ICTQ Malta dil okulu, bir Uluslararası İngilizce Dil Okulu’dur. ICTQ MALTA, yeni teknolojileri, metodolojileri hazır olan ve öğrencilere İngilizce bilgi ve becerilerini öğrenme ve geliştirme konusunda gelişmiş fırsatlar sunan harika bir uzmanlar ekibine sahiptir.

ICTQ Malta Dil Okulu, ICTQ Malta ekibi, öğrencilerin İngilizceyi en kısa sürede ve makul bir fiyata eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için mümkün olan en iyi hizmetleri sunmaktır. Öğrenciler, İngilizceyi etkili bir şekilde iletişim kurmaları için nitelikli ve deneyimli anadili İngilizce öğretmenler tarafından verilmektedir.

ICTQ Malta, Malta’nın en seçkin bölgesi Mellieha’nın merkezinde yer almaktadır. ICTQ Malta dil okulu ilgi çekici yerlere yakındır ve Malta’nın en kumlu plajlarına ve berrak sularına otobüsle sadece 1 dakika uzaklıktadır. ICTQ Malta konumu nedeniyle Mellieha, Comino ve Gozo da dâhil olmak üzere Malta’nın kuzeyindeki güzel adaları keşfetmek için çok yakındır.

Mellieha, çeşitli su sporları ve şnorkelli yüzme, dalış, yüzme gibi aktiviteleri makul bir fiyata sunar. Malta’nın en inanılmaz doğal yüzme havuzu ve plaj alanı olan güzel Mavi Lagünü mutlaka ziyaret edin!

ICTQ Malta dil okulu akademik ekibi dili olarak İngilizce ‘ye sahip olmasının yanı sıra, öğretmenler TEFL sertifikası, CELTA veya DELTA gibi akredite edilmiş niteliklere sahiptir. ICTQ Malta öğretmenler, öğrenme sürecinize aktif olarak dâhil olmanızı ve olmanızı sağlamak için derslerini geliştirirler.