MALTA DİL OKULLARI

Malta İngilizce Kurslarını sunan Malta dil okulları, Malta Eğitim Bakanlığı onaylı ve FELTOM üyeleridir. Malta İngilizce kursu, St.Julian’s, St.Paul’s Bay ve Griza’da bulunan Malta dil okullarında verilmektedir.

Tatil atmosferi ve sosyal aktiviteler ile ünlü Malta Dil Okulları, Malta İngilizce kursları özellikle yaz aylarında ( Haziran-Temmuz-Ağustos) öğrenciler çok tercih edilmektedir.

Malta dil okulları, Malta İngilizce kursları ile öğrencilerine öğleden sonraları, akşamları çok çeşitli boş zaman aktiviteleri sunmaktadır. Malta dil okulu modern sınıfları ile öğrencilere hizmet vermektedir. Malta dil okulları öğrencilerin kullanımına açık resepsiyon, internet ve TV odası, kütüphane, kafeteryaları bulunmaktadır.

Malta, AB ülkelerinin en küçük ülkesidir ve İngilizce öğrenmek isteyenler için yıl boyunca popüler bir yerdir. Malta dil okulları öğrencilerine çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Öğrenciler sabahları İngilizce derslere devam etmektedirler. Öğleden sonraları da çeşitli aktivitelere katılmaktadırlar.

Malta, tatil yapmak ve İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih ettikleri bir adadır. Malta’da muhteşem bir iklim, güneş ve etrafını çevreleyen deniz bulunmaktadır. Malta’ya Avrupa ülkelerinden gelen öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için seçtikleri bir yerdir. Malta Adası açık hava etkinliklerini sevenler için ideal bir yerdir. Ata binme, dalış, kano, scuba dalış, rüzgâr sörfü, su kayağı gibi pek çok boş zaman etkinliği hemen hemen her şehirde vardır.

Malta İngilizce kursu fiyatları 2020, İngiltere’den daha ekonomiktir. Malta’da 6- 9 ay uzun süreli Malta İngilizce kursu fiyatları 2020 çok ekonomik olmaktadır.  Özellikle Eylül-Mayıs arasında Malta İngilizce kursu fiyatları ekonomik olmaktadır. Malta dil okulları Eylül-Mayıs aylarında uçak bileti dâhil kampanyalar sunmaktadır.

Malta dil okulları fiyatları 2020 seçilen İngilizce kursu ve konaklama dâhildir. Bazı Malta dil okulları fiyatları 2020 içinde gidiş-dönüş uçak bileti de bulunmaktadır. Malta dil okulları fiyatları 2020 Eylül ve Mayıs aylarında sınıf mevcudu genelde 8-12 kişi ve tek odalı konaklama seçeneği kolayca bulunmaktadır. Malta dil okulları fiyatları 2020 yaz aylında yaz farkı uygulaması olduğundan daha yüksektir.

İngilizce resmi dil ülkesi Malta eğlenceli, güvenli, Yüksek kaliteli İngilizce öğretim verilmektedir. Malta dil okulları aydınlık modern derslikler, ücretsiz internet, resepsiyon alanı, kütüphane, çatı terası ve yüzme havuzu genelinde bulunmaktadır.

Malta dil okulları uluslararası akademik standartları, kaliteli İngilizce dil kurslarının yanı sıra aktivite paketi, sosyal geziler ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktır. Malta dil okulları İngilizce kursları TEFL, CELTA, DELTA, EFL sertifikasına sahip öğretmenler tarafından verilmektedir.

Malta dil okulları genel imkânları: 7/24 öğrenci desteği, klimalı odalar, kantin ve kafe, merkezi konumu, ücretsiz içecekler, bilgisayar odası, ücretsiz aktiviteler programı, bedava internet, interaktif beyaz tahtalar, kütüphane, yüzme havuzu, teras imkânları bulunmaktadır.

Malta Dil Okulları- İngilizce Kursları

Malta dil okulları birçok farklı öğrencinin ihtiyaçlarına uygun çeşitli İngilizce dersleri sunmaktadır. Kurslar samimi bir atmosfere sahip 6-10 öğrenci küçük gruplar halinde öğretilir ve her yaştaki öğrenciler için uygundur. Malta dil okulları genel, yoğun ve bire-bir İngilizce kursları tüm öğrencilere, iş ve TOEFL, IELTS sınav hazırlık kursları öğrencilerin orta ve üstü İngilizce seviyesine sahip olmalarını gerektirir. Malta dil okulları İngilizce Kursları Standart İngilizce, Yoğun İngilizce kurslarında, maksimum öğrenci sayısı 12’dir (ortalama 6-8 arası). Malta İş İngilizcesi kursları, sınıf başına 6-8 öğrenciyle sınırlıdır (ortalama 5-6 kişi).

Malta Dil Okulu Standart İngilizce Kursu (20)

İngilizce Eğitim Tatil Programı – İngilizce öğrenmeyi diğer etkinliklerle birleştirmek isteyen katılımcılar için idealdir. 24-36 hafta uzun vadeli bir programda olanlar İngilizceyi ilerletmek isteyenler için iyi bir seçimdir.

Malta dil okulları standart İngilizce kursu günde bir veya iki özel ders ile birleştirilebilir.

20 ders / hafta

Asgari yaş: 16

Başlangıç ​​tarihi: Her pazartesi

Seviye: Başlangıç – İleri

Kurs süresi:1 – 52 hafta

Ortalama Sınıf Öğrenci Sayısı: 8-10 (Max 12)

Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursu (30) 

Malta dil okulları yoğun İngilizce kursu mümkün olan en kısa sürede İngilizce dersinden en iyi şekilde faydalanmak isteyen katılımcılar için uygundur. Özellikle uzun süre devam edemeyenler için uygundur. Ayrıca günde 1-2 özel ders ile birleştirilebilir.

30 ders / hafta

Asgari yaş: 16

Başlangıç tarihi: Her pazartesi

Seviye: Başlangıç – İleri

Kurs süresi:1 – 12 hafta

Ortalama Sınıf Öğrenci Sayısı: 8-10 (Max 12)

Malta Dil Okulu İş İçin Standart İngilizce (20)

Malta dil okulları mesleki İngilizce eğitimini belirli veya genel amaçlarla geliştirmek isteyen profesyoneller için uygundur. İş İngilizcesi kursu günde bir veya iki özel ders ile birleştirilebilir.

20 ders / hafta

Asgari yaş: 18

Başlangıç tarihi: Her pazartesi

Seviye: Orta – İleri

Kurs süresi:1 – 8 hafta

Ortalama Sınıf Öğrenci Sayısı: 6-8 (Max 8)

Clubclass Malta Dil Okulu, EC Malta Dil Okulu, ESE Malta Dil Okulu, Link Malta Dil Okulu, Chamber College Malta Dil Okulu, İnlingua Malta Dil Okulu, LAL IELS Malta Dil Okulu, Linguatime Malta Dil Okulu, NSTS Malta Dil Okulu, Sprachcaffe Malta Dil Okulu, AM Malta Dil Okulu, EF Malta Dil Okulu, ELA Malta Dil Okulu, IH Malta Dil Okulu, GV Malta Dil Okulu, Malta FELTOM üyesidir..

Malta Dil Okulları fiyatları 2020 Amerika, İngiltere, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta dil okulları İngilizce dil eğitimi İngiltere’deki okullarının ayısıdır. Malta dil okulları fiyatları 2020 içinde İngilizce kursu ve konaklama dâhildir. Malta dil okulları fiyatları 2020 eylül-mayıs aylarında ekonomik olmaktadır. Clubclass, EC, ESE, IH gibi Malta dil okulu şubeleri İngiltere Londra’da bulunmaktadır.

Malta dil okulu apart daire, aile yanı, hostel, otel, yurt konaklama seçenekleri vardır. Malta dil okulları genel, yoğun, iş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge sınav kursları verilmektedir.

EN İYİ MALTA DİL OKULLARI

 • ESE MALTA DİL OKULU
 • LAL IELS MALTA DİL OKULU
 • ELA MALTA DİL OKULU
 • EC MALTA DİL OKULU
 • LİNK MALTA DİL OKULU
 • CLUBCLASS MALTA DİL OKULU
 • İNLİNGUA MALTA DİL OKULU
 • NSTS MALTA DİL OKULU
 • AM MALTA DİL OKULU
 • EF MALTA DİL OKULU
 • GV MALTA DİL OKULU
 • LİNGUATİME MALTA DİL OKULU
 • SPRACHCAFFE MALTA DİL OKULU
 • CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULU
 • INTERNATIONAL HOUSE MALTA DİL OKULU