EC MALTA DİL OKULU

EC Malta dil okulu St Julian’s turizm beldesinde yer almaktadır. EC Malta ISO 9001 kalite belgesine sahip bir okuldur. Malta, İngilizce öğrenmek için ideal bir yer. EC Malta dil okulu, St. Julians’da küçük bir koyun çevresine kurulmuş eğlenceli bir turistik belde de yer almaktadır. EC Malta dil okulu yıl boyunca etkinlikle dolu aktiviteleri vardır.

*42 modern sınıf

*Ücretsiz internet

*İnteraktif beyaz tahtalar

*Kendi kendine çalışma alanı

*Kütüphane olanakları

*Öğrenci bilgisayarları

*Bina içinde kafe

*Çatı bahçesi

*Kafe sohbetleri

*Ücretsiz aktiviteler (karaoke geceleri, partiler ve yerel gece mekânlarında geziler…)

*Mdina ve Valletta turları,

*Comino ve Gozo’nun kardeş adalarına geziler

* St Julian’s’da yer almaktadır

EC Malta öğrencileri dünyanın dört bir yanından geliyor. Farklı kültürleri öğrenir, dünya görüşünü genişletir ve İngilizce becerilerinizi geliştirirken kalıcı arkadaşlıklar kurarsınız.  EC Malta dil okulu sınıfları aydınlık ve klimalıdır. EC Malta bina içinde ücretsiz bir internet odası, 2 çatı bahçeleri, bir öğrenci salonu, büyük bir kafeterya, bir spor salonu ve 5 yıldızlı Beach Club vardır.

EC Malta dil okulu fiyatları 2018, İngilizce Kursu, Konaklama, Ders Kitabı, İngilizce Aktiviteleri Ve Calışmaları, Hoşgeldin Yemeği, Bilgisayar Erişimi ve Ücretsiz Wi-Fi / İnternet, Sosyal ve Kültürel Program, Plaj Kulübü Üyeliği (Yalnızca Yazları, Pazar Günleri Ve Resmi Tatiller Hariç), Karşılama-Uğurlama hizmetlerini içerir.

Tüm yıl boyunca her pazartesi başlayan başlangıçtan- ileri seviyeye kadar, haftada 20 ders ( 15 saat), max 14 öğrenci ile EC Malta dil okulu genel İngilizce kursları bulunmaktadır. EC malta Dil Okulu ilk günün sabahı bir yerleştirme testi yapılır. Bu test öğrencilerin İngilizce okuma, dinleme ve yazma seviyenizi belirler.  Test amacı seviyenize en uygun sınıfa yerleştirlmenizdir. Test genellikle bir saat sürer.

Yerleştirme testi tamamladıktan sonra, EC personel ve müşteri hizmetleri departmanı okul imkânları ve Malta Adaları hakkında genel bilgi verirler. EC Malta Dil Okulu İngilizce Kursları ile İngilizcenizi nasıl kullanılacağı anlatılır. İngilizce 4 becerisine     ( yazma, konuşma, dinleme ve okuma) odaklanılır.  EC Malta İngilizce Kursu ile İngilizce düzeyinizi yükseltmek ve İngilizce kullanma yeteneğinizi maksimize etmek amaçlanmıştır.

EC Malta Dil Okulu başlangıç -İleri seviye kadar genel ve yarı yoğun İngilizce kursları vardır. İngilizce konuşulan bir ülkede hızlı ve etkili İngilizce seviyenizi geliştirmek istiyorsanız EC Malta dil okulu İngilizce kurslarını tercih edebilirsiniz.

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursu İngilizce okuma, yazma, konuşma ve iş konuları geniş bir yelpazede anlatılacak, öğrencilerin dinleme becerileriniz geliştirecektir.

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursu konularından bazıları; Seyahat ve toplantılar, telefon kullanma, alış ve satış fiyatları, sözleşme görüşmeleri, anlaşmalar yapmak, teklif verme, reklam ve markalaşma, ürün tanıtımları, fuarlar, performans sonuçları, trendler, etkinlikler ve değişiklikleri, planlama toplantıları, randevuları düzenlemek gibi.

EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursu

EC Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu Uzun Dönem İş İngilizcesi

EC Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

EC Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı

EC Malta Dil Okulu 30 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu 50 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İngilizce Eğitim – Staj Programı

EC Malta Dil Okulu Cambridge ESOL Yaz Kursu

EC Malta Dil Okulu TESOL Kursu

EC Malta Dil Okulu Öğretmen Eğitimi

EC MALTA YAZ OKULLARI 

EC Malta Yaz Kampı (8-13 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu (13 – 17 Yaş)

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş)

EC MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Bir aile yanı konaklama ile öğrenciler Malta’lı bir ailenin gündelik hayatını Malta kültürünün tüm çeşitliliğiyle birlikte paylaşma ve deneyimleme konusunda eşsiz bir fırsat bulmaktadır.

Öğrenciler iki ve tek kişi konaklama arasında seçim yapabilirler. İki kişilik oda konaklama seçen öğrenciler, farklı bir vatandaşlık öğrencisi ile yerleştirilmesini bekleyebilirler veya bir arkadaşınızla paylaşmayı seçebilirler.

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

EC Malta Standard Roulette – Paylaşımlı Daireler

Roulette Apartments, 2 adet üç kişilik ve 6 adet 1 özel yatak odasına sahip 5 daire vardır. Her katta 2 daire ve en üst katta 1 daire bulunur.

Her dairede fırın, ocak, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi ve buzdolabı dondurucu, kablolu TV, duş odası ve yatak odası bulunan oturma ve yemek alanı içeren mutfak ve her dairede balkon vardır. EC Malta dil okuluna yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

EC Malta Standard The Olives – Paylaşımlı Daireler

Daireler modern bir şekilde dekore edilmiş olup, fırın, ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu ve ekmek kızartma makinesi gibi tam donanımlı bir mutfak ile açık plan mutfak / oturma / yemek alanına sahiptir. Tüm dairelerde Kablo TV bulunmaktadır.

EC Malta Standard The Hollies – Paylaşımlı Daireler

Daireler haftalık olarak temizlenir; Ortak banyo- bir banyoyu maksimum 4 öğrenci kullanır. Yatak çarşafları ve havlular haftalık olarak değiştirilir. Her dairede ütü ve ütü masası mevcuttur Ortak kullanılan alanlardaki çamaşır yıkama makineleri bulunur.

EC Malta Standard Torri Katur – Paylaşımlı Daireler 

Standard Torri Katur EC malta dil okuluna yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrenciler, özel kullanımları için bir stüdyo, bir yatak odası veya iki yatak odalı daire rezervasyonu yapabilir. Daireler ve stüdyolar geniş, iyi aydınlatılmış ve gerekli tüm imkânlar ve bir mutfak-yemek alanı ile donatılmıştır.

EC Malta Standart PaylaşımlıDaireler 

EC Malta konaklama ile çift yataklı oda paylaşarak yeni bir arkadaş edin veya tek bir odada kendi başınıza konaklama yapabilirsiniz. Bu yüzden rahat hissetmeniz önemlidir. İşte bu yüzden zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun konaklama seçeneklerine sahiptir.

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz daireler, okuldan sadece 5-15 dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahiptir. Daireler otellerden daha ucuzdur ve çok daha fazla karaktere sahiptir. Daireler iyi bir konaklama sunmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.