Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil

Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, Vize Ücreti, Sigorta, Havaalanı Karşılama-Uğurlama, Hoşgeldiniz Paketi, İngilizce Kursu, Kurs Materyalleri, Vodafon Kartı, Konaklama, Yerleşim Testi, Kurs Sertifikası, Yaz Aylarında Hafta Arasında 4*, 5* Otel Plaj Üyeliği

Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, uçak bileti dâhil değildir. Malta uçak bileti ücretleri gideceğiniz gün, saat, ay ve dönüş tarihine göre çok değişkendir. Öğrencilerin isteğine göre uçak bileti temin edilir. Öğrencilerin isteğine göre uçak bileti dâhil de fiyat teklifi verilir.

Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, yaz aylarında (Haziran-Temmuz-Ağustos) yüksektir. Malta dil okulları kurs ve konaklamaya yaz farkı uygulamaktadır. 8+ hafta kurs ücretlerine Malta dil okulları uygulamaz.

Öğrencilerimize kış aylarında ( Ekim – Mart) gitmeleri durumunda Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, 5750- 7500 € arasında değişebimektedir.

Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, konaklama seçeneği, apart daire, aile yanı konaklama, haftalık 20-30 ders, Bire- Bir ders v.b. seçeneklerine göre değişebilmektedir.

Malta dil okulları öğrencilerin istenilen seviyeye ulaşmalarına yardımcı olmak için profesyonel bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizce dili öğrenmenin en iyi yollarından birisi İngilizce dili konuşan bir yerde yaşamaktır.

Malta Genel İngilizce

Malta Dil Okulları genel İngilizce kursu, sınıf derslerini yapılandırılmış çalışma ve boş zaman faaliyetlerine izin veren yarı yoğun bir programdır. Rahat hissedeceğiniz bir zamanda İngilizce dil becerinizi geliştirebilirsiniz. Haftada 20 ders verilir. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, genel İngilizce seçeneği dahildir.

Malta Dil Okulları genel İngilizce kursu, başlangıçtan ileri düzeye kadar her seviyede mevcuttur ve kursun ilk gününde yapılacak seviye tespit imtihanı ile seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Derste İngilizce dilinin dört temel yönü (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) detaylandırılacaktır. Ayrıca, kelime dağarcığını ve gramer öğreneceksiniz ve resmi ve gayri resmi tartışmalar ve stratejilerde nasıl konuşacağınızı da öğreneceksiniz. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, Genel İngilizce fiyatları en uygun olanıdır.

Kurs Süresi: 2-52 hafta

Haftalık ders sayısı: 20

Seviye: Başlangıç – İleri

Minimum Yaş: 16

Ders saatleri: 45 dakika

Sınıf Öğrenci Sayısı: 8-10 (Max 12)

Kursu başlangıcı: Her pazartesi

Malta Yoğun İngilizce

Yoğun bir İngilizce programı almak istiyorsanız, haftada 30 ders ile yoğun İngilizce kursları mevcuttur. Bu kurslar ile Upper Intermediate seviyesine ulaştığınızda, IELTS veya TOEFL sınav hazırlık kurslarına devam edebilirsiniz. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, yoğun İngilizce seçeneği dahildir.

Temel İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeniz için 2 haftadan başlayıp yıl sonuna kadar sürecek dersler ile istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz. Yoğun İngilizce programı ile hızlı İngilizce dil becerilerini geliştirmek için idealdir. Yoğun İngilizce dersleri, İngilizce akıcılığını hızla elde etmenize yararlı olacak dil bilgisi ve kelimeleri öğreneceksiniz. Yoğun İngilizce kursu, çabuk İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Kurs Süresi: 2-52 hafta

Haftalık ders sayısı: 30

Seviye: Başlangıç – İleri

Minimum Yaş: 16

Ders saatleri: 45 dakika

Sınıf Öğrenci Sayısı: 8-10 (Max 12)

Kursu başlangıcı: Her pazartesi

Malta 30 + İş İngilizcesi ve Profesyonel İngilizce

Malta dil okulları, Malta 30 + İş ve profesyonel İngilizce kursu profesyonel iletişim becerilerinizi 6-8 kişi küçük, odaklanmış gruplar halinde geliştirmek için tasarlanmıştır. Gerçekçi senaryolar ve simülasyonlar sayesinde sunum yapmaya, uluslararası toplantılara katılma ile pratikler yapılacaktır.

Bu ders, ticaret ve mesleki İngilizce becerilerini ticari bağlamda en kısa sürede iyileştirmek isteyen deneyimli profesyoneller için idealdir. Bu ders iş yaşamında kullanılmak üzere İngilizce iletişiminde etkin iletişim becerileri geliştirmesi amaçlanır. Malta dil okulları fiyatları herşey dâhil – profesyoneller için iş İngilizcesi de içindedir.

*Daha etkili ve akıcı bir şekilde iletişim kurabilme

*Toplantılara daha güvenle katılabilme

*Profesyonel kelime haznenizi genişletme

*İletişim yetenekleri geliştirme

*Toplantılara katılma

*Müzakereler – ikna, pazarlık, uzlaşma

*Sunum yapabilme

*E-posta yazma

*Telekonferans ve telefon görüşmesi

*Dil bilgisi doğruluğu

*Telaffuz doğruluğu

Gerçek hayatta çeşitli, görev temelli senaryolar sayesinde, günlük işleriniz için ihtiyaç duyacağınız dili pratik yapmanıza ve geliştirmenize olanak sağlanır.

Minimum Yaş: 30

Kurs Süresi: 1-8 hafta

Hafta Ders Sayısı:20-30

Başlangıç: Her Pazartesi

Sınıf Öğrenci Sayısı: 6-8

Kombine Yoğun Kurs (Grupta 20 Ders + 10 Bire Bir Ders)

Özel Genel İngilizce (1 Öğretmen: 1 Öğrenci Veya 2 Öğrenci: 1 Öğretmen İngilizce Dersleri)

Öğretmen Aile Yanı (1 Öğretmen: 1 Öğrenci Veya 2 Öğrenci: 1 Öğretmen İngilizce Dersleri)

Aile Programı Sınava Hazırlık Kursları (IELTS, Cambridge Sınavları, TOEFL, TOEIC, vb.)

Belirli Amaçlara Yönelik İngilizce ( Teknik, Hukuki, Turizm İngilizcesi)

İşletme Yöneticileri için Profesyonel İş İngilizcesi

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme İngilizce Kursu

Genç Öğrencilerin Yaz Programı İngilizce Kursu

MALTA DİL OKULLARI KONAKLAMA

Malta Ev Sahibi Aile ile Konaklama

İngilizce pratiği yapmak için misafirperverliği ve konuksever bir aile yanında kalmak en iyi yollarından biridir. Doğal bir günlük ortamda pratik yaparak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsattır.

Ailelerin hepsi de konaklama görevlisi tarafından dikkatlice seçilirler. Öğrencilerin çalışma olanakları olan kendi odaları vardır. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, aile yanı konaklama seçeneği dahildir.

Ev sahibi bir aileye konaklama bir veya iki tek kişilik / çift kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği öğrencilere sunulur. İki kişilik odalar aynı cinsiyetten ve farklı vatandaşlıktan uygun oda arkadaşı verilir. Yatak çarşafları ve havlular ev sahibi tarafından verilir ve haftada bir defa temizlenir; Yaz aylarında aileler fan veya klima, kış aylarında ise ısıtma odalarına verilir. Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için ev sahibi aile ile görüşülüp çamaşırlar genellikle haftada bir kez kullanılır. Maltalı ev sahibi aileler sizin için bir ev sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

Malta Self Catering Apartments

Malta dil okulları yürüyüş mesafesinde birçok modern, tam donanımlı daire sunar. Kendi yemeğinizi yaptığınız dairelerdir. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, apart daire konaklama seçeneği dahildir.

Self catering apart dairelerde ücretsiz Wi-Fi, TV, telefon, çamaşır makinesi ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Yatak çarşafları haftada bir kez sağlanır ve temizlenir. Daireler genellikle 3 veya 4 yatak odasına sahiptir ve en fazla 6 öğrenci konaklayabilir. Dairelerde tek kişilik ve çift yataklı / iki kişilik odalar bulunmaktadır. Daireler, öğrenciler için en popüler seçenektir. Yeni insanlarla tanışmak ve İngilizce pratik yapmak için harika bir seçimdir.

Paylaşımlı daireler Malta’da en uygun alternatiflerden biridir. Tüm daireler okuldan (5-20 dakika) yürüme mesafesinde olup St. Julians, Sliema ve Swieqi’nin popüler bölgelerinde bulunmaktadır.

Malta Oteller

Malta’daki otellerin tamamı St Julian’s’nın çevresinde ve sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan dil okullarına yakın bulunmaktadır. Malta Dil Okulları Fiyatları Herşey Dâhil 2020, otel konaklama seçeneği dahildir.

5 yıldızlı oteller Otel Le Meridien, Malta Hilton, Hilton Malta Le Meridien, Dört Yıldızlı Oteller Juliani Malta Juliani, Argento Malta Argento, Üç Yıldızlı Oteller Malta Valentina, Malta Alexandra