logo
infoyed@gmail.com

ESE Malta Genel İngilizce

Haftada 20 – 30 derslik bir ESE Malta dil okulu genel İngilizce kursu ile tüm temel dil becerilerinizi (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) geliştirirsiniz ve genel dil seviyenizi ve dil bilgisinin tüm alanlarındaki anlayışınızı da geliştirirsiniz. İngilizce dilbilgisini geliştirmek, günlük konularda kelime dağarcıklarını genişletmek ve telaffuzunu geliştirebilirsiniz.

ESE Malta dil okulu yoğun genel İngilizce grup kursunu bire bir öğrenimle birleştirmeyi tercih ediyorsanız, sabah grup derslerini takip edersiniz ve öğleden sonra, öğretmeninizden bire bir özel ders alabilirsiniz. Bu derste, öğretmeninizden dilediğiniz herhangi bir dilde konu odaklanmasını isteyebilir ve daha fazla konuşma pratiğini uygulama fırsatını elde edebilirsiniz.

İngilizce genel düzeyini yükseltmek ve daha akıcı konuşmak isteyen yetişkinler için ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları uygundur. ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları haftada 20 veya 30 ders alınabilir.

ESE Malta dil okulu genel İngilizce kursları ile İngilizce seviyeniz, dört dil beceriniz ( konuşma, dinleme, konuşma, yazma) gelişecektir. ESE Malta genel İngilizce kursları öğrencileri ilave olarak bir-bir özel ders alabilirler.

ESE Malta Dil Okulu genel İngilizce kursları öğrencileri ilk gününde yerleştirme testleri alırlar. İngilizce dil seviyelerine uygun olan sınıflara yerleştirirler. Kurs bitiminden sonra öğrenciler 3 aya kadar ESE e-öğrenim programı ile İngilizcelerini geliştirmeye devam edebilirler.

ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

Seviye; Başlangıç-İleri
Sınıf Öğrenci sayısı; 12 (Max)
Öğrenci Yaşı; 18 +
Kurs başlangıcı; Her pazartesi
Haftalık ders sayısı; 20-30
Ders zamanları; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma sabah / öğleden sonra

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Mini Grup İngilizce Kursları

ESE Malta İş İngilizcesi Kursları

ESE Malta Dil Okulu Özel İngilizce Dersler

ESE Malta TOEFL IBT İngilizce Kursları

ESE Malta IELTS İngilizce Kursları

ESE Malta Cambridge İngilizce Kursları

ESE Malta Akademik Sene İngilizce Kursları

ESE Malta 50+ Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programı

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla