CLUBCLASS MALTA YAZ OKULLARI

CLUBCLASS MALTA YAZ OKULU

Clubclass Malta yaz okulu 10 – 16 yaş arası bireyler ve gruplar için tasarlanmış programdır. İngilizce öğrenmeyi, boş zaman etkinlikleri ile dolu bir programla birleştirerek 10 – 16 yaş genç öğrencilere çok yönlü eğlenceli bir deneyim kazandırmaktadır.

Clubclass Malta yaz okulu 10 – 16 yaş konaklaması Malta’nın kuzeyindeki konforlu bir otelde yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda arkadaş edineceksiniz ve okuldaki ve konuttaki hoş sosyal atmosferin tadını çıkarırken İngilizce becerilerinizi artıracaksınız.

Clubclass Malta yaz okulu 10 – 16 yaş iyi tasarlanmış programı İngilizce boş zaman etkinlikleri ile ilgili tam programla öğrenme, gençler için çok yönlü eğlenceli bir deneyim yaratmaktadır. 

CLUBCLASS MALTA GENÇ ÖĞRENCİ KAMPI

Clubclass Malta genç öğrenci kampı programı ebeveynleri ile İngilizce öğrenmek ve güneşli Malta’da harika bir tatil deneyimi yaşamak için seyahat eden çocuklar için benzersiz bir programdır. Aksiyon dolu aktivitelere katılmak ve arkadaş edinmek, dil becerilerinin gelişimi ve kültür alışverişi için mükemmel bir ortamda İngilizcenizi geliştireceksiniz

Clubclass Malta Genç Öğrenci Kampı programında gün boyunca, öğrencilere İngilizce dersler ve etkinlikler için katılırsınız.

CLUBCLASS MALTA AİLE ÇOCUK PROGRAMI

Clubclass Malta aile çocuk programı, çocuklarıyla birlikte seyahat etmek isteyen ebeveynler içindir. Ebeveynler, yetişkin bir kursa devam ederken, çocuklar İngilizce kursları ve hızlı öğrenmeyi teşvik etmek için kelime bilgisi, günlük İngilizce, deyimler ve dilbilgisi uygulandığı genç bir kursa yerleştirilir.

Haftada 20 ders

Sınıf başına ortalama 10 öğrenci (en fazla 15 kişi)

Minimum kurs süresi 1 hafta

Pazartesi – Cuma: 09: 00 / 12:30

Çocuklarınızın İngilizceyi geliştirecek özel tasarlanmış ders, modern interaktif yöntemler kullanarak ve iletişimsel teknikler uygulanmaktadır.

CLUBCLASS MALTA YAZ OKULLARI

Clubclass Malta Yaz Okulu

Clubclass Malta Genç Öğrenci Kampı

Clubclass Malta Aile Çocuk Programı