GV MALTA DİL OKULU

GV Malta dil okulu, adanın kuzeyinde St. Paul’s Körfezi’nde deniz kenarında bulunur. GV Malta kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve samimi bir atmosfere sahiptir.

İhtiyacınız olan her şeyi bir butik tarzı GV Malta dil okulu ve apartman dairesinde sunan, gerçekten uluslararası bir atmosfere sahiptir. Modern tesisler, tüm dershanelerde interaktif beyaz tahta, tam nitelikli İngilizce öğretmenleri ve çatı bahçesi sunuyoruz.

GV MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce

GV Malta genel İngilizce ders öğrencilerin günlük, iş veya seyahat için gerekli genel İngilizce becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. GV Malta genel İngilizce derslerinde dilbilgisi ve dil yapısı, konuşma ve dinleme, okuma ve yazma, kelime dağarcığı ve konuşma becerileri anlatılır.

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce Paketine Dâhil Olan Şeyler

Hoşgeldin Paketi

Öğrenci El Kitabı

Öğrenci Haritası

Öğrenci Kartı

GV Malta Okul Dosyası, Not Defteri Ve Kalem

Karşılama İçeceği İle İlk Gün Oryantasyonu

Ders Materyali (Fotokopi)

Kendi Kendine Çalışma Alanının Kullanımı

İnternet Kafe Erişimi

Aylık Test

Bitirme Kurs Belgesi 

GV Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Kursu

GV Malta akademik yıl İngilizce kursu öğrencilere, en az 20 hafta boyunca yoğun genel İngilizce seçerek İngilizce dilinin tüm alanlarına olan güvenini arttırma olanağı sunar.

Genel İngilizce 30

GV Malta genel İngilizce kursuna ek olarak, İngilizce dilinin tüm alanlarına olan güvenlerini arttırmak için sözlü akıcılık, telaffuz, kelime hazinesi ve dinleme uygulamalarına ayrılmış günde iki ders sunuluyor. Öğrencilerin ayrıca çok çeşitli konuları tartışmaları önerilir. GV Malta genel İngilizce dersin amacı, öğrencilerin iletişim kurmalarına yardımcı olmaktır ve akıcılığı teşvik etmeye yöneliktir.

Genel İngilizce 30ders

Süre: 1-7 hafta / 8 Hafta +

Yaş: 18

Haftalık Ders Sayısı: 30

Seviye: Başlangıç +

Sınıf Öğrenci Sayısı: 10

GV Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce

GV Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce ders, haftada 20 ders, günde 4 dersten oluşur. İngilizce bilgisi az olan veya hiç olmayan öğrenciler için idealdir. Güvenliliği arttırmak ve öğrencinin İngilizce öğrenmeye devam etmesini sağlamak için yeni dil bilgisi, kelime bilgisi ve tüm dil becerileri getirildi.

GV Malta Mini Grup İş İngilizcesi 20

GV Malta mini grup İş İngilizcesi kursları deneyimli iş adamları, profesyoneller ve şirket personelinin iş yerinde etkili iletişim kurma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Aşağıdaki İş Becerileri ve Konuları Tartışılabilir:

Pazarlama ve Yönetim

İşletmedeki Sosyal Beceriler

Telefonla İletişim

E-Postalar, Raporlar ve Mektup Yazma

Uluslararası Bankacılık ve Finans

Reklâm

CV Yazma

Mülakata Hazırlanmak

Liderlik ve Karar Alma

Yönetim Planlaması Ve Stratejisi

Hedef Belirleme

Toplantılar – Kontrollük Ve Katılım

Toplantıların Dili

Müzakereler – Rol Yapma

Sunum Becerileri

İnsan Kaynakları

GV Malta İş İngilizcesi Mini Grup 30

İş İngilizcesi kursuna ek olarak ilgili yönlerine odaklanmak için kendi küçük gruplarında günde iki ilave ders verilir.

GV Malta İş İngilizcesi Mini Grup Yoğun Kursun Amacı:

  • Konuşma, dinleme ve konuşma yeteneklerini arttırma
  • İş kelime dağarcığının genişletilmesi ve telaffuzun geliştirilmesi
  • Çeşitli iş ortamlarında resmi, profesyonel İngilizce kullanmaya güven inşa etme
  • Uluslararası ticaret kültürü hakkında İngilizce öğrenmek

GV MALTA DİL OKULU 18 YAŞ + İNGİLİZCE KURSLARI

GV Malta Dil Okulu 18 Yaş + İngilizce Kursları, günde dört dersten oluşur ve İngilizce bilgisi az olan veya hiç olmayan öğrenciler için idealdir. Güvenliliği arttırmak ve öğrenciyi İngilizce öğrenmeye teşvik etmek için dil bilgisi, kelime bilgisi ve tüm dil becerileri anlatılır.

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce 20

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce 20 ders boyunca etkileşimli beyaz tahtalar kullanılmakta ve eğlencenin öğrenime geri verilmesi sağlanmaktadır. Etkileşimli beyaz tahtalara uygun özel olarak tasarlanmış dijital i-Pack ders materyali bu ders için hazırlanmıştır.

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce 30

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce 30 ders yoğun seçeneği takip eden öğrencilere İngilizce dilinin tüm alanlarına olan güvenlerini arttırmak için sözlü akıcılık, telaffuz, kelime hazinesi ve dinleme uygulamalarına ayrılmış günde iki ders sunuluyor.

GV Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce

GV Malta dil okulu akademik yıl İngilizce öğrencilere genel akıcılıklarını ve İngilizceyi anlamalarını sağlamak için haftada 20-30 ders arasından seçim yapmalarını sağlayan en az 20 haftalık bir süreden oluşur. GV Malta dil okulu akademik yıl İngilizce öğrenciler dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinebilir.

GV Malta Dil Okulu Kombinasyon Dersleri

GV Malta dil okulu kombinasyon dersleri Genel İngilizce ve İş İngilizcesi gibi iki farklı dersi iş amaçlı veya grup kursu olarak birleştirmek isteyen öğrenciler için idealdir; artı ek iş gibi kendi özel dil ihtiyaçlarına odaklanmak için bire bir öğrenme dilbilgisi veya konuşma becerileri geliştirilir.

  1. Genel İngilizce 20 ders + İş İngilizcesi 10 ders
  2. Genel İngilizce 20 + 5 Özel Genel İngilizce
  3. Genel İngilizce 20 + 10 Özel Genel İngilizce
  4. Genel İngilizce 20 + 10 Özel İş İngilizcesi
  5. İş İngilizcesi 20 mini grup + 5 Özel İş İngilizcesi

GV MALTA DİL OKULU SINAV HAZIRLIK KURSLARI 

GV Malta CAMBRIDGE ESOL Sınav Kursları

Cambridge sertifikası, kişilerin üniversiteye veya kolej girişine girmesine, iş imkânlarını iyileştirmesine, yurtdışında seyahat ve yurtdışında yaşamanıza ve ilerlemeyi İngilizce olarak ölçmesine yardımcı olur.

Cambridge Sınavları 5 farklı seviyede sunulmaktadır:

KET (Anahtar İngilizce Testi)

PET (Preliminary English Test)

FCE (İlk Sertifika İngilizce)

CAE (İleri İngilizce Sertifikası)

CPE (İngilizce Yeterlik Belgesi)

GV MALTA IELTS

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), İngilizcenin iletişim dilinde olduğu yurtdışında eğitim veya çalışma yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere dört dil becerisi boyunca İngilizce iletişim kabiliyetini ölçer.

GV MALTA TOEFL

Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL), dünyanın dört bir yanındaki kolejlerde ve üniversitelerde eğitim almayı planlarken ana dili İngilizce olmayanların İngilizceyi kullanma ve anlama yeteneklerini ölçer.

GV MALTA TOEIC

Uluslararası İletişim için İngilizce Testi (TOEIC), İngilizce konuşulan bir çevrede İngilizce becerisini kontrol eden uluslararası çapta tanınan bir testtir. GV Malta TOEIC Testi, 2 ayrı bölümden oluşur: Bölüm 1- Dinleme ve Okuma, Bölüm 2- Konuşma ve Yazma ancak öğrenciler testin sadece bir bölümünü yapmayı seçebilirler. 

GV MALTA KONAKLAMA

Aile Yanı

Ev sahibi bir ailenin yanında kalan öğrencilere, sınıf dışında da yapabilmeleri için en iyi fırsat verilirken, aynı zamanda bir aile evinde Malta kültürü yaşıyor. İngilizce yoğunlaşmanın yanı sıra, öğrencilerimiz Malta’nın tarihi, günlük yaşamı, yemekleri ve gelenekleri hakkında bir fikir edinecekler.

GV Sea View Apartments – Portobello

Portobello daireleri, St. Paul’s Körfezi, Xemxija ve St. Paul’s Adaları’nın panoramik deniz manzarasına sahip olan, 2 yatak odalı, deniz manzaralı, kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz dairelerdir.

Mağazalar, yiyecek mağazaları, otobüs durakları, bankalar, kafeler, restoranlar, Bugibba Meydanı ve okulun tümü yürüme mesafesinde elverişli bir konumdadır.

GV Residential Apartments – Hortensia

Dünyanın dört bir yanından gelen diğer GV öğrencileriyle tanışın.

Okulun yakınında ideal bir konumdadırlar ve sahil şeridine ve yüzme alanlarına kolayca ulaşılabilecek mesafededirler.

St Paul’s Bay, dairelere yürüme mesafesinde olan çok sayıda kafe ve restoran, mini market ve yiyecek mağazaları, pastaneler, sinema, tüplü dalış okulları, kuaför salonları ve fitness salonlarına sahiptir.

Öğrenciler, tek veya ortak odaları (odabaşına en fazla 3 adet) veya Stüdyo / 1-, 2- ve 3- yatak odalı daireler arasından seçim yapabilirler.

Gillieru Harbour Otel 3 ***

Gillieru otel, su kenarında eski balıkçı limanına bakmaktadır. Otel, St. Paul Adası’ndan nefes kesen manzaralara sahiptir. Tüm odalarda banyo en-suite, balkon, direkt hatlı telefon, uydu televizyon, mini bar, klima, saç kurutma makinesi ve oda emanet kasası bulunmaktadır.

Topaz Otel

St. Paul Körfezi’nin sakin bir kesiminde yer alan Bugibba’nın ana meydanına 700 metre uzaklıkta yer alan otel, Bugibba’nın deniz cephesi ve kayalıklı plaja 800 metre mesafededir. Malta Ulusal Akvaryumu, İmparatorluk Sinemaları ve Kuş Parkı da otelin yakınındadır.

GV MALTA YAZ OKULU

GV Malta Yaz Okulu 4-11 Yaş

GV Malta yaz okulu 4-11 yaş haftada 20 dersten oluşan genç öğrenciler kulübü, konuşma ve iletişim faaliyetlerini olan eğlenceli bir derstir.

GV Malta yaz okulu 4-11 yaş dersler, öğrencilerin yaşlarına ve becerilerine bağlı olarak okuma ve yazma alıştırmaları da içerebilir. GV Malta yaz okulu 4-11 yaş kursları İngilizce öğrenmek için gerçekten etkili ve eğlenceli bir yoldur.

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce Paketine Dâhil Olan Şeyler

Hoş geldin Paketi

Öğrenci El Kitabı

Öğrenci Haritası

Öğrenci Kartı

GV Malta Okul Dosyası, Not Defteri Ve Kalem

Karşılama İçeceği İle İlk Gün Oryantasyonu

Ders Materyali (Fotokopi)

Kendi Kendine Çalışma Alanının Kullanımı

İnternet Kafe Erişimi

Aylık Test

Bitirme Kurs Belgesi

Bedava internet

GV Malta Okul Dosyası, Not Defteri ve Kalem

Kurs Sertifikası

GV Malta Yaz Okulu 10-17 Yaş

GV Malta yaz okulu 10-17 yaş haftada 20 ders öğrencilerin güveni, kendini ifade edebilme becerisini ve günlük yaşamda İngilizceyi kullanarak akıcılığı artırmayı amaçlar.

GV Malta yaz okulu 10-17 yaş dersler dört temel dil becerisini geliştirmeye odaklanır. (konuşma, dinleme, okuma ve yazma ve sistemler: dilbilgisi, kelime bilgisi, işlevsel dil ve telaffuz)

GV Malta Dil Okulu Genel İngilizce 10-17 yaş Paketine Dâhil Olan Şeyler

Hoş geldin Paketi

Öğrenci El Kitabı

Öğrenci Haritası

Öğrenci Kartı

GV Malta Okul Dosyası, Not Defteri Ve Kalem

Karşılama İçeceği İle İlk Gün Oryantasyonu

Ders Materyali (Fotokopi)

Kendi Kendine Çalışma Alanının Kullanımı

İnternet Kafe Erişimi

Aylık Test

Bitirme Kurs Belgesi

Bedava internet

GV Malta Okul Dosyası, Not Defteri ve Kalem

Kurs Sertifikası**

Okul grupları 

GV Malta Okul Grupları

GV Malta, okullar, kolejler, öğretmenler, grup liderleri ve acenteler için her mevsim heyecan verici eğlenceli özel paket grupları üretir.

Grup lideri başına en az 15 öğrenci

Daire veya otellerde en az 10 öğrenci ile ücretsiz tek kişilik konaklama imkânı sağlanmaktadır.

GV MALTA YAZ OKULU AİLE ÇOCUK PROGRAMI

GV Malta yaz okulu aile çocuk programı birlikte seyahat etmek ve eğlenceli bir İngilizce kursunu tatilleriyle birleştirmek isteyen ebeveyn, çocuklar / arkadaşlar ve arkadaşlar için idealdir. Çocuklar, genç öğrenci kursuna yetişkinler ise yetişkinler kursuna devam ederler.

Malta’nın birçok turistik yerinin keyfini çıkarmak ve diğer ailelerle sosyalleşmek isteyen ailelere, eğlenceli bir şekilde İngilizce pratik yaparken, mükemmel bir seçim seçenektir.

GV MALTA YAZ OKULU

GV Malta Yaz Okulu 4-11 Yaş

GV Malta Yaz Okulu 10-17 Yaş

GV Malta Okul Grupları

GV Malta Yaz Okulu Aile Çocuk Programı