Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

NSTS Malta Dil Okulu yürüme mesafesinde özenle seçilmiş aileler yanında, NSTS Malta Residence, yetişkin öğrenciler için kalabilir. Ayrıca NSTS’nin 3, 4 ve 5 yıldızlı otel ve daireler ile anlaşmaları da vardır.

Aile Yanı Konaklama

17

NSTS Malta Dil Okulu öğrencileri Malta ev sahibi aileler ile birlikte konaklama yaptıklarında İngilizce pratik yapabilirler. Ailelerin çoğu yürüme mesafesinde veya kısa bir otobüs yolculuğu ile NSTS Malta Dil Okuluna ulaşılır.

NSTS Malta Residence (Yurtlar)

NSTS Malta Hiberne Residence

18

Kısa ve uzun sürelerde yetişkin öğrenciler NST Malta Residence (Campus Residence- Hiberne Residence) konaklamayı tercih edebilirler.  NSTS Malta Yurtları özel banyo, duş, tek, çift ve üç kişilik mutfaklı ve yatak odasından oluşmaktadır.

NST Malta Residence (Yurtlar) Mobilyalar,  yemek masası,  çalışma masası, mikrodalga fırın ve elektrikli ocak ile donatılmış mutfak vardır.

NST Malta Campus Residence

19

Stüdyo, yatak odası ve pansiyon odalarında ısıtıcı, vantilatör, internet, telefon, yatak çarşafları ve havlu ve haftada iki kez temizlik hizmeti vardır.

NST Malta Campus Residence ortak kahvaltı salonu, internet kafe, DVD salonu, toplantı ve oyun odaları, jetonlu çamaşırhane, çatı veya zemin katta güneşlenme terasları bulunmaktadır.

OTELLER

20

NSTS Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3, 4 veya 5 yıldızlı otellerde konaklama seçenekleri vardır. Yürüyerek veya toplu taşıma araçları ile yaklaşık 10-30 dakikada NSTS Malta Dil Okulu’na ulaşılabilir.

3, 4 ve 5 yıldızlı otellerin odaları Wi-Fi, TV ısıtmalı ve klimalıdır.

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

NSTS Malta Aile Yanı Konaklama
NSTS Malta Residence Konaklama
NSTS Malta Otel Konaklama