logo
infoyed@gmail.com

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

NSTS Malta Dil Okulu yürüme mesafesinde özenle seçilmiş aileler yanında, NSTS Malta Residence, yetişkin öğrenciler için kalabilir. Ayrıca NSTS’nin 3, 4 ve 5 yıldızlı otel ve daireler ile anlaşmaları da vardır.

NSTS MALTA AİLE YANI KONAKLAMA

NSTS Malta Dil Okulu öğrencileri Malta ev sahibi aileler ile birlikte konaklama yaptıklarında İngilizce pratik yapabilirler. Ailelerin çoğu yürüme mesafesinde veya kısa bir otobüs yolculuğu ile NSTS Malta Dil Okuluna ulaşılır.

Malta ev sahibi bir ailenin evinde bir oda seçin ve günlük ev yaşamına entegre olun.

NSTS Malta aileleri, misafirperver bir yaklaşım sergilemek için dikkatle seçilmektedir. NSTS Malta aile yanı konaklama yarım pansiyonda (sabah kahvaltı + akşama yemeği)  tekli ve paylaşımlı odalar sunmaktadır.

NSTS MALTA RESİDENCE (YURTLAR)

NSTS Malta Hiberne Residence

Kısa ve uzun sürelerde yetişkin öğrenciler NST Malta Residence (Campus Residence- Hiberne Residence) konaklamayı tercih edebilirler.  NSTS Malta Yurtları özel banyo, duş, tek, çift ve üç kişilik mutfaklı ve yatak odasından oluşmaktadır.

NST Malta Residence (Yurtlar) Mobilyalar,  yemek masası,  çalışma masası, mikrodalga fırın ve elektrikli ocak ile donatılmış mutfak vardır.

NSTS Malta Hibernia Residence 

Sliema’nın kalbinde, geleneksel Malta binasının klasik tarzda döşenmiş stüdyolarında, doğal gezi yerlerinden, kamu bahçesinden, pürüzsüz kayalık plajlardan ve çok sayıda restoran, kafe, bar ve gece mekânlarından sadece 250 metre uzaklıktadır.

Sliema ticaret merkezinde ya da Pitoresk St Julians Körfezi’nde ve eğlence yerinde birkaç yüz metre uzaktadır. NSTS Malta Hibernia Residence, NSTS Malta dil okulu 15 dakika kısa bir yürüme mesafesindedir.

Her bir stüdyo yatak odası, en-suite duş odası, özellikle uzun süreli konaklamayı düşünüyorsanız daha ekonomik bir yaşam için özel mini mutfak ve ücretsiz kablolu internet ile donatılmıştır. NSTS Malta Hibernia yurdu Tesisler arasında bir çatı katı salonu ve güneşlenme terası bulunmaktadır.

Kendinize bir stüdyo yatak odası ile kendi yiyeceklerinizi hazırlamak ve restoran faturalarında tasarruf edebilirsiniz. Başka 1 veya 2 öğrenciyle daha geniş bir 2 odalı stüdyo daireye gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Wifi

Kablolu İnternet

Temizlik

Kahvaltı

Madeni Paralı Çamaşır Makinası

NST Malta Campus Residence

Stüdyo, yatak odası ve pansiyon odalarında ısıtıcı, vantilatör, internet, telefon, yatak çarşafları ve havlu ve haftada iki kez temizlik hizmeti vardır.

NST Malta Campus Residence ortak kahvaltı salonu, internet kafe, DVD salonu, toplantı ve oyun odaları, jetonlu çamaşırhane, çatı veya zemin katta güneşlenme terasları bulunmaktadır.

NSTS Malta Campus Residence ve Hostel, Malta spor sahaları ve olimpik büyüklükteki havuzun karşısındaki Gzira / Msida sınırında bulunan canlı, güvenli + ve konforlu öğrenci yurdu. Ayrıca, şık ticari merkezi, restoranları, kafeleri, barları, mağazaları, tekne turları ve Pitoresk Marsamxetto Limanı ve Sliema’nın yüzme havuzuna sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

NSTS Malta Campus Yurdu NSTS Malta dil okulu 10 dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesindedir. Özellikle uzun süreli konaklamayı düşünürseniz, en-suite duş odası, açık hava teras / balkon, ücretsiz Wi-Fi ve daha ekonomik yaşamınız için özel bir mini mutfağınız, modern bir stüdyo yatak odası vardır. NSTS Malta Kampüs Yurdu bir yüzme havuzu, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, oyun odası bulunmaktadır. Kendinize bir stüdyo yatak odası veya başka bir öğrenci ile birlikte rezervasyon yapabilir.

Ücretsiz İnternet

Haftalık Temizlik

24 Saat Güvenlik

Kahvaltı

Madeni Para İle Yapılan Çamaşır Makinası

NST MALTA OTELLER

NSTS Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3, 4 veya 5 yıldızlı otellerde konaklama seçenekleri vardır. Yürüyerek veya toplu taşıma araçları ile yaklaşık 10-30 dakikada NSTS Malta Dil Okulu’na ulaşılabilir.

3, 4 ve 5 yıldızlı otellerin odaları Wi-Fi, TV ısıtmalı ve klimalıdır. 

Rıhtım kenarında veya şehir merkezinde bulunan otel yelpazesinden birini seçebilirsiniz.

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak NSTS Malta dil okulu yakın mesafede çeşitli 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller sunulur.

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

NSTS Malta Aile Yanı Konaklama

NSTS Malta Residence Konaklama

NSTS Malta Otel Konaklama

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla