George Urban Boutique Otel **** 

George Urban Boutique Otel, ESE Malta Dil Okulu karşısında bulunan yepyeni 4* bir oteldir. George Urban Boutique Otel, ferah ve sakin, dinlenme ve yaşam zevkli konumu ile bir butik oteldir.

Her odada gömme duş veya banyo, 32 “LCD düz panel TV, kablosuz internet erişimi ve mini bar bulunmaktadır. George ücretsiz Wi bir lobisi bulunmaktadır.

LAL-malta-aile-yanı-konaklama (2)

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama öğrencileri güvenli bir ortamda Malta kültürü ve toplumu hakkında bilgi edinme fırsatı bulurlar. Sabah ve akşamları Aileler ile İngilizce pratik yapabilirler.

Astolat Apart konaklama Ese Malta (1)

ESE Malta Astolat daireleri (Super +) yüksek standartlar ile döşenmiş, çatı katında bir daireden oluşan 9 daire bulunan yeni bir bloktur. ESE Malta Astolat daireleri geniş balkon veya teras alanlarına

ESE Central Apart konaklama Ese Malta (1)

St. Julians’da bulunan ESE Malta Central Apartman daireleri ESE Malta okul binasına sadece 150 metre yürüme mesafesindedir. ESE Malta Central Apartman daireleri tam donanımlı bir mutfak,

ESE Rezidans (3)

ESE Malta Dil Okulu Residence Odaları rahat, aydınlık ve klimalıdır. 24 saatlik resepsiyon hizmeti ve Speakeasy Cafe ‘de kahvaltı verilir. ESE Malta Residence ESE Kompleksi içindedir.

Salini Resort Apart Konaklama ESE malta (1)

Salini Resort, ESE Ana Okulu arabayla / otobüsle sadece 10 dakika uzaklıktaki 4 * otelden biridir. Malta’nın kuzeyinde, St Paul’s bay bölgesinde yer alan otel, Akdeniz’in açık manzarasını sunmaktadır.

Tamarisk Apart Konaklama ESE Malta (4)

7 daireden oluşan ESE Malta Tamarisk modern ve yüksek standartlara göre hazırlanmış ve döşenmiştir. Tüm daireler aydınlık ve çok geniş olup mutfak, yemek ve oturma alanları içermektedir.

lal-malta-rocca-nettuno-otel-konaklama (1)

George Urban Boutique Otel, ESE Malta Dil Okulu karşısında bulunan yepyeni 4* bir oteldir. George Urban Boutique Otel, ferah ve sakin, dinlenme ve yaşam zevkli konumu ile bir butik oteldir.

Valley View Apart Konaklama ESE Malta (1)

5 yeni daireden oluşan 2 blok ESE Malta yüksek standartlara döşenmiştir. Her dairede çamaşır yıkama olanakları, yemek ve oturma alanları bulunan tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır.

Valley View Apart Konaklama (1)

ESE Malta Dil Okulu White House Residence ESE Kompleksi karşısında yer almaktadır. ESE Malta White House Residence 20 iki kişilik oda, tek kişilik oda ve özel banyo, klima, TV ve çalışma masası vardır.