LSI MALTA DİL OKULU

LSI Malta dil okulu Sliema’nın gezi yerinden sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde, kafe, restoran ve dükkânlara yakındır. LSI Malta, Malta İngiliz Dili Eğitimi Federasyonu (FELTOM) ‘nun kurucularından biridir.

LSI Malta dil okulu genel İngilizce, yoğun, İş İngilizcesi, Cambridge, IELTS, TOEFL sınav hazırlık kursu klimalı sınıflar, kütüphane ve ücretsiz internet erişimi olan tesislerden yararlanacaksınız.

LSI Malta dil okulu Eğitim Dersleri için EU Socrates Programı için lisanslıdır. 

LSI MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

LSI Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

LSI Malta dil okulu genel İngilizce kursları günde 4 ders haftada 20 ders şeklinde verilir. LSI Malta  genel İngilizce derslerinde dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri artırılır.

LSI Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

LSI Malta dil okulu yoğun İngilizce kursları sabahları Genel 20 kursu izlenir (4 ders). Öğleden sonra (2 ders) tüm seviyelere, ihtiyaçlara ve ilgi alanlarına uyacak şekilde dersler işlenir.

LSI Malta dil okulu yoğun İngilizce kursları boyunca iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Her gün göreceğiniz ilk 2 ders dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz. Sonraki 2 derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma. LSI Malta yoğun İngilizce kursları öğrencileri bir ders kitabı kullanır. Canlandırmalar, gerçek materyaller, gazeteler ve dergileri içeren çok çeşitli materyal ve alıştırmadan yararlanırsınız.

LSI Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı

LSI Malta dil okulu akademik yıl programı yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültürün içinde bulmak ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır. İhtiyaçlarınız, bulunduğunuz dil seviyesi ve kurs süresine bağlı olarak size özel bireysel bir kurs planı hazırlamaktadır.

LSI Malta akademik yıl sınavlara hazırlık kursları verilmektedir.

LSI Malta Dil Okulu Akademik İngilizce

LSI Malta dil okulu akademik İngilizce programı genel İngilizce ile akademik sınav İngilizcesini bir araya getirir. Program normal dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrollerini içerir.

LSI Malta  akademik İngilizce kursu öğrencilerin bir taraftan akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarına odaklanmalarını sağlar.

LSI Malta Dil Okulu 40+Yaş İngilizce

Bireyler ve küçük gruplar için geniş bir yelpazede iş İngilizcesi kursları sunuyoruz. LSI Malta dil okulu 40+Yaş İngilizce programları sizin özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanıyor.

LSI Malta dil okulu nitelikli ve deneyimli öğretmenlerimiz en son öğretim yöntem ve teknoloji kullanmaktadır.

LSI MALTA DİL OKULU SINAV HAZIRLIK İNGİLİZCE KURSLARI

LSI Malta dil okulu sınav hazırlık İngilizce kursları öğrencileri, sınavlarda çok yüksek bir başarı oranına sahiptir. Sunulan pek çok sınav kursundan hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

LSI Malta sınav hazırlık İngilizce kursları az kişilik sınıflar ve tecrübeli öğretmenlerin sunduğu sınav stratejisi önerileri sayesinde, girdiğiniz sınava tam olarak hazır olacaksınız.

Geniş sınav seçimleri

Planlı kurs programları

Seçilmiş okullarda TOEIC ve Cambridge ESOL Sınavları için resmi test merkezleri

İngilizce

Tüm Cambridge ESOL sınavları kabul ve İngilizce yeterlilik kanıtı olarak dünya çapında bilinmektedir.

FCE     First Certificate in English                     Seviye: Orta (B1) İleriye (C1/C2)

CAE     Certificate of Advanced English            Seviye: Orta üstü (B1) İleriye (C1/C2)

CPE     Certificate of Proficiency in English      Seviye: İleri (C1/C2)

BEC     Business English Certificate                 Seviye: Orta (B1) İleriye (C1/C2)

TKT      Teaching Knowledge Test                     İngilizce öğretmek için ihtiyaç duyduğu temel

Öğretmenlik bilgisi üzerinde odaklanıyor

Seviye: Orta (B1) İleriye (C1/C2)

IELTS   International English Language Testing System

İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’da üniversite ve kolej’lere giriş için gerekir.

Seviye: Orta’dan (B1) İleriye (C1/C2)

TOEFL  Test of English as a Foreign Language

ABD ve Kanada’da üniversite ve kolej’lere giriş için gereklidir.

Seviye: Orta’dan (B1) İleriye (C1/C2)

TOEIC  Test of English for International Communication

Uluslararası ve profesyonel öğrenciler için iş İngilizcesi sınavı

Seviye: Orta’dan (B1) İleriye (C1/C2)

Cambridge İngilizce Dil Sertifikası Değerlendirmesi

Çoğu ülkede firmalar ve akademik kurumlar Cambridge dil değerlendirmesini, İngilizce dil seviyesini kabul eder.

Cambridge First Certificate in English (FCE)

İlk Sertifika, Cambridge sınavlarının en popular, profesyonel ve ileri eğitim fırsatlarına yol açabilir. Kurslar (yazma, konuşma, dinleme ve okuma) sınavın 5 parça hazırlamak için tasarlanmıştır.

Cambridge Certificate of Advanced English (CAE)

Bu sınav iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan ve dilini işte kullanmak isteyen kişilere yöneliktir. Bu incelemede, dilin pratik kullanımı, okuma ve resmi iş yazışmalar gibi, bilgilere odaklanılır. CAE Cambridge Sertifikası İngilizce yeterlilik ileri düzeyde kanıtı olarak birçok ülkede kabul edilir

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE)

Bu sınav, en ünlü, en eski ve aynı zamanda en zorlu bir sınavdır. Bu kurs İngilizce yeterlilik yüksek düzeyde sahip öğrenciler içindir. CPE, birçok İngiltere üniversitesinin kayıt gereksinimlerini karşılar ve çoğu şirketler ve kurumlar tarafından kabul edilir.

Cambridge Business English Certificate (BEC Vantage)

BEC Vantage iş bağlamında kullanılan İngilizce dil becerisini test etmek için tasarlanmış bir sınavdır. Bu sınav iş veya kariyer için hazırlanan öğrenciler için uygundur.

Teaching Knowledge Test (TKT)

Öğretim Bilgi Testi başka bir dil konuşan İngilizce öğretmek için ihtiyaç duyduğu temel öğretmenlik bilgisini test etmek için tasarlanmıştır. Bu sınav güveni artırmak ve dünya çapında mevcut ve potansiyel İngilizce dil öğretmenleri için iş olanaklarını geliştirmek için yardımcı olacaktır.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE’YE GİRİŞ 

GMAT  Graduate Management Admission Test

Üniversite, yüksek lisans programlarında giriş şartı

Seviye: Orta’dan (B1) İleriye (C1/C2)

SAT Scholastic Assessment Test

Dünya çapında üniversitelere giriş şartı

Seviye: Orta’dan (B1) İleriye (C1/C2)

LSI MALTA YAZ OKULU 7-17 YAŞ 

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş İngilizce kursu, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm gençler için idealdir.

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş İngilizce kursları, dünyanın dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş İngilizce tüm seviyelere uygun İngilizce dil kursları sunmaktadır.

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş İngilizce dersleri bir yandan önemli dil bilgisini ve kelime haznesini geliştiren ve bir yandan da iletişim ve temel becerilere (konuşma, yazma, okuma ve dinleme) odaklanılır. Materyallerimiz çocuklar ve gençler için özel olarak tasarlanmıştır.

LSI Malta yaz okulu 16-17 yaşlarındaki dil öğrencileri için sınav hazırlığı programları da sunulur.

LSI MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ 

LSI Malta dil okulu İngilizce eğitim alırken konaklama için rahat ve güvenli bir yer bulmanın önemli olduğunun farkındayız. Konaklama yerinizi kendiniz bulmanız can sıkıcı bir deneyim olabilir. LSI Malta konaklama görevlilerimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun doğru konaklama yerini bulmanıza yardımcı olur.

LSI Malta Aile Yanı Konaklama

Yerel bir ailenin yanında dili yaşayarak öğrenin! LSI Malta aile yanı konaklama İngilizce kursunuz sırasında yoğunlaşma olanağını sağlar. Malta’da dil öğrenmek için komple bir İngilizce kursunun parçası olarak tüm öğrencilere evde konaklamayı öneriyoruz.

LSI Malta aile yanı konaklama, yabancı ülkeye ilk defa gelenlere özellikle tavsiye ediyoruz. LSI Malta evde konaklama öğrencilerin yerel dili ve kültürü daha yoğun tecrübe etmelerini ve genellikle öğrenci ağırlayan aileyle uzun vadeli yakınlık kurmalarını sağlar.

LSI Malta Paylaşılan Daireler ve Stüdyolar

LSI Malta öğrenci evlerine benzer şekilde, hosteller de kısıtlı bütçeler için iyi ve sağlıklı bir konaklama standardı sağlar. Ana fark hostelde konaklayanlar arasında çeşitliliğin daha yüksek olmasıdır. Hosteller uluslararası öğrencilerin yanı sıra yolculara da konaklama sağladığından hostel sakinleri genellikle daha sık değişir. Hosteller öğrenci yurdu tarzı konaklama yanında tek veya çift kişilik oda seçenekleri içerir.

LSI Malta paylaşılan daireler ve stüdyolar tamamen özgür olmak isteyen öğrenciler için orta fiyat aralığında bir seçenek sunar. Paylaşılan daireler, tek kişilik veya paylaşılan odalarda 4 ila 10 kişiyi barındırabilir ve bazı odalarda banyo bulunur. Olanaklar her dairede farklıdır ancak tüm dairelerde ortak bir mutfak ve genellikle büyük salonlar bulunur.

Buna karşılık stüdyo daireler bir veya iki kişiye yönelik bağımsız dairelerdir ve hepsinin kendi mutfak ve banyoları vardır. Stüdyo seçeneği genellikle daha pahalıdır.