AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Kombinasyon İngilizce
 • Mini Grup İngilizcesi
 • Bir – Bire İngilizcesi
 • 50 + Yaş ingilizcesi
 • Akademik Genel İngilizce
 • Akademik Yoğun İngilizce

KURS SEÇENEKLERİ

AM Malta Dil Okulu Sınava Hazırlık İngilizce Kursları
 • TOEFL Hazırlık
 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge Hazırlık
 • BEC İş ingilizcesi
 • TOLES Hukuk İngilizcesi
 • WEFT Turizm İngilizcesi
AM Malta Dil Okulu İş İngilizce Kursları
 • Genel İş İngilizce
 • Yoğun İş İngilizce
 • Kombinasyon İş İngilizce
 • Mini Grup İş İngilizcesi
 • Bir – Bire İş İngilizcesi

AM MALTA DİL OKULU

AM Malta Dil Okulu 1987 yılında Sliema’da kurulmuş olup ISO 9001 belgeli ve FELTOM üyesidir. AM Malta Malta’da kaliteli İngilizce dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunan bir geçmişi vardır.

 • İngilizce Dersler profesyonel bir ortamda sunulmaktadır.
 • İngilizce kursları kişisel ilgi son yenilikçi öğretim teknikleri birleştirerek basit ve etkilidir.
 • Bütün öğretmenleri nitelikli ve anadili İngilizcedir.
 • İngilizce kursları, konaklama ve boş zaman aktiviteleri bulunmaktadır.
am malta dil okulu konaklama (3)

AM Malta öğrencileri İngilizce konuşan bir Malta’lı aile ile konaklama yapabilirler. AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama öğrencilere İngilizce pratik yapmak ve kültürel deneyim sağlayacaktır.  Malta’lı bir ailenin yaşam tarzlarının içinde olacağınız için Malta gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek sizin için bir fırsat olacaktır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
am malta dil okulu konaklama (2)

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir.  Daha fazla bağımsızlık ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışmak, kendi yemeklerini pişirmek için fırsat sunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı daireleri kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Paylaşımlı Daire Konaklama
am malta dil okulu konaklama (1)

Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışırken mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilirler. AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Dairelere yakın kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar bulunmaktadır.

AM Apart Konaklama
am malta dil okulu (7)

AM Malta Dil Okulu öğrencilerin 3, 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde konaklama seçenekleri vardır. 3 * Oteller 2 yıldızlı bir otelden biraz daha fazla konfor sunan tüm 3 yıldızlı oteller AM Malta Dil Okulu ve Sliema ana alışveriş bölgesine yürüme mesafesindedir.  Valletta ve St Julian, Malta’nın tarihi yerleridir. Bu şehirlere Otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

AM Otel Konaklama

Neden am Language Studio?

AM Malta dil okulu İngilizce seviyenizi yükseltmek için ideal bir yerdir. Genç dinamik öğretmenler, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Malta Adaları unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmaktır. Am Language Studio’ya katılın ve eksiksiz bir İngilizce deneyiminin tadını çıkarın.  AM Malta dil okulu yetişkinler ve gençler için çeşitli etkinlikler sunuyor ve dünyanın her yerinden insanlarla buluşmak ve İngilizce ile etkileşim kurmak için harika bir yoldur. AM Malta dil okulu kursları samimi, kişisel ve profesyonel bir ortamda sunulmaktadır. AM Malta öğretmenleri lisanslı, deneyimli ve ana dili İngilizce olan kişilerdir. Farklı gereksinimlere göre geniş bir yelpazede ders sunulmakta ve özel programları uzman öğretmenler vermektedir. AM Malta FELTOM’un kurucu üyesi ve tüm departmanları ISO 9001 tarafından akredite edilmiştir. AM Language Studio, Milli Eğitim Bakanlığı ve ELT Konseyi tarafından lisanslanmıştır.

Sliema Malta Adası’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm noktasıdır. Restoran, alışveriş ve gece hayatının yanı sıra rahatlatıcı tatil etkinlikleri bulacaksınız. Şehir merkezine kısa bir yürüyüş ve hala geleneksel karakter yükleri ile tipik bir Malta köyü bulacaksınız. Sadece İngilizce kursu yanında konaklama seçenekleri sunulmakta ve boş zaman etkinlikleri ile öğrenciler desteklenmektedir. Dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirdiğinizi bilerek ve hissettiğinizden emin olmanızdır. Tüm öğrencilerin seviyeleri farklı olduklarından, farklı şekillerde öğrenmeyi ve farklı nedenlerle burada olduklarını göz önünde bulundurulur. Bu amaçla, AM Malta kursları sizin ihtiyaçlarınıza göre çeşitli metodolojileri kullanmayı öğrenme fırsatı sunar. AM Malta öğretmenleri, derslerden bağımsız olarak, öğrencilerin çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamaya dayanmaktadır.

AM Malta dil okulu ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alır ve İngilizceyi kullanırken akıcılık ve doğruluğu iyileştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarınızda, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışacaksınız ve dersler tamamen sürükleyici bir ortamda İngilizce iletişim kurmaya teşvik edilmenizi sağlar. AM Malta dil okulu öğretmenleri gerektiğinde tamamlayıcı materyal kullanarak ihtiyaçlarınızı hedefler ve ders materyallerini buna göre tasarlamaya teşvik eder. Sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalınmaz aynı zamanda derslerinizde geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmanız için gayret gösterilir. Am Language Studio’da, ihtiyaçlarınıza göre değişen çeşitli kurslar sunulur. Uluslararası öğrencileri, teşvik edici, kapsamlı bir ortamda öğrenme fırsatı sunar. AM Malta genel kurslar için, Oxford University Press tarafından yayınlanan Headway ve English File serilerinin son sürümlerini takip edilir. Dersler okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dört temel becerinin geliştirilmesine dayanır ve konuları tamamlamak ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmek için ek malzemeler kullanır. Daha fazla iletişim kurmak için, AM Malta yoğun kursu genel bir kursta sağlanan becerilerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış ilave iletişim uygulamaları sunulmaktadır.

AM Malta dil okulu özel İngilizce kursu, belirli alanlarınıza odaklanmanızı sağlar ve her ders gereksinimlerinizi temel alır. Bu dersler azami fayda sağlamak için diğer derslerle birlikte alınabilir.

AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları yazma, dinleme ve konuşma ve daha fazla güven vermek için tasarlanmıştır. AM Malta Dil Okulu İngilizce Kursları haftada 20-30 derstir. Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce Kurslarına 8, 12, 24 ve 36 haftalık dönemlerde devam edebilirler.

Am Malta Dil okulu kursları için tıklayın

AM Malta Dil Okulu Malta’da İngilizce dil eğitimi veren en iyi okullar arasındadır. Her yaş grubu İngilizce kursları bulunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Genel İngilizce akıcılık, gramer, kelime bilgisi, konuşma ve telaffuz konularına odaklanan kurslardır. Modern ders kitapları ve kaynak malzemeleri geniş bir yelpazede kullanarak, ikili ve grup çalışmalarına katılmak ve sınıfta aktif bir rol alma ile öğrenciler İngilizcelerini geliştirebilirler.

 

Am Malta Genel ingilizce için tıklayın

AM Malta Dil Okulu İngilizce dil eğitimi veren en iyi okullar arasındadır. Her yaş grubu İngilizce kursları vardır. AM Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce akıcılık, gramer, kelime bilgisi, konuşma ve telaffuz konularına odaklanan kurslardır. Modern ders kitapları ve kaynak malzemeleri geniş bir yelpazede kullanarak, ikili ve grup çalışmalarına katılmak ve sınıfta aktif bir rol alma ile öğrenciler İngilizcelerini geliştirebilirler.

 

Am Malta yoğun ingilizce için tıklayın

AM Malta Dil Okulu her yaş grubu İngilizce kursları bulunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Kombinasyon İngilizce kursları akıcılık, gramer, kelime bilgisi, konuşma ve telaffuz konularına odaklanan kurslardır. Modern ders kitapları ve kaynak malzemeleri geniş bir yelpazede kullanarak, ikili ve grup çalışmalarına katılmak ve sınıfta aktif bir rol alma ile öğrenciler İngilizcelerini geliştirebilirler.

 

AM Kombinasyon ingilizce için tıklayın

AM Malta Dil Okulu İngilizce Mini Grup Kursları Genel İngilizce Kursu gibi aynı dersin içeriği kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin aktif olarak ders sırasında daha fazla katılmaları sağlanır. Az sayıda katılımcı bireysel ihtiyaçları konusunda ders içeriğini planlarken daha fazla esneklik sunmaktadır.

 

AM Mini Grup ingilizce için tıklayın

AM Malta Dil Okulu Bireysel dersler öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklı kurslardır. AM Malta Bireysel İngilizce Kursları öğrencilerin kendi seçtikleri alanlarda ve uygun zamanlarında İngilizce dil eğitimi verilir. AM Malta Bireysel İngilizce Kursları oldukça esnektir kendi tercihlerine göre ders sayısı ve süresini seçebilirler. AM Malta Dil Okulu İngilizce dil eğitimi veren en iyi dil okulları arasındadır. AM Malta her yaş için İngilizce kursları bulunmaktadır.

 

AM Bire – bir ingilizce için tıklayın

AM Malta Dil Okulu 50 +Yaş  İngilizce kursları her seviyede sunulmaktadır. Malta’da dinlendirici bir tatil keyfini çıkarırken olgun öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için tasarlanmıştır. AM Malta 50+ Yaş İngilizce kursları gramer, kelime, konuşma ve telaffuz konularına odaklıdır. AM Malta Dil Okulu 50+ İngilizce Kursları öğretmenleri rol oynama yoluyla problem çözme, tartışma ve öykü dili kullanmaktadır.

 

50 + Yaş ingilizce için tıklayın

İngilizce üniversite eğitimi için ya da İngilizce konuşulan bir ülkede göçmen olmayı düşünen öğrenciler AM Malta Dil Okulu sınav hazırlık kursları Cambridge, IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT Sınav İngilizce Kursları devam edebilir. AM Malta Cambridge, IELTS, TOEFL, TOLES ve WEFT uluslararası kabul görmüş sınavlardır. AM Malta Cambridge, IELTS, TOEFL, TOLES ve WEFT uluslararası kursları tüm yıl boyunca mevcuttur.

 

AM MALTA DİL OKULU SINAV HAZIRLIK KURSLARI için tıklayın

AM Malta Dil Okulu TOEFL İngilizce kursları haftada 20-30 ders şeklinde verilmektedir. AM Malta TOEFL İngilizce kursları minimum 12 haftadır. TOEFL puanları Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 2.400 ‘den fazla kolej ve üniversiteler tarafından kabul amacıyla gereklidir. Avrupa’da, TOEFL da İngilizce eğitim dili olan kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Birçok devlet kurumları, burs programları ve lisans / sertifikasyon kuruluşları İngilizce yeterliliklerini ölçmek için TOEFL puanları kullanmaktadırlar.

TOEFL SINAV İNGİLİZCESİ

AM Malta Dil Okulu IELTS İngilizce Kursları Avustralya, İngiltere ve Kanada ülkelerinde üniversite eğitimi veya çalışmak isteyen adayların dil yeteneğini değerlendirmek için tasarlanmıştır. AM Malta IELTS 9 seviyede dört dil becerisini kapsar. IELTS puanları eğitim kurumları tarafından kabul edilir, AM Malta IELTS İngilizce puanları Avustralya, İngiltere ve Kanada ülkelerinde işletmeler tarafından kabul edilmektedir. AM Malta IELTS İngilizce Kursları Genel veya Yoğun olarak alınabilir.

IELTS SINAV İNGİLİZCESİ

AM Malta Dil Okulu Cambridge uluslararası kabul görmüş bir sınavlardır. AM Malta Cambridge kursları tüm yıl boyunca mevcuttur. AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları başvuranın ihtiyaçlarına ve İngilizce düzeyine göre 4 – 12 hafta arasında değişmektedir. AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları haftada 30 derstir. AM Malta Dil Okulu Cambridge kursları öğrencilerin dinleme, yazma ve konuşma, okuma gibi İngilizcenin dört becerilerini geliştirir.

 

Cambridge SINAV İNGİLİZCESİ

 

M Malta dil okulu BEC İş İngilizcesi kursları İş dünyasının tüm yönlerini kapsar. AM Malta BEC İş İngilizcesi kursları rapor yazma, telefonda konuşma, İngilizce sunum ve kelime dağarcıklarını içerir. BEC İş İngilizcesi Sertifikası Sınavları iş kariyeri için hazırlanan öğrencilere yönelik bir kurstur. BEC (İş İngilizcesi Sertifikası) uluslararası tanınmış iş yeterlilik sertifikadır. AM Malta dil okulu BEC İş İngilizcesi dersin amacı, öğrencilere bir iş çalışma ortamında İngilizce ile etkileşim ve iş fırsatları için gereken tüm bilgileri vermek için tasarlanmıştır.

 

 

BEC İş İngilizcesi

AM Malta Dil Okulu TOLES Hukuk İngilizcesi Kursları: TOLES sınavları yasal bireyin İngilizce yeterliliklerini değerlendiren bir sınavdır. AM Malta TOLES sınavları hukuk şirketleri, hukuk kurumları, avukatlar ve hukuk öğrencilerinin talebi karşılamak için geliştirilmiştir. TOLES (Hukuk İngilizcesi Becerileri Testi) İngilizce dil eğitimi uzman hukukçular tarafından geliştirilmiştir. AM Malta Dil Okulu TOLES Hukuk İngilizcesi Kursları 20/30 ders olarak alınabilir.

TOLES Hukuk İngilizcesi 

AM Malta dil okulu LCCI otelcilik, seyahat ve turizm endüstrisi için İngilizce beceri kursları vardır. AM Malta Dil Okulu WEFT (Turizm için Yazılı İngilizce) kursları Turizm sektöründe çalışanlar için uygundur. AM Malta LCCI kursları İngilizce yazılı ve sözlü iş iletişimi kullanarak profesyonel bir düzeyde etkin çalışması için bir öğrencinin yeteneğini incelemektedir.

WEFT Turizm İngilizcesi

AM Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce kursları yazma, dinleme ve konuşma ve daha fazla güven vermek için tasarlanmıştır. AM Malta Akademik Yıl İngilizce Kursları haftada 20 derstir. Öğrenciler Genel İngilizce Kurslarına 8, 12, 24 ve 36 haftalık dönemlerde devam edebilirler.

AKADEMİK YIL İNGİLİZCE KURSLARI

AM Malta Dil Okulu Akademik Yıl Genel İngilizce Kursları akıcılık, gramer, kelime bilgisi, konuşma ve telaffuz konularına odaklanan kurslardır. Modern ders kitapları ve kaynak malzemeleri geniş bir yelpazede kullanarak, ikili ve grup çalışmalarına katılmak ve sınıfta aktif bir rol alma ile öğrenciler İngilizcelerini geliştirebilirler. AM Malta Akademik Yıl Genel İngilizce Kursu öğretmenleri rol oynama yoluyla problem çözme, tartışma ve öykü dili kullanırlar.

Akademik Yıl Genel İngilizce

AM Malta Dil Okulu Akademik Yıl Yoğun İngilizce Kursları akıcılık, gramer, kelime bilgisi, konuşma ve telaffuz konularına odaklanan kurslardır.  Modern ders kitapları ve kaynak malzemeleri geniş bir yelpazede kullanarak, ikili ve grup çalışmalarına katılmak ve sınıfta aktif bir rol alma ile öğrenciler İngilizcelerini geliştirebilirler. AM Malta Dil Okulu Akademik Yıl Yoğun İngilizce Kursu öğretmenleri rol oynama yoluyla problem çözme, tartışma ve öykü dili kullanırlar.

 

Akademik Yıl Yoğun İngilizce

AM Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları kariyerinize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dil kursudur. Kendini geliştirmek isteyenler için uygundur. AM Malta Genel İş İngilizcesi haftada 20 derstir. Dünya ticaret dili İngilizcedir.  Genel İş İngilizcesi Kursları öğrencilerin özel ihtiyaçlarına ve gelecek hedefleri doğrultusunda tasarlanan bir kurstur. Yoğun İş İngilizcesi haftada 30 derstir. AM Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Mini Grup Kursları haftada 20-30 derstir.

 

İş İngilizcesi Kursları

Dünya ticaret dili İngilizcedir. AM Malta Dil Okulu Genel İş İngilizcesi Kursları öğrencilerin özel ihtiyaçlarına ve gelecek hedefleri doğrultusunda tasarlanan bir kurstur. AM Malta Genel İş İngilizcesi haftada 20 derstir.

Genel İş İngilizcesi

Kısa zamanda İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler için AM Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi Kursları idealdir. AM Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları öğrencilerin özel ihtiyaçlarına ve gelecek hedefleri doğrultusunda tasarlanan bir kurstur. AM Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi haftada 30 derstir.

Yoğun İş İngilizcesi

Kısa zamanı olan öğrenciler daha az öğrenci ile AM Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi Mini Grup + Tek Kişilik Dersler alabilirler.  AM Malta Yoğun İş İngilizcesi Mini Grup + Tek Kişilik Dersler haftada 30 ders ve 10 Bire-Bir alırlar. Dünya ticaret dili İngilizcedir. AM Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi Mini Grup + Tek Kişilik Dersler öğrencilerin özel ihtiyaçlarına ve gelecek hedefleri doğrultusunda tasarlanan bir kurstur.

Yoğun İş İngilizcesi Mini Grup + Tek Kişilik

AM Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Mini Grup Kursları Genel İş ve Yoğun İş derslerinde aynı dersin içeriği kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Daha küçük sayılarda Öğrenciler ile daha fazla öğretmen iletişimi sağlanır. AM Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Mini Grup Kursları öğrencilerin ihtiyaçlarına göre ders içeriği planlanır. AM Malta İş İngilizcesi Mini Grup Kursları haftada 30 derstir.

İş İngilizcesi Mini Grup

AM Malta Dil Okulu Bireysel dersler öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklı kurslardır. AM Malta Bireysel İngilizce Kursları öğrencilerin kendi seçtikleri alanlarda ve uygun zamanlarında İngilizce dil eğitimi verilir. AM Malta Bireysel İngilizce Kursları oldukça esnektir kendi tercihlerine göre ders sayısı ve süresini seçebilirler. AM Malta Dil Okulu İngilizce dil eğitimi veren en iyi dil okulları arasındadır. AM Malta her yaş için İngilizce kursları bulunmaktadır.

Bire – Bir İş ingilizcesi

AM Malta Dil Okulu Kombinasyon İş İngilizcesi Kursları öğrencilerin bireysel ilgi ile İş İngilizcesi kursunu birleştirmek için ideal bir yoldur. AM Malta Kombinasyon İş İngilizcesi Minimum 20 ders + 5 veya 10 Bire- Bir derstir. AM Malta Dil Okulu Kombinasyon İş İngilizcesi Kursları öğrencileri grup sınıflarında genel dil yeteneklerini geliştirirler ve İş İngilizcesi kurslarında da kendi özel ihtiyaçlarına odaklanabilirler.

Kombinasyon İş İngilizcesi

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Spor Kursları: Malta Akdeniz’in berrak suları ile çevrilidir, Malta Adaları dalış, yelken, rüzgâr sörfü öğrenme ve becerileri geliştirmek için mükemmeldir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Spor Kursları tüm yıl içinde düzenlenmektedir. AM Malta  İngilizce & Spor Kursları (dalış, yelken, rüzgâr sörfü) fiyatları kurs sürelerine göre değişmektedir. Öğrenciler Dalış, Yatçılık veya Rüzgâr Sörfü ile AM Malta Dil Okulu İngilizce derslerini birlikte devam edebilirler.

İNGİLİZCE – SPOR KURSLARI

Tüplü dalış sualtı dünyasını keşfetmek için en iyi sporlardan birisidir. Malta dünyanın en iyi dalış merkezlerinden birisidir.

 • 20 metre ortalama görünürlüğü ile mavi deniz de farklı bir dünyaya götürür.
 • Malta’nın tarihi ve coğrafi konumu sualtı manzarasına çok uygundur.
 • Tüm yıl boyunca dalış imkânı

AM Malta Dil Okulu öğrencileri tam donanımlı 5 * tüplü dalış merkezi Açık Su veya PADI Dalış Kursu ile herhangi bir İngilizce dil kursu birleştirme fırsatı sunmaktadır.

İngilizce + Dalış Kursu

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Yelken Kursu: Malta Adaları’nda yelken sörfü şartları çok iyidir. Malta’da İngilizce dil becerilerini geliştirirken yelken sörfü öğrenmek için ideal bir yerdir. AM Malta Dil Okulu Yelken Sörfü Kursu ile herhangi bir İngilizce Dil Kursu birleştirebilirler. AM Malta Yelken Sörfü Kursu ISSA (Uluslararası Yelken Okulları Birliği) tarafından belirlenen mesleki kurallara tamamen uyumludur.

İngilizce + Yelken Kursu

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu: Malta Adalarında rüzgâr sörfü şartları çok uygundur. Serin rüzgâr ve sakin denizlerde rüzgâr sörfü öğrenmek için Malta’yı ideal bir yer haline getirmektedir. İngilizce dil becerilerini geliştirirken AM Malta Dil Okulu kurslarına devam edebilirsiniz.

İngilizce + Rüzgâr Sörfü

AM MALTA DİL OKULU