İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU

İnlingua Malta Yaz Okulu paketi kurs, konaklama, transferler ve eğlence programını içerir. Tüm paketler bir iki hafta için tasarlanmıştır. Öğrenciler isterlerse konaklama süresini uzatabilirler.

İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş

İnlingua Malta Yaz Okulu 5 ile 12 yaş arasındaki öğrenciler için tasarlanmıştır, öğrencilerin 24 saat gözetimi vardır.

İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş İngilizce kursları basit fiiller, gramer ve kelimelere odaklanılmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Eğlenceli oyunlar ve etkinlikler şeklinde,  görsel mataryeller kullanılmaktadır.

Örnek Etkinlik Programı

Hoş geldin
Harbour Cruise
Hop-on Hop-off otobüs ile Sight-seeing
Mediterraneo Marine Park
Yarım gün kumsal turu
Comino tam gün gezi
Splash & Fun Water Park
Mac Donalds ve Pizza Hut Yemekler

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş

İngilizcelerini geliştirmek, eğlence dolu bir tatil isteyen gençler için idealdir. Ayrıca Malta dünyanın her yerinden gelen yeni arkadaşlar edinmek isteyenler tercih edebilirler. İngilizcelerini geliştirmek isteyen gençler için İnlingua Malta Yaz Okulu mükemmel bir seçimdir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Kursları

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce kursunu dinlendirici, eğlenceli bir tatil ile birleştiren Malta’da İngilizce öğrenmek istiyorsanız bu mükemmel seçimdir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Genel İngilizce Kombine Kursu

Inlingua Malta yaz okulu 13 + yaş kombine genel İngilizceyi geliştirmek ve belirli bir alana veya beceriye odaklanmak istiyorsanız bu idealdir. Burada vaktiniz boyunca azami öğrenmeyi istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir derstir! Malta’da bir tatil geçirirken İngilizce öğrenmek isterseniz bu etkili bir çözümdür.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Mini Grup 20 Ders

Bu sınıfta sadece 6 öğrenci, çok daha fazla konuşma pratiği ve dikkatinden yararlanmanız anlamına geliyor. Inlingua Malta yaz okulu öğretmenleri bireysel ihtiyaçlarınıza daha fazla zaman ayırıyor ve zorluklar ve sorun alanları konusunda size yardım edecektir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce Mini Grup 30 Ders

Bu derste, dersler Genel İngilizce dersi ile aynı şekilde yapılandırılmıştır, ancak sınıftaki öğrenci sayısının azlığı, ders sırasında çok daha fazla pratik yapabilmeniz ve aynı süre içerisinde yeteneklerinizi daha hızlı bir şekilde geliştirmeniz anlamına gelmektedir.

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Bire Bir İngilizce

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş Bire Bir İngilizce dersi esnektir ve derslerin yapısını, konularını ve hızını tamamen kontrol edebilirsiniz. Malta’da bir tatil geçirirken İngilizce öğrenmek isterseniz bu etkili bir çözümdür.

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi İngilizcelerini geliştirmek, eğlence dolu bir tatil isteyen gençler için idealdir. Ayrıca Malta dünyanın her yerinden gelen yeni arkadaşlar edinmek isteyenler tercih edebilirler.

Malta İngilizcelerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmel bir yerdir. İnlingua Malta Yaz Okulu Genç Paketi ile Malta’da eğlence dolu bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz.

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi Fiyatları 2018, haftalık 20 grup dersi, yarım pansiyon ve aile yanı konaklamayı içerir.

İnlingua Malta Dil Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu

İnlingua Malta Dil Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu fiyatları içinde yurt veya aile konaklama, haftalık 20 ders İngilizce kursları vardır. Sosyal aktiviteler ve turlar düzenlenmektedir.

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi çocuklar için başlangıç İngilizce dersleri sunulmaktadır. 5 yaşından itibaren çocuklara yöneliktir. Ebeveynler haftada 20 dersten oluşan herhangi bir kursa devam edebilirler. Çocuklarının İngilizce dil becerilerini geliştirilmesi amaçlanır.

İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU 

İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş Çocuk Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce