INLİNGUA MALTA DİL OKULU

Inlingua Malta dil okulu 1980’de kurulan ve 38 yıllık tecrübeye sahip olan Adada kurulan 2. dil okuludur. Herkes için, her pazartesi için her kursun garantili başlangıç ​​tarihleri ​​ile çok çeşitli kurslar sunulmaktadır. Inlingua Malta dil okulu genel İngilizce, İş İngilizcesi, 5 yaşından küçük çocuklar için aile programları veya sınav hazırlık kursları vardır.

İnlingua Malta 1980 yılından beri faaliyet göstermektedir. 44 farklı ülkede 345 merkezi olan, İnlingua uluslararası bir dil okuludur. Inlingua Malta dil okulu 44 adet klimalı sınıflara sahiptir. İnteraktif beyaz tahtalarla donatılmış bir konferans odası ve DVD odası, Kütüphane / Kendi kendine çalışma merkezi, Öğrenci Ortak Oda, Inlingua binasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilir.

İnlingua Malta Dil Okulu Özellikleri

Klimalı 44 derslik

DVD Odası

Kütüphane / Bireysel çalışma merkezi

İnlingua bina içinde ücretsiz WI-FI

24 saat Acil / Yardım Hattı

Inlingua Malta dil okulu ortalama sınıf büyüklüğü 6 – 10 olan öğrencilere çok çeşitli kurslar sunulmaktadır. 2015’ten beri ISO 9001 belgeli Malta ‘da ilk ve tek dil okuludur.

Inlingua Malta Dil Okulu, dünyadaki özel mülk dil okullarının en büyük derneği olan inlingua International’ın bir parçasıdır ve dünyanın 34 farklı ülkesinde 308 merkez Malta’da kurulacak ikinci dil okulu bizdik. Dil okulumuz 1980’den beri Ada’da faaliyet göstermektedir – biz Malta’daki EFL endüstrisinde trend belirleyici Inlingua metodu – İngilizce öğretme şeklimiz – başarılı dil eğitiminde etkili bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

Tüm Inlingua Malta İngilizce ders kitapları İsviçre’deki akademik departman tarafından özel olarak geliştirilmiştir. 300.000’in üzerinde insan, her yıl Inlingua international ile bir dil öğrenmeyi seçmektedir

Inlingua Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

Inlingua Malta Dil Okulu Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları, öncelikle veya en düşük seviyelerde bile olsa İngilizce yoluyla öğretilir. Öğretmenler başlangıçtaki tüm öğrencileri etkin iletişim kurmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin sınıfın kontrollü ortamında olabildiğince pratik yapmaları ve daha sonra İngilizceyi olabildiğince dışarıda kullanmaları önerilir.

Inlingua Malta Uzun Süreli İngilizce

Inlingua Malta dil okulu uzun süreli İngilizce programları, en az 8 hafta boyunca İngilizce akıcı olmayı isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler, okulun ilk gününde sınava girecekler.

Inlingua Malta dil okulu öğretmenleri tarafından değerlendirilecek ve ilerlemeleri, kurs süresince devamlı olarak izlenecektir. Görüşmeler sırasında öğrencilere, eğitim amaçlarının ne olduğu sorulacak ve böylece eğitmenlerimiz hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak bu amaca yönelik olarak program yapılacaktır

Inlingua Malta Cambridge, ESOL, IELTS ve TOEFL İngilizce

Inlingua Malta dil okulu Cambridge FCE CAE CPE PET KET sınav merkezidir. Cambridge ESOL, IELTS ve TOEFL sonuçları, üniversiteler, kolejler ve dünya çapındaki işverenler dâhil olmak üzere 35.000 bin kurum tarafından tanınmaktadır.

Bu sınavlar, gerçekçi durumlarda İngilizce etkin bir şekilde iletişim kurma becerinizi değerlendirir ve mesleki ve akademik hayatınızda İngilizceyi kullanmanız için ideal bir hazırlık sunar.

Cambridge Sınavına Hazırlık Programları

Haftada 30 Grup Dersi

Minimum 8 hafta

Inlingua Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

18 + Yaş

Haftada 20 Ders

En Fazla 6 Öğrenci

Başlangıç ​​- İleri Düzey

Bu İngilizce kursu size bir iş ortamında etkili bir şekilde nasıl iletişim kurulacağını öğretecek ve Inlingua Malta dil ders kitabı bu alandaki konuları ve dili kapsıyor. Ayrıca, toplantılar, finans, sunumlar, müzakereler, ticari yazışmalar, kültürlerarası farkındalık ve iletişim, insan kaynakları ve daha pek çok iş alanını kapsayan özel olarak tasarlanmış İngilizce kitaplarımız var.

Inlingua Malta Dil Okulu İş İngilizce dersleri iş konularına yoğun ve odaklanmış bir şekilde öğrenirsiniz. Malta’da İngilizce öğrenirken eğlenceli bir tatilin keyfini çıkarmanızı sağlayan Inlingua Malta’nın düzenlediği kültürel etkinlikler yanında bir İş İngilizcesi kursu tercih edebilirsiniz.

Inlingua Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kombine Kursu

Haftada 20 grup dersi

Haftada 10 özel ders

Öğrenciler 18 yaş +

Sabah 20 grup dersi,

Öğleden sonra özel ihtiyaçlarınıza göre alanları hedefleyen 10 özel dersi

Inlingua Malta İş İngilizcesi kursları, dünyanın dört bir yanındaki aynı ders kitaplarını kullanılır. Seviye yükseltmek için Inlingua Malta kombine kursu ile hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce kursunu takip edebilirsiniz.

Inlingua Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Yoğun Programı

Haftada 30 veya 40 ders

18 yaş üstü öğrenciler için

Başlangıç ​​- İleri Düzey C

İş İngilizcesi dil becerilerini kısa sürede önemli ölçüde iyileştirmek isteyen insanlar için uygun bir dersidir. Bu tür kurs size kişisel ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza kurulacak dersler oluşturulacak. Kursun tam olarak ne beklediğinizi sağladığından emin olmak için öğrenme sürecine aktif olarak dâhil olmanız teşvik edilecektir.

Inlingua Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Yoğun kurs, öğrencilerin kısa sürede önemli ölçüde daha iyi becerileri öğrenmeleri ile yüksek bir başarı oranına sahiptir. İş İngilizcesi becerilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Malta’da tercih edilen dil kursudur.

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Eğlenceli bir tatil ile bir İngilizce dil kursunu birleştirmek istiyorsanız İnlingua Malta Dil Okulu doğru bir seçimdir. İnlingua Malta Dil Okulu ile konuşma, gramer yapıları ve sosyal ortamlarda İngilizce iletişim becerileriniz gelişecektir. 

İnlingua Malta Genel İngilizce

İnlingua Malta Mini Grup İngilizce

İnlingua Malta Kombine Kurslar

İnlingua Malta Bire-Bir Dersler

İnlingua Malta İkiye-Bir İngilizce

İnlingua Malta İş İngilizcesi

İnlingua Malta Dil Okulu ESOL, Cambridge, IELTS, TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

İnlingua Malta Uzun Program

İnlingua Malta Yönetici Paketi

İnlingua Malta TELT Kursu

İnlingua Malta 50 + Yaş

İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU

İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş Çocuk Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce 

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Paketi (5-12 Yaş)

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Paketi  5 ile 12 yaş arasındaki öğrenciler için tasarlanmıştır, öğrencilerin 24 saat gözetimi vardır. İnlingua Malta Dil Okulu 5-12 Yaş Grubu Çocuk Paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama haftalık 20 ders İngilizce kursları dâhildir.

Inlingua Malta yaz okulu çocuk paketi 5-12 yaş, sınıfta en fazla 10 öğrencili İngilizce dilinin temel bilgileri basit fiillerde, gramerde ve kelimelerde yoğunlaştırarak verilir.

Inlingua Malta yaz okulu 5 – 12 yaş İngilizce kursu, özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Görsel sahne egzersizleri oyun ve etkinlikler şeklinde kullanarak öğrenmek daha etkili ve eğlencelidir.   Çocuğun katılımı teşvik edilir ve Inlingua Malta yaz okulu öğretmenler, öğrencilerin kendinden emin ve rahat olduğu olumlu bir ortam yaratır. Malta’da İngilizce öğrenmek için etkili ve eğlenceli bir yoldur.

Bire Bir Ders

Haftada en az 10 ders

Başlangıç – ileri seviye

Eğer konaklamanız boyunca bireysel ilgi arıyorsanız Inlingua Malta yaz okulu programlarını tercih edebilirsiniz. Kurs yoğunluğu sayesinde yeteneklerinizin dramatik ve derhal nasıl gelişeceğini göreceksiniz.

İnlingua Malta Yaz Okulu Genç Paketi (13-17 Yaş)

İngilizcelerini geliştirmek, eğlence dolu bir tatil isteyen gençler için idealdir. Ayrıca Malta dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile yeni arkadaşlar edinmek isteyenler için bir fırsattır.

İnlingua Malta Yaz Okulu Genç Paketi (13-17 Yaş) İngilizcelerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmel bir seçimdir. İnlingua Malta Dil Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama, haftalık 20 ders İngilizce kursları dâhildir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Gençler Paketi İngilizce dillerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmeldir. Eğlenceli bir tatil geçirmenin tadını çıkarın. Haftada 20 grup dersi İngilizce konuşan bir aile yanında yaşıyor. Inlingua Malta yaz okulu aile yanı konaklama 2-3 kişilik paylaşım odasında yarım pansiyon (sabah kahvaltı + akşam yemeği) olarak verilmektedir. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla sohbet ederken ve yeni arkadaşlar ederken Malta’nın sunduğu şeylerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan heyecan verici bir eğlence programını organize edilir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Gençler Paketi Fiyatları 2018 Dâhil Hizmetler

Haftada 20 grup dersi

Yarım pansiyon

Ev sahibi ailede konaklama

İnlingua ders kitabı

Havalimanı aktarmaları (karşılama – Uğurlama)

Yerleştirme testi

Kursun bitiminde sertifika

Öğrenci kartı

Öğrenci Günlüğü

İnlingua haritası

İndirim kartı

Hoşgeldin Paketi

Etkinlik Programı

Liman Cruise Hop-on Hop-off

Otobüs ile Valetta Turu – Mdina Turu – Malta Deneyimi (Görsel-işitsel gösterim) – Gozo’ya günübirlik gezi – Şövalyeler Muhteşem Şov – Tekne partisi Yarım Gün – Sandy Beach Akşam Barbekü Comino’ya günübirlik gezi – Splash & Fun Su Parkı – Uluslararası Öğrenci Partisi

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Kursları

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce derslerinizde İngilizceyi kullanarak çeşitli sosyal durumlarda etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacak konuşma becerileri, dilbilgisi yapıları ve kelime hazinelerini öğreneceksiniz.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce Kombine Kursu

13 + yaş kombine genel İngilizceyi geliştirmek ve belirli bir alana veya beceriye odaklanmak istiyorsanız bu idealdir. Sabah öğleden sonra bir grup kursunu bire bir öğrenimle birleştirebilirsiniz.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Mini Grup 20 Ders

Bu sınıfta sadece 6 öğrenci, çok daha fazla konuşma pratiği ve dikkatinden yararlanmanız anlamına geliyor. Malta’daki dil kursunuzu eğlenceli ve dinlendirici bir tatil ile birleştiren etkin bir düzenlemedir. 

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Mini Grup 30 Ders

İngilizce dersi ile aynı şekilde yapılandırılmıştır, ancak sınıftaki öğrenci sayısının azlığı, ders sırasında çok daha fazla pratik yapabilmeniz ve aynı süre içerisinde yeteneklerinizi daha hızlı bir şekilde geliştirmeniz anlamına gelmektedir. 

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Bire Bir İngilizce

Konaklama süresince bireysel ilgi gerektirir, özel ders idealdir. Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Bire Bir İngilizce dersi esnektir ve derslerin yapısını, konularını ve hızını tamamen kontrol edebilirsiniz. Bu dersin yoğun doğası nedeniyle yeteneklerinizin derhal ve hızlı bir şekilde geliştiğini göreceksiniz.

Inlingua Malta Yaz Okulu Yetişkin Paketi (18 + Yaş)

İnlingua Malta Dil Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama, haftalık 20 ders İngilizce kursları dâhildir. Sosyal aktiviteler ve turlar düzenlenmektedir.

İnlingua Malta Yaz Çocuk Aile Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi çocuklar için başlangıç İngilizce dersleri sunulmaktadır. 5 yaşından itibaren çocuklara yöneliktir. Ebeveynler haftada 20 dersten oluşan herhangi bir kursa devam edebilirler. Çocukların İngilizce dil becerilerini geliştirilmesi amaçlanır.

Inlingua Malta aile ve çocuk programı 5 yaşından itibaren çocuklar için İngilizce kursları sunmaktadır. Çocuğunuz için haftada 20 İngilizce dersi (5-12 yaş). Ebeveynlerde İngilizce dil becerilerini geliştirebilirler. Aynı okula çocuğu ile her gün okula gidebilirsiniz.

Inlingua Malta Yaz Okulu Kombinasyon Kursu

Inlingua Malta yaz okulu 5-12 yaş kombinasyon İngilizce kursu haftada 20 grup dersi + 10 özel ders 5-12 yaşlarındaki öğrenciler için başlangıç ​​- ileri düzey genel İngilizceyi geliştirmek ve belirli bir alana veya beceriye odaklanmak istiyorsanız bu kurs sisin için idealdir.

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Yurt

Aile Yanı Konaklama

Oteller

Kalmayı seçtiğiniz her yerde, güvende, rahat ve rahat olmanızı sağlanır. İnlingua Malta Dil Okulu öğrencileri aile yanı veya yurt, otel konaklama seçenekleri vardır.

İnlingua Malta St. Julians Yurdu

Bütçesi sınırlı olan öğrencilere uygundur. İnlingua Malta Dil Okulu St. Julians Yurdu St.Julians merkezinde yer almaktadır. 10 dakika otobüsle okula ulaşılabilir. Kumlu bir plaj, bowling salonu, banka, süpermarket, kafe, restoran, bar ve gece kulüpleri çok yakınında bulunmaktadır.

Inlingua Malta The Residence (YURT)

Inlingua Malta The Residence (YURT) 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için uygun bütçe konaklama seçeneğidir. Otobüsle Inlingua Malta dil okulu 10 dakika uzaklıkta yer alan otel, öğrenciler güvenli ve samimi bir yaşam ortamı sunuyor.

Inlingua Malta The Residence (YURT) Malta’nın eğlence merkezlerinden biri olan St. Julians’ın kalbinde yer almaktadır ve mağazalar, barlar, restoranlar, kafeler, plajlar, sinema kompleksi ve bowling salonu ile çevrilidir.

İki yataklı odalar

Özel Banyo

Mutfak

Havlu ve Çarşaf

Resepsiyon Alanı

Wifi Erişimi

Restoran

Yüzme Havuzu

Inlingua Malta Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler kendi evinde gibi samimi bir atmosfer, konfor ve yüksek standart için Aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Aile ile sürekli iletişim yoluyla İngilizcenizi geliştirirken, Malta gelenek ve görenekleri öğrenebilirler.

Aileler, evlerinde misafirperver atmosferi, konaklama konforunu ve yüksek standartlarını ve dost canlısı doğalarını seçmek için özel olarak seçilmiştir. Bu ortam, özellikle ilk kez evden uzakta olan genç öğrenciler için güvenli ve rahattır.

Malta’lı bir aile yanında Malta’nın geleneklerini öğreneceksiniz ve Malta yaşam şeklini öğreneceksiniz.

Seçenekler

Tek oda

Çift kişilik oda

Özel banyo

Inlingua Malta Oteller

İnlingua Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3*, 4*, 5 *otel seçenekleri bulunmaktadır. Otellerde sabah kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir.

Otellerin en iyi 5 yıldızlı konaklama birimlerine ve kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz apartmanlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri sunulur.

The Palace Hotel

Malta’daki Sliema’nın kalbinde yer alan 5 yıldızlı lüks bir otelidir. Otelde ayrıca tatlı su kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve fitness salonu bulunmaktadır. Popüler çatı terasında ayrıca Akdeniz Limanının doğal manzaralarını seyredebilirsiniz.