MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Malta dil okulu İngilizce kursları fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkeler göre oldukça düşüktür. ESE, Clubclass, IH, EC gibi dil okullarının İngiltere ve diğer ülkelerde şubeleri bulunmaktadır. Malta dil Okulu İngilizce fiyatları genel, yoğun, bire-bir gibi kurslarda da farklılıklar göstermektedir.

Öğrenciler Malta’ya gitmeden önce Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından öğrenebilirler. Malta Dil Okulu İngilizce fiyatları net olabilmesi için başlangıç tarihinin kesin olması gerekir. Genelde 8+ hafta Malta Dil Okulu İngilizce fiyatları yaz farkı yoktur. Gruplarda Malta Dil Okulu İngilizce fiyatları indirimi yapılmaktadır.

MALTA GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Genel İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları ile İngilizcenizi nasıl kullanılacağı anlatılır. Derslerde İngilizce 4 dil becerisine ( yazma, konuşma, dinleme ve okuma) odaklanılır.  Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları ile İngilizce düzeyinizi yükseltmek ve İngilizce kullanma yeteneğinizi maksimize etmek amaçlanmıştır.

Malta Yoğun İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursu hızlı bir şekilde İngilizce hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için idealdir.  Yoğun İngilizce Kursu seviyesi başlangıçtan- ileri seviyeye kadar verilmektedir. Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursu ile öğrencilerin öz güvenleri ve akıcı konuşma tarzlarının geliştirmeleri sağlanacaktır.

Malta Mini Grup İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursu kısa bir sürede İngilizcelerini daha yüksek bir düzeyde olmasını isteyenler için uygundur. Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Max 6 öğrencili küçük sınıflar ile öğretmenler size daha fazla bireysel ilgi gösterecektir.

Malta Bire- Bir İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursu ile öğrenciler kısa bir dönemde maksimum ilerleme sağlayacaktır. Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursu öğrencinin % 100 İngilizce dil ihtiyaçlarına odaklanılmıştır. İngilizce hedeflerinize göre 2,4, 6, 8 veya 10 Bire Bir ders alabilirsiniz.

MALTA İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

Malta İş İngilizcesi

Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursu ile okuma, yazma, konuşma ve iş konuları geniş bir yelpazede anlatılacak, dinleme becerileriniz hızlı geliştirecektir. Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursu haftada 30 derstir. Malta Dil Okulu İş İngilizcesi 20 ders Genel İngilizce ve 10 İş İngilizcesi ders olarak verilmektedir.

Mini Grup İş İngilizcesi

Malta Dil Okulu Mini Grup İş İngilizcesi Kursu kısa sürede maksimum ilerleme isteyen öğrenciler için idealdir. Malta Mini Grup İş İngilizcesi 6 kişilik küçük sınıflarda verilmektedir. Malta Dil Okulu Mini Grup İş İngilizcesi kursu 18 yaş ve üzeri gençler için orta seviyeden İleri seviyeye kadar verilmektedir. Malta Dil Okulu Mini Grup İş İngilizcesi Kursu amacı, uluslararası iş iletişimi için gerekli becerilere odaklanmaktır.

Bire-Bir İş İngilizcesi Kursları

Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi ile öğrencilerin ihtiyaçlarına özel iş İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi amaçlanır. Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi öğrenci-öğretmen bire bir dersler işlenir.  Bire-Bir İş İngilizcesi sizin ihtiyaçlarınıza göre İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi sağlanacaktır.

MALTA TAM YOĞUN İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Dil Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursu bir ya da iki haftalık süre için tasarlanmış en yoğun kurstur. Malta Tam Yoğun İngilizce Kursu bir öğretmen eşliğinde haftada 5, 10, 20 Bire Bir ders ve 20 ders genel İngilizce sınıflarında birleştirir.

MALTA AKADEMİK YIL İNGİLİZCE PROGRAMI

Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı 24 hafta veya daha uzun zamanı olan öğrenciler için uygundur. İngilizce eğitim veren Üniversiteye girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler. Malta Akademik Yıl İngilizce Programı başlangıçtan ve İleri seviyeye kadar verilmektedir.

MALTA SINAV HAZIRLIK İNGİLİZCE KURSLARI

TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için TOEFL sınavına hazırlık kurslarına devam edebilirsiniz. İhtiyacınız olsun en yüksek puanı Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık kurslarına devam ederek alabilirsiniz. Malta Dil Okulu TOEFL Sınavına Hazırlık kursları Upper Intermediate- Advanced sevilerindeki öğrenciler devam edebilirler. Malta Dil Okulu TOEFL Sınav İngilizce Hazırlık kursları ile TOEFL sınav beceri ve stratejilerini geliştirebilirler.

IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Anadili İngilizce konuşulan bir ülkede üniversiteye girmek isteyen ya da gelecekteki kariyeriniz için IELTS puanına ihtiyacınız olabilir.  Malta Dil Okulu IELTS sınav hazırlık kursu alarak ihtiyacınız olan puanı alabilirsiniz. Malta Dil Okulu IELTS sınav hazırlık kursu başında, öğretim hedefleri belirlemek ve bir değerlendirme yapmak için öğrencilerle bireysel görüşme yapılır.

Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

Öğrenciler Malta Dil Okulu Cambridge FCE, CAE veya CPE kurslarına devam edebilirler.  Daha sonra Cambridge ESOL sınavlarına da hazırlanabilirler. Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce öğretmenleri öğrencilerin hangi alanlarda güçlü veya zayıf yönlerini tespit ederler. Size geribildirim verirler ve ödevler aracılığıyla eksikliklerinizi tamamlarlar.

 MALTA 30+ YAŞ İNGİLİZCE KURSLARI

30 yaş ve üzerindeki adaylar Malta  Genel, Yoğun, İş İngilizcesi kurslarına devam edebilirler. Malta Dil Okulu 30 yaş üzerindeki öğrenciler için İngilizcenizi maksimize etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm kaynaklara sahiptir. Malta Dil Okulu 30 yaşın üzerindeki öğrenciler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi kursları vardır.

MALTA 50+ YAŞ İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Dil Okulu 50+ yaşın üzerindeki kişilerin seyahat, yeni insanlarla tanışmak ve Akdeniz güneşi altında İngilizcenizi geliştirmek isteyenlere uygundur. Malta Dil Okulu 50 + Yaş İngilizce Kursları maksimum 6 öğrenci küçük bir gruplarda haftada 20 ders verilir.  Malta 50 + Yaş İngilizce Kursları gezi etkinlikleri içermektedir.

MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Genel İngilizce Kursları

Malta Yoğun İngilizce Kursları

Malta Mini Grup İngilizce Kursları

Malta Bire- Bir İngilizce Kursları

Malta İş İngilizcesi

Malta Yoğun İş İngilizcesi

Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursu

Malta Bire-Bir İş İngilizcesi

Malta Uzun Dönem İş İngilizcesi

Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Malta TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

Malta IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Malta Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

Malta Tam Yoğun İngilizce Kursları

Malta Akademik Yıl İngilizce Programı

Malta 30 + Yaş İngilizce Kursları

Malta 50 + Yaş İngilizce Kursları