LİNGUATİME MALTA DİL OKULU

Bir Malta dil okulu seçerken akreditasyona sahip olduklarından emin olmanız önemlidir. Akredite olan okullar, söz konusu derneklerin kalite yönetim kurulu tarafından sıklıkla izlenir, ziyaret edilir ve kontrol edilir. Akredite, okulun yüksek kalitede olmasını ve hizmetlerinde sürekli gelişmesini sağlar.

Linguatime Malta, FELTOM ve EFL izleme kurulu tarafından akredite edilmiştir, Malta hükümet yetkilileri tarafından lisanslanmıştır ve uluslararası alanda da IALC tarafından akredite edilmiştir.

FELTOM

İngilizce Dil Eğitim Organizasyonları Federasyonu, Malta 1989’da kurulmuş olup, 20’den fazla yerel okul buna bağlıdır. Bir FELTOM akredite edilmiş okul, üyelerin her yıl titiz ve sıkı akreditasyon süreçleri geçmeleri gerektiği için bir kalite mührüdür.

Linguatime Malta dil okulu, 2009 yılından beri FELTOM tarafından akredite edilmiş bir okul olmuştur.

IALC

Uluslararası Dil Merkezleri Birliği, 1983 yılında kurulmuştur. 100’ün üzerindeki destinasyonlarda 140’dan fazla butik dil okulu üyesidir. IALC’nin misyonu, dünya çapında yüksek kaliteli öğrenme deneyimi sunan dil merkezleri dinamik bir topluluğu olmaktır.

Linguatime Malta, 2008’den beri gurur duyan bir IALC üyesidir. 

-16 Derslik

– 2 Bilgisayar Odası

– Öğrencilerin Çalışma Alanları

– Bina içinde Wi-Fi

– Öğrenci Yurdu

– Açık alan

– Kütüphane

Linguatime Malta dil okulu, Sliema’dır. Gezi, St.Julian’s ve adanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Tigne’ye yakındır.

Neden Linguatime Seçmelisiniz?

Linguatime Malta dil okulu, kaliteli İngilizce dil kursları sağlamak için mükemmel bir üne sahip profesyonel bir İngilizce dil okuludur.

Linguatime Malta dil okulu, öğrencilerine çok kültürlü bir ortamda İngilizce dil eğitimini en kaliteli şekilde sunmak ve Malta’da kaldıkları süre boyunca genel olarak olumlu bir deneyim sunmaktır.

Sınıf Teknolojisi – sınıflara, en yeni çevrimiçi dersleri, videoları ve ses kliplerini sunan interaktif beyaz tahtalar kullanılmaktadır.

Klimalı Linguatime Malta dil okulu, en yeni ve en ileri teknolojiye sahip Mitsubishi City Set up ile donatılmıştır. İnternet ve Wi-Fi bulunur.

Sliema’daki Linguatime Malta dil okulu hem yerel hem de uluslararası kalite dernekleri tarafından daha basit bir şekilde sertifikalandırılmış olarak akredite edilmiştir. Linguatime Malta dil okulu IALC, FELTOM ve EFL İzleme kurulunun bir parçası olmaktan gurur duyar.

Linguatime Malta dil okulu tüm konaklama yerleri okula yürüme mesafesindedir. Ekstra İngilizce dersleri, tüm öğrencilere haftalık olarak ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Genel İngilizce grup öğrencileri haftalık olarak sınava girer, sertifika derslerin % 80’inde devam eden öğrencilere verilir.

Okul ortamı, arkadaş edinme, mükemmel İngilizce dersleri, güler yüzlü personel, her sınıftaki küçük öğrenci sayısı Linguatime Malta dil okulu özelliklerinden birkaç tanesidir.

Sliema

Linguatime, Malta en popüler ve kozmopolit bölgelerinden biri olan Sliema’da yer almaktadır. Mağazalar, restoranlar, barlar, kafeler ve bankalar da dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi kolayca yürünebilecek mesafede bulacaksınız.

Linguatime Malta Cadde üzerinde mağazalar, butikler ve alışveriş merkezleri bulabileceğiniz Sliema ticaret merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Paceville’e yürüyebilirsiniz. Valletta ya da havalimanına arabayla ulaşmak yaklaşık 20 dakika, otobüs ile ise yaklaşık 40 dakika sürer. 

LİNGUATİME MALTA İNGİLİZCE KURSLARI 

Linguatime Malta Genel İngilizce Kursları

Linguatime Malta Genel İngilizce Kursu, günlük hayatınızda İngilizce dil becerilerinizi etkili bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak bir standart kurstur.

20 ders

09:00 – 12:30 / 13:00 – 16:30

Maksimum 12 öğrenci

Linguatime Malta Genel İngilizce 20

Genel İngilizce 20 ders, dört temel dil becerisine odaklanır: konuşma, dinleme, yazma ve okuma. En gelişmiş ekipman ve zorunlu ders kitabı öğretim hedeflerimizin gerçekleştirilmesini sağlar.

Linguatime Malta Genel İngilizce 25

Genel İngilizce 25 ders, dört temel dil becerisine odaklanır: sabah konuşma, dinleme, yazma ve okuma ve öğleden sonra haftada iki kez konuşma, akıcılık ve gramer desteğine odaklanan ek dersler bulunur.

25 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Linguatime Malta Genel İngilizce 30

Bu İngilizce kursu, genel İngilizce 20 ders sabahları, daha çok konuşma, akıcılık ve iletişim becerileri ile dilbilgisi desteğine odaklanan öğleden sonraları 10 ders şeklinde oluşturmaktadır. Daha yoğun bir İngilizce dil kursu arıyorsanız bu en uygun seçenektir.

30 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Linguatime Malta Genel İngilizce Yoğun

Bu İngilizce kursu sabahları yapılan 20 ders ve öğleden sonra 10 ders öğrencinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bireysel derslerle birleştirilir.

30 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Malta’daki İngilizce Linguatime Malta dil okulu standart İngilizce kursları en popüler yerlerden biridir.

Genel İngilizce kursu şunları kapsar:

– Dört temel beceri: konuşma, dinleme, yazma ve okuma

– Dilbilgisi doğruluğu (mevcut İngilizce seviyenize göre)

– İyi bir kelime dağarcığı (mevcut İngilizce seviyenize göre)

– Sosyal İngilizce becerileri ve yararlı dil teknikleri

– Kendi kendine çalışmayı teşvik etmek için öğrenme becerileri

Yukarıda, kanıtlanmış öğretim yöntemleri ve zorunlu ders kitabı kullanılarak ele alınmıştır.

Başlangıç – İleri seviyeye arasında beş genel İngilizce kursu seviyesi vardır. Bir seviyeden diğerine geçmek için gereken zaman tamamen öğrencinin ders boyunca bilgi ve performans düzeyine bağlıdır. Değerlendirme her hafta bitiminde devam etmekte ve ilerleme testleri yapılmaktadır. Daha yüksek bir seviyeye geçmeden önce seviye testi değişikliği yapılmalıdır.

Linguatime Malta dil okulu sınıfları etkileşimli beyaz tahtalar ile donatılmıştır ve okul genelinde Wi-Fi mevcuttur. Bu, yüksek eğitimli ve özel öğretmenlerimize, dersleri daha ilginç ve öğrencilerle alakalı hale getirmek için ders kitaplarını geniş bir modern öğretim materyalleri yelpazesine yardımcı oluyor.

Linguatime Malta dil okulu uzun süreli eğitim alan öğrenciler, eğitim direktörümüzle aylık bir ders görüşme yapma şansına sahipler. Bu oturum İngilizce ilerlemeyi tartışmak ve gelecekteki gelişime yönelik bir eylem planı oluşturmak için bir fırsattır.

Linguatime Malta İş İngilizcesi Kursları

Linguatime Malta dil okulu İş İngilizcesi kursları, mesleki İngilizce iletişim becerilerini diğer hizmet öncesi veya deneyimli öğrencilerle uygulamak ve geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 20

Bu dersin amacı gündelik çalışma ortamında İngilizce öğrenmektir. İngilizceyi hızlı ve profesyonel bir şekilde öğrenmesini isteyen kuruluşların çalışanları, Linguatime Malta İş İngilizcesi kursunun herhangi birine kayıt yaptırmaları önerilir. Bu ders haftada 20 dersten oluşur.

20 ders

09:00 – 12:30 veya 13:00 – 16:30

Maksimum 8 öğrenci

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 30

Bu dersin amacı gündelik çalışma ortamında İngilizce öğrenmektir. 20 mini grup dersi + öğleden sonra özel bireyselleştirilmiş 10 derslerden oluşur.

20 grup + 10 özel ders

09:00 – 12:30 + 13:00 /  14:30 / 14.45 – 16:15

Maksimum 8 öğrenci

Bu İş İngilizcesi Kursları, öğrencilerinin ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmıştır. Birinci ders sırasında kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapılır ve ilgili konuların ve işlevlerin en iyi nasıl birleştirileceği üzerine bir plan hazırlanır.

İş İngilizcesi dersleri, öğrencilerin ya ortak iş işlevleri (toplantılar, sunumlar ve e-postalar gibi) ya da çeşitli iş konularında (finans, yönetim, endüstri gibi) tartışmalara fırsat tanıyan iletişimsel temel konu üzerine yürütülür.

İletişim yetenekleri

– Etkin sunum sunumu

– Toplantılara etkin katılım

– Müzakerelerle uğraşmak

– Telefon becerilerinin geliştirilmesi

– Kültürler arası farkındalık ve iletişimin iyileştirilmesi

– İş görüşmesi becerilerinin geliştirilmesi

– Etkin iş yazısı – raporlar, iş mektupları, CV’ler, e-postalar

– İş dünyasındaki güncel olaylarla ilgili tartışmalar

– İş dünyasında sosyal becerilerin geliştirilmesi

Linguatime Malta Sınav Hazırlık Kursları

İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak, çalışmak veya iş bulmak isteyen öğrencilerin İngilizce dil yeterliliklerini ispatlamaları gerekebilir. Uluslararası bir sınav hazırlık kursuna kayıt yaptırarak sertifika alabilirler. Cambridge, IELTS, TOEIC veya TOEFL İngilizce kursları sınavları bir öğrencinin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini iyice değerlendirir.

Linguatime Malta IELTS

IELTS, Cambridge English Language Assessment, British Council ve IDP Education Pvt Ltd tarafından yönetilen uluslararası bir standartlaştırılmış testtir. ve Amerika, İngiltere, Avusturalya ve Güney Afrika akademik ve akademik olmayan kurumlar tarafından tanınmaktadır.

Linguatime Malta IELTS kursu için, öğrencilerin orta ve ileri düzey seviyede olmaları istenir.

Linguatime Malta CAMBRIDGE FCE

Cambridge ESOL’in İngilizce İlk Sertifikası, Avrupa Konseyi’nin diller için ortak referans çerçevesi B2 düzeyinde orta seviye öğrencileri ile ilgilidir.

Linguatime Malta CAMBRIDGE CAE

Cambridge ESOL’un Cambridge İleri Düzey İngilizce programı, Avrupa Konseyi diller için ortak referans çerçevesi C1 düzeyinde, ileri seviye öğrencileri ile ilgilenmektedir.

Linguatime Malta TOEFL

TOEFL, Orta Avrupa’dan İleri Düzey öğrencilere, sırasıyla Avrupa Konseyi diller için ortak referans çerçevesi B2 ve C1 düzeyleri ile ilgilenmektedir.

Linguatime Malta TOEIC

Linguatime Malta dil okulu sizi bu sertifikalardan herhangi birine hazırlayabilir; IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE ve CAE. Bu uluslararası kabul görmüş sınavlardan herhangi birinin başarılı bir şekilde tamamlanması, bir CV için yararlı olabilecek bir sertifika sağlayacaktır.

Bu sınavlara başvuru, İngilizce dil kurslarından ayrı olarak yapılır ve doğrudan Sınav Merkezleri ile yapılır. TOEIC sınavları hariç tüm diğer sınavlar Malta’da yapılabilir.

Kurs programları genellikle öğrencilere daha iyi dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri kazandırma fırsatı vererek, sabahları düzenlenen 20 Genel İngilizce grup dersinden oluşur; Öğleden sonra, sınav hazırlıklarına odaklanan 10 mini grup İngilizce dersi düzenlenmektedir.

Linguatime Malta Özel İngilizce Kursları

Linguatime Malta dil okulu bire bir kursları nitelikli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir, Her ders kendi ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmıştır. Her ders, konuşma, dinleme, okuma, yazma veya kelime haznesi iyileştirilmiş olsun, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilecek ve İngilizce öğretmeninizle birlikte hazırlanmış bir program üzerinde dersler verilmektedir.

Linguatime Malta Bire – Bir Özel Kurs

Bire bir özel dersler, bir sınıfın parçası olmak istemeyen ya da belirli öğrenme alanlarını hedeflemeleri gereken öğrenciler için idealdir. Bu İngilizce dersleri 08:00 – 18:00 saatleri arasında düzenlenebilir.

10 / 20 / 30 / 40 ders

08:00 – 18:00 saatleri arasında

Maksimum 1 öğrenci

Linguatime Malta Yarı Özel Ders

Linguatime Malta yarı-özel bir kurs, birlikte seyahat eden ve İngilizce bilgisine sahip iki öğrenci bu kursu alabilir. Yarı-özel bir Dersler aynı öğretmenle birlikte yapılacaktır. Bu İngilizce dersleri 08:00 – 18:00 saatleri arasında düzenlenebilir. Belli bir zaman çizelgesi uygulanır.

10 / 20 / 30 / 40 ders

08:00 – 18:00 saatleri arasında

Maksimum 2 öğrenci

GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

Gençler (8-18 Yaş) için İngilizce öğrenme sadece dil ile ilgili değildir. Etkileşim, heyecan, macera, keşif, kişisel gelişim, yeni insanlarla tanışmak ve en önemlisi güvendir.

LİNGUATİME MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ 

Linguatime Malta Self-Catering Konaklama

Linguatime, Malta dil okulu öğrencilerine çok kültürlü bir çevrede yaşama fırsatı verirken, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmaktır. Konaklamanızı diğer uluslararası öğrencilerle paylaşmak, yaşam biçimlerini öğrenilir.

Kendi pişir-kendin ye daireler, okuldan kolayca yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz Sliema ve St. Julians bölgesinde bulunmaktadır. Su ve elektrik faturaları, yatak çarşafları, Wi-Fi ve dairenin ortak kullanım alanlarının haftalık temizliği konaklama fiyatı içindedir. Linguatime, Malta daireleri öğrencilerin gelmeden önce ve kalış süresince her iki haftada bir temizlenir.

-Tek yataklı oda

– İki yataklı oda

– 3-4 yataklı odalar

Dairenin ortak alanları diğer öğrenciler ile paylaşılmaktadır. Kendin pişir kendin ye dairede 5 ila 8 öğrenci konaklayabilir. Dairelerin Linguatime, Malta dil okula uzaklıkları yürüyerek 5-15 dakika uzaklıktadır.

Linguatime Malta Aile Yanı Konaklama

Ev sahibi bir aile, size Malta’lı bir aileyle birlikte yaşama, kültürümüzü ve yaşam tarzımızı ilk elden deneyimleme imkânı sunar ve aynı zamanda iletişim kurmak için İngilizce dilini kullanmaya fırsatı verir.

Linguatime Malta ev sahibi aileleri ortak konaklama sağlar. Bir odada en fazla dört öğrenci konaklayabilir; Alternatif olarak ek bir ücret karşılığında tek kişilik oda rezervasyonu yapılabilir.

Çay / kahve, tahıl ve tosttan oluşan kahvaltı ve akşam yemeği, günlük olarak Linguatime Malta aile yanı konaklama paketinde yer almaktadır. İsteğe bağlı ekstra olarak sandviç, maden suyu ve meyve içeren dolu bir öğle yemeği rezerve edilebilir. Akşam yemeği genellikle 18: 00-20: 00 saatleri arasında servis edilir.

Aile Yanı Konaklama Seçenekleri:

-Tek yataklı oda

-İki yataklı oda

-3-4 yataklı odalar

Tek oda 

Linguatime Malta Otel Konaklama

Sliema ve St Julians otellerin çoğu sahil boyunca yer almaktadır ve Akdeniz’in geniş manzarasına sahiptir ve hepsine Linguatime Malta dil okulundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Plaza Hotel

Plevne 3 Yıldız

Preluna Malta 4 Yıldızlı

Le Meridien 5 Yıldız