrenmek ve ders sonraları Malta’da yaşayan dilin uygulanması için bol bol fırsatı bulacaksınız. İngilizce gazeteler, kitaplar ve dergiler her yerde satılıyor, pek çok TV ve radyo kanalı İngilizce yayınlıyor, filmler İngilizce ve Adaların kültür programının büyük bölümü İngilizcedir.

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce kursu, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce..

ESE MALTA YAZ OKULU İNGİLİZCE KURSLARI, ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce Kursları, ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genel İngilizce..

Clubclass Malta yaz okulu 10 – 16 yaş arası bireyler ve gruplar için tasarlanmış programdır. İngilizce öğrenmeyi, boş zaman etkinlikleri..

EC Malta Yaz Okulları, EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş, EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş, EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş) grupları vardır…

Linguatime Malta yaz okulu akredite bir İngilizce dil okulu olup 20 yıldan fazla bir süredir gençlere İngilizce dil eğitimi vermektedir..

ELA Malta Yaz Okulu 4 – 12 Yaş Çocuk Programı Aile Yanı Konaklama, Haziran – Temmuz – Ağustos, Haftada 20 ders, Minimum kurs süresi: 1 hafta..

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce kursu, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce..

ICTQ Malta yaz okulu Malta’da harika zaman geçirmeniz için çeşitli ilginç ve eğlenceli aktiviteler düzenlenir. ICTQ Malta yaz okulu aktiviteler..

Malta misafirperverliği, samimi ve cömertliği ile ünlüdür. İnsanlar geleneksel olarak kibardır.  Bu özellik, Malta kültüründe derin köklüdür..

GV Malta yaz okulu 4-11 yaş haftada 20 dersten oluşan genç öğrenciler kulübü, konuşma ve iletişim faaliyetlerini olan eğlenceli.. 

AM Malta Yaz Okulu İngilizce dersleri yaz sezonunda (Temmuz ve Ağustos) sunulmaktadır.  İngilizce kursu 09:00 ‘dan 12:30’ a kadar AM Malta..

Eurocentres Malta yaz okulu en popüler kursu haftada 20 ders olan kurstur. Her sabah sadece 3 saatlik eğitim süresi ve gezmek için..

Malta genç öğrenciler için çok zevkli ve modern eğlence olanakları ile canlı bir ülkedir. Malta İngilizcenizi geliştirmek ve pratik İngilizce yapmak..

ECS Malta Yaz Okulu öğrencilerin seviyesi ne olursa olsun, İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış etkileşimli..

Atlas Malta Yaz Okulu kalite ve mükemmelliğe önem veren genel İngilizce kursları İngilizce konuşulan bir ortamda yaşama ve becerilerini..

Chamber College Malta Yaz Okulu 13, 14, 15, 16,17 yaş grubu İngilizce kursları haftada 20 derstir. Chamber College Malta Yaz Kampı sınıfları..

Malta Yaz Okulları

Malta yaz okulları İngilizce kursları boş zaman aktiviteleri ile sunmaktadır. Malta yaz okulları  Malta’da İngiliz Dili Öğretimi Federasyonu üyesidir. (FELTOM) Malta yaz okulları, her İngilizce seviyesine uygun kurslar vermektedir. Malta ve Gozo’da 40 üzerinde Malta yaz okulu vardır. Malta, 160 yılı aşkın bir süredir bir İngiliz kolonisiydi. Mükemmel bir iklim ve İngilizce öğrenmeyi tatile dönüştürme seçeneği ile birlikte Malta’yı İngilizce eğitimi için ideal bir yer haline getirir. Malta’da İngilizce öğrenmek ve ders sonraları Malta’da yaşayan dilin uygulanması için bol bol fırsatı bulacaksınız. İngilizce dil gazeteleri, kitaplar ve dergiler her yerde satılıyor, pek çok TV ve radyo kanalı İngilizce yayınlıyor, filmler İngilizce ve Adaların kültür programının büyük bölümü İngilizcedir. Malta yaz okulları, ülkeyi ve insanlarını tanımak suretiyle daha fazla konaklamanın sağlanmasına yardımcı olmak için öğleden sonraları ve akşamları aktivite programları düzenler.

Malta Yaz Okulları Genel İngilizce Kursları

Akıcılığınızı ve doğruluğunuzu iyileştirmek için, tüm temel İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz sağlanacaktır. Malta yaz okulları genel İngilizce kursu ile sizin odaklanacağınız derslerinizden en iyi şekilde yararlanacaksınız. Konuşma ve dinleme, telaffuz, okuma ve yazma, dil bilgisi ve kelime hazineniz artacaktır. Malta yaz okulları genel İngilizce kursu sabahları günde 4 ders ve haftada 20 ders şeklinde verilir. Öğleden sonraları, akşamları ve hafta sonları aktivite programları vardır.

Malta yaz okulları fiyatları 2018 İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta yaz okulları İngilizce dil eğitimi İngiltere’deki yaz okulları programının ayısıdır. Malta yaz okulları ücretleri 2018 içinde İngilizce kursu ve konaklama dâhildir. Malta Yaz Okulları fiyatları 2018, 2 hafta ve üzeri paket olarak sunulmaktadır. Malta Yaz Okulları 8-17 yaş öğrencileri aile yanı veya otel konaklaması yapması zorunludur.

EC, ESE, IH gibi Malta yaz okulu şubeleri İngiltere Londra’da bulunmaktadır. Malta Yaz Okulları fiyatları 2018 İngiltere’de yüksektir. Malta yaz okulları aile yanı, otel, yurt konaklama seçenekleri sunar. Malta yaz okulları genel, yoğun ve bire-bir İngilizce kursları vardır.