NSTS MALTA DİL OKULU

Neden NSTS Malta?

Malta misafirperverliği, samimi ve cömertliği ile ünlüdür. İnsanlar geleneksel olarak kibardır.  Bu özellik, Malta kültüründe derin köklüdür ve çok sıcak ve davetkârdır.

Malta’nın en iyi plajlarından bazıları adanın Kuzey ve Batı kıyı şeridinde, en önemlisi Mellieha Körfezi (adanın en büyük plajı), Golden Bay ve Ghajn Tuffieha bulunur. Malta tatilleri, Bisiklet ve yürüyüş gibi açık hava etkinlikleri, yılın geri kalanında çok popülerdir.

NSTS Malta dil okulu yoğun İngilizce sınıflarında ortalama 6, maksimum 8 öğrenci iş İngilizcesi sınıfları ortalama 4 – 6 öğrencidir. Malta, hem gençler hem de yetişkinler için güvenli bir çevredir. NSTS Malta dil okulu öğrenci – öğretmen etkileşiminde artış ve kişisel bir öğrenme deneyimi sağlamak için sınıflar küçüktür.

Malta genç yetişkinler için kültürlerarası yaşam tarzı, öğrenme ve seyahat imkânlarını geliştirir. NSTS Malta dil okulu samimi bir felsefeyle desteklenen, uygun fiyatlı, kaliteli uluslararası eğitime, misafirperverlik değer programlarına ve insanlar arasında bilgi alışverişi yapmayı taahhüt eder.

NSTS Malta Öğretmenleri nitelikli olup CELTA, TELT sertifikası ve üniversite İngilizce dereceleri gibi tanınmış niteliklere sahiptir.

Geniş kapsamlı İngilizce kursları yanı sıra, İngilizceyi yabancı dil olarak nitelikli hale getirmenize yardımcı olmak için çeşitli öğretmen eğitimi dersleri geliştirdik. NSTS Malta dil okulu, Malta’da Cambridge Sınav Merkezi ve uluslararası öğretmen eğitimi merkezi olarak tanınan Malta’da ilk dil okuldur. Özel olarak tasarlanmış öğrenme materyalleri bulunan mevcut öğretmenler bulunmaktadır.

Malta, ilginç yerleri görmek için mesafeler kısa (adanın bir tarafından diğerine geçmek bir saatten az sürüyor) plajlar, tatil köyleri ve eğlence yerleri kısa zamanda görebilirsiniz.

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur.  NSTS Malta 45 yıllık bir geçmişe sahiptir. NSTS Malta ulusal kalite standartlarını teşvik etmek için 1989 yılında İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu (FELTOM) kurmuştur.

NSTS Malta Dil Okulu 16 derslik, bir öğretmen odası, ücretsiz Wi-Fi Internet Hizmetleri, Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi (CALL) ve diğer yazılım programları olan geniş bir kütüphane bulunmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu geniş güneşlenme terasları ve bir meyve bahçesi vardır.

NSTS Malta Dil Okulu 15 dakika uzaklıkta Hibernia Residence & Hostel ve 15-20 dakika uzaklıkta Sliema sahili, Campus Residence 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

NSTS Malta Cambridge ESOL CELTA veya DELTA öğretmen kursları vardır. Eğitim, kariyer ve mesleki gelişim için iyi derecede İngilizce bilmek avantajdır.

NSTS Malta öğretmenleri büyük ölçüde dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanan bir yaklaşımla iletişimsel dil öğretimi metodolojisi uygulanmaktadırlar.

NSTS Malta öğretmen Eğitim Merkezidir. Cambridge Üniversitesi (CELTA) uluslararası öğretmenlik sertifikası için öğretmen adaylarının hazırlamaktadır. NSTS 1963 yılından bu yana Malta İngilizce Öğretmenliği kurslarını başarı ile vermektedir.

NSTS Malta İngilizce Dil Enstitüsü Malta’da öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için komple dil kursları bir yelpazesi sunmaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu Konaklama 

NSTS Campus Residence, Gzira’da, okulumuza sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve kendi yüzme havuzuyla yaz aylarında tavsiye edilmektedir.

NSTS Hibernia Residence, Sliema’nın tam merkezinde, plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Her iki konut da farklı oda tipleri var. Uygun fiyata sunulan self-catering stüdyoları veya maliyetlerinizi daha da düşük tutmak istiyorsanız, paylaşılan odalarından birini seçebilirsiniz. Her iki konutta da ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Malta’da yürüyüş, dağ bisikleti, kaya tırmanışı, tüplü dalış, para kaydırma ve rüzgâr sörfü gibi çeşitli spor aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Pop konserleri ve tiyatro gösterileri gibi olaylar, aynı zamanda In Guardia gibi tarihi yeniden canlandırma, turistler arasında popülerdir.

NSTS Malta Dil Okulu İngilizce Kursları 

Yoğun Genel İngilizce

NSTS Malta dil okulu yoğun genel İngilizce sadece 6 öğrencinin bulunduğu çok küçük gruplarda verilir. Bu, gelişiminize ve bireysel ihtiyaçlarınız için öğretmenden daha fazla ilgi alacaksınız.

Her Pazartesi

Haftalık süre: 1- 52 hafta

Kurs dersleri: 20, 25 veya 30 Ders

Minimum giriş seviyesi: A1 /  A2

Sertifika

NSTS Malta Cambridge ve IELTS

Dünyanın herhangi bir yerindeki bir İngilizce eğitim veren üniversitesine kayıt olabilmeniz için Cambridge ya da IELTS puanına ihtiyacınız vardır. NSTS Malta Cambridge ve IELTS sınav hazırlık kursu, genel İngilizcedeki yeterliliğinizi güçlendirir. Sizi yüksek düzeyde İngilizce sonuçlar için profesyonelce hazırlar.

Yıl boyunca başlama tarihleri: Pazartesi günleri

Sınav haftası öncesinde 4, 8 veya 12 hafta

Süre hafta: 4, 8, 12 hafta

Ders Dersleri: 30 ( genel İngilizce 20 Ders + 10 bire-bir ders)

Minimum giriş seviyesi: 4 hafta, 30 Ders: B2 (Orta / Üst Orta)

8 hafta, 20 Ders: B1 + (Orta / Üst Orta) / 30 Ders: B1 + (Orta / Üst Orta)

12 hafta, 20 Ders: A2 / 30 ders: A2

Önerilen yaş: 16 + Yaş

Öğrenci sayısı: 6-10

NSTS Malta 50+ Yaş İngilizce 

Diğer ülkelerden gelen benzer düşünen, başarılı tecrübeli insanlarla tanışabilirsiniz. Akdeniz kültürel ortamı ve evrensel iletişim dili olarak İngilizce kullanabilirsiniz. Haftanın 5 günü profesyonel İngilizce öğretmeni rehberliğinde, 4 ders İngilizce ile sosyal interaktif tartışmalar sanat, el sanatları, mutfak ve Akdeniz sağlıklı besinler, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Her hafta beş öğleden sonra veya akşam etkinlik düzenleniyor. NSTS Malta 50+ Yaş İngilizce kursu ile Malta Adaları’nı, geleneklerini, merakını, kültürü ve mirasını keşfetmek ve uluslararası arenada yeni arkadaşlar edinmek için harika bir fırsattır. Haftalık süre: 1 – 5 hafta

Minimum giriş seviyesi: A2

Önerilen yaş: 50 yaş

Ortalama sınıftaki maksimum öğrenci sayısı: 5-8 öğrenci

Sertifika

NSTS Malta İş İngilizcesi 

Toplantılar, müzakereler, sunumlar yapmak, iş mektupları ve raporları yazmak ve işyerinize uygun kelime dağarcığını artırmak için NSTS Malta İş İngilizce kursu sizin için uygundur.

Ortalama 3 öğrenci İş İngilizcesi mini sınıfları

B1 seviyesi için haftada 20 ders

A2 seviyesi için haftada 30 ders (20 ders Yoğun Genel İngilizce ve 10 ders İş İngilizcesi dersi)

Her pazartesi

Kurs Süreleri: 1-4 hafta

Sertifika 

NSTS Malta Profesyonel İngilizce 

NSTS Malta Mesleki İngilizce dersiniz ile mesleki ihtiyaçlarınıza göre kariyer yolunuzda başarılı olabilirsiniz. NSTS Malta profesyonel İngilizce kursu belirli mesleki konunun İngilizce terminoloji ve deyimini birleştirir.

Ortalama 1 – 2 öğrenci

B1 seviyesi 10 yoğun genel İngilizce ders ve 10 Profesyonel İngilizce dersi

A2 seviyesi 20 yoğun genel İngilizce ders ve 10 Profesyonel İngilizce dersi

Her Pazartesi

Kurs Süreleri: 1-4 hafta

Sertifika

NSTS Malta Özel İngilizce Dersleri – Birebir

Akademisyenler, parlamento üyeleri, üst düzey yöneticileri, avukatlar, tıp doktorları, mühendisler kendi uzmanlık alanlarında bire-bir İngilizce dersi alabilirler. Kendi başlangıç ​​tarihinizi seçin ve özel İngilizce dersleriniz için kendi zaman ve konumunuzu belirleyebilirsiniz.

Hafta Ders Sayısı: 15, 20, 25, 30, 40 Ders

20 hızlı ders, yoğun Cuma-Pazar hafta sonu 20 ders

Derslerinizin kişisel gereksinimlerinize göre tam olarak uyarlanması

A1’den C2’ye kadar her seviyedeki İngilizce

Sertifika 

NSTS Malta Cambridge ESOL CELTA İngilizce 

NSTS Malta Cambridge ESOL CELTA Uluslararası Öğretmen Yetiştirme (TT) Metodoloji, ders gözlemi, öğretim gözlemi, öğretim materyalleri ve ödevler üzerine öğretmen yetiştirme kursunu başarıyla tamamlayarak, bu prestijli ve uluslararası tanınmış Cambridge Üniversitesi ESOL belgesini alarak, yetişkinlere İngilizce öğretirken profesyonelliklerini geliştirin.

Tam zamanlı kurs: 4 hafta

Yarı zamanlı: 12 hafta

Toplam Ders: 160

Minimum giriş seviyesi: C1 (İleri düzey)

Önerilen yaş: 18 yaşında

Sınıftaki öğrenci ortalaması: 6 ila 12

NSTS Malta TEFL Kursu 

Nitelikli bir EFL öğretmeni olun ve başkalarının dünyanın en çok konuşulan dilini öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. NSTS Malta TEFL CERT Kursu, Malta’da İngilizceyi yabancı dil olarak öğretmenize olanak tanır. NSTS Malta TEFL CERT kursu size en uygun öğretim yöntemlerini bulabilmeniz için, temel iletişimsel öğrenen merkezli öğretim tekniklerini kapsar.

Ayrıca başarılı bir öğretmen olmanız için gerekli olan sınıf yönetimi konusunda eğitim almış olursunuz. Bu sertifikaya sahip olmak, Malta’da bir EFL öğretmen izni almak için zorunlu nitelik şartlarından biridir.

Yarı zamanlı 5 hafta

Tam gün 3 hafta

NSTS Malta TELT Kursu 

NSTS Malta öğretmen yetiştirme TELT sınava hazırlık kursu dersleri, Malta’da bir EFL öğretmen izni almak için zorunlu nitelik koşullarından biri olan TELT Sınavına (İngilizce Dil Öğretmenleri için Test) hazırlanmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

NSTS Malta öğretmen yetiştirme TELT dersleri dilbilgisi, kelime ve cümle dönüşümleri, telaffuz ve deneme yazımı üzerine odaklanacaktır. Öğrenim akşamları yarı zamanlı bir formatta yapılır, böylece şu anda tam gün istihdam ederseniz de katılabilirsiniz.

Salı ve perşembe günleri: 17: 15-20: 30

Giriş Seviyesi: C1 / İleri Seviye

30 ders

NSTS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI 

NSTS Malta Genel İngilizce Kursları

NSTS Malta Yoğun İngilizce Kursları

NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları

NSTS Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları

NSTS Malta Bire-Bir Yetişkin İngilizce Kursları

NSTS Malta Bireysel Dersler

NSTS Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

NSTS Malta Dil Okulu ESOL CELTA Kursları

NSTS Malta Dil Okulu TEFL Eğitimi

NSTS Malta Uluslararası Öğretmen Kursları

NSTS MALTA YAZ OKULU

NSTS Malta Yaz Kampı 10-13 yaş

NSTS Malta Yaz Okulu 14-17 yaş

NSTS Malta Aile Programı 5-10 yaş

NSTS Malta Okul Grupları

NSTS Malta Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ 

NSTS Malta Campus Residence 

NSTS Malta-Campus Residence ve Hostel, Malta spor sahaları ve olimpik büyüklükteki havuzun karşısındaki Gzira / Msida sınırında bulunan canlı, güvenli + ve konforlu öğrenci yurdu. Ayrıca, şık ticari merkezi, restoranları, kafeleri, barları, mağazaları, tekne turları ve Pitoresk Marsamxetto Limanı ve Sliema’nın yüzme havuzuna sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir. NSTS Malta Campus Yurdu NSTS Malta dil okulu 10 dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesindedir.

Haftalık Temizlik

24 Saat Güvenlik

Kahvaltı

Madeni Para İle Yapılan Çamaşır Makinası

NSTS Malta Hibernia Residence 

Sliema’nın kalbinde, geleneksel Malta binasının klasik tarzda döşenmiş stüdyolarında, doğal gezi yerlerinden, kamu bahçesinden, pürüzsüz kayalık plajlardan ve çok sayıda restoran, kafe, bar ve gece mekânlarından sadece 250 metre uzaklıktadır.

Wifi

Kablolu İnternet

Temizlik

Kahvaltı

Madeni Paralı Çamaşır Makinası

NSTS Malta Aile Yanı Konaklama 

NSTS Malta aileleri, misafirperver bir yaklaşım sergilemek için dikkatle seçilmektedir. NSTS Malta aile yanı konaklama yarım pansiyonda (sabah kahvaltı + akşama yemeği)  tekli ve paylaşımlı odalar sunmaktadır.

NSTS Malta Otel Konaklama 

Rıhtım kenarında veya şehir merkezinde bulunan otel yelpazesinden birini seçebilirsiniz.

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak NSTS Malta dil okulu yakın mesafede çeşitli 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller sunulur.