CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULU

Chamber College Malta dil okulu yetişkinler ve çocuklar için yüksek kaliteli İngilizce kurslar sunan modern bir kurumdur. Chamber College Malta deneyimli öğretim kadrosu öğrencilerine bireysel ilgi göstermektedir.

Chamber College Malta dil okulu 2005 yılından bu yana Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Fransa, Almanya, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Libya, Lüksemburg, Fas, Polonya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre Türkiye, Tunus, Ukrayna, Özbekistan, Venezüella ülke yetişkin ve çocuklarına Genel-Yoğun-İş İngilizcesi –Sınav Hazırlık İngilizce kursları vermektedir.

Chamber College Malta dil okulu 27 klimalı sınıfları, bir projeksiyon salonu, modern görsel-işitsel olanaklarla donanımlı, bir internet caffe (tüm öğrenciler için ücretsiz internet ), bir bilardo, video oyunları ve İngilizce televizyon programları izleyebilirsiniz. Ayrıca bir oyun odası, eğlence alanı sunan bir çatı terası bulunmaktadır. Chamber College Malta dil okulu heyecan verici haftalık etkinlik programları vardır.

Chamber College Malta yüksek standartları ile İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Chamber College Malta dil okulu öğretmeleri ister yeni başlayanlar, ister ileri seviye de bir öğrenci olun, İngilizce bir sınavı geçmek için hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

İngilizce öğrenme sadece sınıfta değil, çeşitli etkinlikler dolu program, planlı sosyal ve kültürel etkinliklerle birlikte, sınıfta öğrendiklerinizi dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle birlikte uygulamanızı sağlar.

Neden Chamber College Malta?

Chamber College Malta, sadece İngilizce öğrenme değil aynı zamanda bir öğrencilik deneyimini yaşarsınız. Chamber College Malta ile uluslararası öğrenciler ile pratik yapma, Malta Adaları hakkında geniş bilgi sahibi olma, aktiviteler ile eğlence olanakları sunmaktadır.

 • Tüm öğrencilere bire bir ilgi verilmekte
 • Okulu Kapasitesi: 300 öğrenci
 • Sınıflar: Etkileşimli Tahtalarla donatılmış 30 adet klimalı sınıflar
 • Çatı Bahçesi
 • Kütüphane Kullanımı
 • İnteraktif Beyaz Tahta da dâhil olmak üzere son görsel-işitsel öğretim araçları
 • Chamber College Malta FELTOM tarafından akredite edilmiştir
 • Tüm öğrencilere ÜCRETSİZ haftalık konuşma dersleri verilmekte
 • Haftalık ÜCRETSİZ aktivite programları düzenlenmekte
 • 25 bilgisayara sahip internet kafede tüm öğrenciler için ÜCRETSİZ Internet erişimi + Wifi bağlantısı sunulmakta
 • Yüksek standartlarda İngilizce eğitim ve konaklama sağlanmakta
 • Chamber College Malta olimpik yüzme havuzu, spor salonu, koşu pisti, futbol sahaları, basketbol sahası, tenis kortu ve voleybol sahasının bulunduğu Malta Üniversitesi spor merkezinin hemen karşısında bulunmakta
 • Language Bookings.com tarafından 2013 yılı kaliteli okul ödülü verilmiştir
 • net tarafından dil okulları için müşteri memnuniyeti ödülü verilmiştir.

CHAMBER COLLEGE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

Chamber College Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu IELTS, Cambridge, TOEFL İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

CHAMBER COLLEGE MALTA YAZ OKULU

Chamber College Malta Yaz Okulu Grupları

Chamber College Malta Aile- Çocuk Programı

CHAMBER COLLEGE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta öğrencileri, ev sahibi aileler ile okulda öğrendiklerini pratik yapabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği servisi fiyata dâhildir. Bütün aileler yürüme mesafesindedir. Odalarda 1-2 kişi konaklayabilir. İngilizce konuşma ortamında İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Chamber College Malta Ekonomik Daireler

Chamber College Malta, stüdyo dairelerden 4-7 öğrenciyi rahatça konaklayabilecek iki ve üç odalı dairelere kadar geniş bir daire yelpazesi sunulmaktadır. Her dairede ortak banyo ve içinde tam donanımlı bir mutfak ve çamaşır yıkama olanakları bulunan geniş bir oturma / yemek alanı bulunmaktadır. Öğrenciler her dairede Wi-Fi ve dijital TV’den yararlanabilir.

Chamber College Malta Oteller

Windsor Hotel (4*)

Windsor Hotel (4*) Malta en gözde sahil şehirlerinden biri sayılan Sliema’da bulunur. Sliema tüm alışveriş, yüzme ve gece hayatının kalbi konumdadır. Windsor Otel 94 klimalı odaları, bağımsız banyo veya duş ile tüm, mini bar, radyo, uydu televizyon ve direkt hatlı telefon bulunmaktadır.

Diplomat Hotel (4*)

Diplomat Hotel (4*) Sliema merkezinde ve muhteşem bir deniz manzarası vardır. Mükemmel bir kaya plaj mesafe yürüme mesafesinde yüzme ve özel plaj sağlayan bir yerdedir. Diplomat otel de çeşitli barlar ve restoranlar yakın konumdadır.