Sprachcaffe Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce dil kurslarına katılmaya karar vermişseniz farklı konaklama seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. İngilizce dil kursunuzun eğlenceli geçmesi için, konforlu bir konaklamada kalmanız çok önemlidir.
Sprachcaffe Malta apartmanlarında diğer öğrencilerle birlikte konaklayabilir, kendinize ait mutfak ve banyosu bulunan stüdyoda kalabilir ya da seçilmiş ailelerimizden biri ile konaklayabilirsiniz.
Hangi tür konaklamayı seçerseniz seçin Sprachcaffe Malta İngilizce dil eğitiminiz süresince kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.

Sprachcaffe Malta Apartman Konaklama

Diğer öğrencilerle daire paylaşımı
Standart veya Konfor Apartmanlar
Tek ya da çift kişilik odalar
Paylaşımlı mutfak ve banyo

Uluslararası öğrencilerle paylaşımlı mutfağı ve banyosu bulunan bir apartmanda yaşayabilirsiniz. Sprachcaffe Malta Dil Okulu Sınıfında öğrendiklerinizi, diğer öğrencilerle sohbet ederek İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Sprachcaffe Malta Apartman Özellikleri:

Tek ya da çift kişilik odalar
Paylaşımlı mutfak, banyo ve ortak kullanım alanları

Kahvaltı ve öğle yemeği ya da üç öğün yemek okulun restoranında ekstra ücretle verilir. Sprachcaffe Club’da okul restoranında yemeklerinizi yiyebileceğiniz gibi, tam donanımlı apartman mutfaklarında da kendi yemeklerinizi kendiniz pişirebilirsiniz.
Club Village ‘de kalırken şu olanaklardan faydalanabilirsiniz:
• Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi (çok az bir ücretle)
• Paylaşımlı TV ve bilardo odası
• Internet

Sprachcaffe Malta Standart Apartmanlar

Sprachcaffe Malta standart apartmanlar 6 öğrenciye kadar ortak paylaşımlıdır. Bütün odalarda fan vardır. Öğrenciler apartmanlarının günlük temizliklerinden sorumludurlar, haftada bir gün temizlik servisi vardır.
Sprachcaffe Malta Dil Okulu standart apartmanlar, kampüs içindedir ancak yüksek sezonda (haziran-temmuz-ağustos) okula 10-15 dakikalık mesafede olabilirler.

Sprachcaffe Malta Konfor Apartmanlar

Sprachcaffe Malta Konfor apartmanları standart apartmanlardan daha iyi standartlara sahip olan apartmanlardır. Genelde 6 öğrenciye kadar ortak paylaşımlıdır ve ortak paylaşımlı, tam donanımlı mutfak ve banyo bulunur.
Sprachcaffe Malta Dil Okulu konfor apartmanlar Club Village (kampüs) içindedirler, klima ve telefon bulunur. Haftada iki kere temizlik servisi vardır.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Çift kişilik oda
Yarım pansiyon

Sprachcaffe Malta’da dil öğrenirken, aynı zamanda Malta gelenek göreneklerini, yaşam tarzını ve yerel insanları da tanımak isterseniz aile konaklama sizin için idealdir.
Malta’da seçilmiş aileler yanında konaklama sunulmaktadır. Sprachcaffe Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama derslerden önce ve sonra İngilizce pratik yapmanız için idealdir.
Sprachcaffe Malta yöneticileri ev konaklamaları seçerken aşağıdaki özelliklere dikkat etmektedir;
• Okul ile konaklama arasındaki en yakın mesafe olması,
• Konaklama standartı ve konforu ülkenin tipik standartları doğrultusunda olması,
• Çift kişilik odalar ve kahvaltı ve akşam yemeği imkanı,

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Otel Konaklama

Sprachcaffe Malta apartman ve aile yanı konaklamalarından farklı olarak daha özel bir konaklama isterseniz, otel konaklama sizin için ideal seçenek olacaktır. Çift kişilik odalar ve tek kişilik odalar vardır.
Otel okula 5-10 dakikalık mesafede ve turist merkezindedir. Yüzme havuzu, bar, restoran ve lobiye sahiptir. Odalarda klima, telefon ve TV vardır.

Sprachcaffe Malta Konaklama Seçenekleri
Sprachcaffe Malta Dil Okulu Apartman Konaklama
Sprachcaffe Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama
Sprachcaffe Malta Dil Okulu Otel Konaklama