logo
infoyed@gmail.com

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) gittikçe daha popüler hale geliyor. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya lisans veya lisansüstü üniversite derslerine kabul için uluslararası alanda kabul görmüş bir sertifikaya ihtiyaç duyan öğrenciler için uygundur. Sertifika bazen kariyer amaçlı İngilizce yeterlik seviyesinin belirlenmesinde de kullanılır. Malta IELTS sınavı her ay Malta’da yapılır.

Giriş seviyesi: B1 veya B2

Minimum yaş: 17 yaş

Ders / hafta: 30

Sınıf öğrenci sayısı: Maksimum 12

Başlangıç ​​tarihi: sınav tarihlerinden 4 – 10 hafta önce

Kurs süresi: Minimum 4 hafta (girişte B2 seviyesi) En az 6 hafta (girişte B1 seviyesi gereklidir)

Malta dil okulu IELTS sınavına hazırlık kursu, sabah derslerinde sınav becerilerini ve tekniğini geliştirme yönünde rehberlik eder ve öğleden sonraki oturumlarda 4 temel dil becerisinin (konuşma, okuma, dinleme, yazma) ve IELTS sınavı uygulamasını içerir.

ESE Malta Dil Okulu IELTS İngilizce Kurslarına katılmak için, 16 yaşında ve en az B1 veya Orta seviye dil düzeyde olmak gerekir. Öğrencilerin orta dil düzeyine gelebilmeleri için ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce ya da Yoğun İngilizce kurslarına devam ederek İngilizce dil düzeylerini artırabilirler

IELTS (International English Language Testing System) lisans veya lisansüstü eğitim için veya İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak isteyenler için uygundur.

ESE Malta Dil Okulu IELTS İngilizce Kursları ile tecrübeli sınav öğretmenler tarafından sınav teknikleri verilecektir. ESE Malta IELTS İngilizce Kursları bitiminden sonra öğrenciler 3 aya kadar ESE e-öğrenim programı ile İngilizcelerini geliştirmeye devam edebilirler.

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Mini Grup İngilizce Kursları

ESE Malta İş İngilizcesi Kursları

ESE Malta Dil Okulu Özel İngilizce Dersler

ESE Malta TOEFL IBT İngilizce Kursları

ESE Malta IELTS İngilizce Kursları

ESE Malta Cambridge İngilizce Kursları

ESE Malta Akademik Sene İngilizce Kursları

ESE Malta 50+ Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programı

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla