LAL IELS Malta Yaz Okulu

LAL IELS Malta yaz okulu 8-12 ve 13-17 yaş genç öğrenciler için yaz kampı The Strand’ın popüler sahil kasabası Sliema’da bulunmaktadır. IELS Malta yaz okulu büyük bir salonu ve resepsiyon, aydınlık ve havadar derslikler ve öğrencilerin arkadaşlarıyla buluştuğu büyük bir avlu vardır.

LAL IELS Malta Yaz Tatili İngilizce Kursları

Öğrenci Yaşı:8 -17
Haftalık Ders Sayısı:20
Ders Süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Kurs Süresi:1 hafta
Seviye: Başlangıç-İleri
Aktiviteler: Hafta içi yarım gün, hafta sonları tam gün

LAL IELS Mata Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Özellikle çocuk ve gençlik programları öğretim materyalleri, İngilizce dil becerilerini geliştirmek için kullanılır. Eğlenceli, ilginç ve eğitici bir program yapılandırılmış dinleme, okuma ve yazılı çalışmaları içermektedir. LAL IELS Mata Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları haftada 20 ders (15 saat) uluslararası sınıflarda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş Tatil İngilizce Kursları

Öğrenci Yaşı:8 -12
Haftalık Ders Sayısı:20
Ders Süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Kurs Süresi:1 hafta
Seviye: Başlangıç-İleri
Aktiviteler: Hafta içi yarım gün, hafta sonları tam gün

LAL IELS Malta Yaz Kampı 13-17 Yaş Programı

LAL IELS Mata Yaz Kampı 13-17 Yaş Tatil İngilizce Kursları

Haftalık Ders Sayısı:20
Aktiviteler: Hafta içi yarım gün, hafta sonları tam gün
Ders Süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Öğrenci Yaşı:13 -17
Kurs Süresi:1 hafta
Start dates: 02 Haziran-29 Eylül
Seviye: Başlangıç-İleri

LAL IELS Mata Yaz Kampı 13 -17 yaş genç öğrenciler için özenle tasarlanmıştır. 13 -17 yaş gençler güvenli, kapalı ve denetlenen bir ortamda eğlence dolu aktivitelerle İngilizce öğrenme keyfini yaşayacaklardır. LAL IELS Mata Yaz Kampı dersler ile geleneksel öğrenme yöntemleri, faaliyetleri yanı sıra resimler, şarkılar, hikâyeler, oyunlar aracılığıyla İngilizce temel becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

LAL IELS Mata Yaz Kampı temel İngilizce gramer ve kelime eğlence ve oyunlar yoluyla öğretilir. Öğrencilere tüm motive ve eğlenceli öğrenme teknikleri uygulanmaktadır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

LAL IELS Malta Yaz Okulu öğrencilerin Day’s Inn Otel, Aile Yanı Konaklama ve 3*-4*-5* Otel konaklama seçenekleri vardır.

LAL IELS Malta Day’s Inn Otel

LAL IELS Malta Day’s Inn Otel öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. Tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /merkez ısıtma ile donatılmıştır. Özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn Otel 10 dakika yürüme mesafesindedir. Gençler için ideal bir konaklama yeridir.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde 10-20 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrenciler, okulda öğrendikleri İngilizceyi ailenle uygulamaya ve Malta’nın yaşam tarzını öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) servisi yapılır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Otel Konaklama

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı 3*, 4*, 5* Oteller vardır.

Rocca Nettuno

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 2-3 dakika yürüme mesafesindedir. Rocca Nettuno Suites modern, dört yıldızlı bir butik otel olup 40 modern süit odalı IELS Malta’nın hemen yanındadır. Süitler ferahtır.

Waterfront Hotel

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Waterfront Hotel, Sliema sahilinde, Pitoresk Marsamxett limanına bakar. Sliema alışveriş bölgesi başkent Valletta’ya otobüs ile 10-15 dakika mesafededir.

Plevna Hotel

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okula ve sahile yakın bir oteldir. 100 adet konforlu bir şekilde döşenmiş, tamamen klimalı ve özel banyolu yatak odaları bulunmaktadır.

Bay View

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Sliema sahilinde mükemmel bir konuma sahip otel, kapalı yüzme havuzu, fitness odası, sauna, havuz bar ve spa bulunan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS MALTA YAZ OKULU

LAL IELS Malta Yaz Tatili İngilizce Dil Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Genç 13-17 Yaş Programı

LAL IELS Malta Aile Çocuk Programı

LAL IELS Malta Kapalı Okul Grupları

LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri