logo
infoyed@gmail.com

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu

Kuzey Afrika ve Sicilya’nın arasında küçük adalar topluluğundan oluşan Malta’da güneş neredeyse her zaman parlar. Güzel iklim, bu küçük adayı İngilizce dil kursları için ideal bir yer yapar.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu St Paul’s Bay’deki tatil bölgesi Buggiba, adanın kuzeyinde ve başkent Valetta’dan 10 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu sahil kasabası güzel kayalık platoları ve kumsalları ile bilinir.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu İngilizce eğitim alırken öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle ve yerel halkla pratik yapmak için bol bol vaktiniz olacaktır.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu 9 derslik, FELTOM, ALTO, WYSE tarafından akredite edilmiştir. Sprachcaffe Mata St. Paul’s Bay Dil Okulu öğrenci sayısı 70-110’dur.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu İngilizce Kursları 

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu kursu ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. St Paul’s Bay’deki dersler Pazartesi’den Cuma’ya verilir ve resmi tatillerde ders yoktur. Sprachcaffe Mata St. Pauls Bay Dil Okulu kursları sonunda her öğrenci aldığı dersleri ve bitirdiği seviyeyi gösteren bir sertifika alacaktır.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce kurslar sunmaktadır.

Kurs Türleri Yarı Yoğun Kurs
Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika) 20
Minimum Süre(hafta) 2
Maximum Süre(hafta) sınırsız
Maximum Sınıf Mevcudu 15
Minimum Yaş 18

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu öğretmenleri uzman, öğrettikleri dil ana dilleri olan ve yüksek motivayonlu kişilerdir. Derslerden sonra öğrencilere dil öğrenme problemleri ile ilgili yardım etmekten mutluluk duyarlar.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Apartmanlar

Paylaşımlı apartmanda çift kişilik oda
Paylaşımlı mutfak ve banyo
Dil okuluna yakın, merkezi konum

St Pauls Bay’deki apartmanlar ve okul Bugibba’nın merkezindedir. Bu küçük şehirde, yemek ve içmek için birçok restauranlar vardır. Bugibba İngilizce dil öğrencileri için popüler bir yerdir. 5-10 dakikalık yürüyüş mesafesinde sayısız alışveriş ve eğlence imkanları bulabilirsiniz.

St. Paul’s Bay Apartman Özellikleri
Çift Kişilik Oda
Küçük Mutfak ve Banyo
Klima
TV
Bar ve Restoran
Yüzme Havuzu
Kahvaltı veya yarım pansiyon

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Aile Yanı Konaklama
Çift kişilik oda
Yarım pansiyon
Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu’nda dil öğrenirken, aynı zamanda Malta gelenek göreneklerini, yaşam tarzını ve yerel insanları da tanımak isterseniz ev konaklama sizin için idealdir.

Malta’da seçilmiş aileler yanında konaklama sunulmaktadır. Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu Aile Yanı Konaklama derslerden önce ve sonra İngilizce pratik yapmanız için idealdir.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Otel Konaklama
Sprachcaffe Malta St. Pauls Bay Dil Okulu apartman ve aile yanı konaklamalardan farklı olarak daha özel bir konaklama isterseniz, otel konaklama sizin için ideal seçenek olacaktır. Çift kişilik odalar arkadaş olanlar için çok uygundur.
Otel okula 5 dakikalık mesafede ve turist merkezinin merkezindedir.
Bir yüzme havuzu, bar, restoran ve lobiye sahiptir. Odalarda klima, telefon ve TV vardır.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu Konaklama Seçenekleri
Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu Apartman Konaklama
Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu Aile Yanı Konaklama
Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu Otel Konaklama

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla