logo
infoyed@gmail.com

Tarih: 16 Haziran – 26 Ağustos 2018

Yaş: 16-20 yaş (17-20 yaş)

Minimum Kalış Süresi: Bir Hafta

İngilizce dersleri ve boş zamanlarda düzenlenen aktiviteler, öğrencilerin başarılarını artırmaktadır.

EC Malta Yaz Okulu Freestyle Fiyatları, 2018, Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce Dersi (STC Higher Education İngilizce Okulu)

Ders Kitabı

Kurs Sonu EC Sertifikası

Yarım Pansiyon Konaklama (Kahvaltı + Akşam Yemeği)

Havalimanı Transferlerini Karşılama – Uğurlama

Aktivite Programı (Haftalık)

3 Yarım Gün Etkinlik Ve 3 Akşam Etkinliği

1 Tam Gün Gezi (Minimum 2 Hafta Kalan Öğrenciler İçin)

EC Beach Club Üyeliği

Hoşgeldin Paketi

The Windsor Veya Park Otel 3 Kişilik Odalarda Konaklama

Bu yaz İngilizce öğrenmek, bir tatilin tadını çıkarmak ve etkinliklere katılmak istiyorsanız, Freestyle Malta sizin için mükemmel.

STC Higher Education İngilizce Okulu

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16 – 20 Yaş) İngilizce dersleri, öğrenmeye elverişli, güvenli ve rahat bir ortamda son teknoloji tesisleri olan STC Higher Education’da yapılır. STC Higher Education Pembroke’de, Saint Julian’s ve Paceville yakınında çok sayıda yeşil alana sahip hoş bir yerleşim kentinde bulunmaktadır.

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16 – 20 Yaş) genel İngilizce haftada 20 ders konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi temel alanlara odaklanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Konuşmaya ve kendine güvenle ve akıcı bir biçimde kullanarak güçlü bir odaklanma yapılır.

EC Malta Freestyle yaz okulu (16 – 20 Yaş) İngilizce dersler, özellikle genç öğrenciler için ilgi çekici konular ile tasarlanmıştır. EC Malta yaz okulu Freestyle öğretmenleri İngilizceyi kullanırken öğrencilerin güvenini arttırmak için iletişim odaklı olmaları amaçlamaktadır. Düzenli testler ve konuşma sınıfları, öğrencilerin İngilizce bilgilerini mümkün olduğunca geliştirilmesini sağlamaktadır.

EC MALTA YAZ OKULU FREESTYLE KONAKLAMA

The Windsor veya Park Otel

Diğer EC öğrencileri ile birlikte bir otelde kalmak, öğrencilerin İngilizce pratik yapmaları ve bağımsız bir yaşam tarzı yaşamaları için mükemmel bir yoldur. EC Malta yaz okulu Freestyle öğrenciler Sliema’da bulunan The Windsor veya Park Otel’de kalacaklar. Her ikisi de restoranlar, kafeler, sinemalar ve mağazalar gibi eğlence yerlerine 5-10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrencilere EC Malta personeli tarafından iki otelden birisi tahsis edilecek; her iki otel de benzer olanaklar sunmaktadır.

Ek güvenlik ve yardım için, EC Malta denetçiler otellerinde kalırlar. Malta Uluslararası Havaalanı’ndan ulaşım süresi: 40 dakika

EC Malta Freestyle yaz okulu öğrenciler farklı bir vatandaşlığa sahip aynı cinsiyetteki diğer öğrencilerle birlikte üç kişilik bir odaya yerleştirilir.

WC ve banyo her odada bulunur. Kahvaltı ve akşam yemeği otelde verilir. Tam pansiyon ek bir ücret karşılığında verilebilir. Odada televizyon, klima, internet vardır. EC Malta yaz okulu Freestyle öğrencilerin konaklama biriminde ücretsiz Wi-Fi hizmeti mevcuttur.

Otelde güneşlenme terası ile açık hava yüzme havuzu, Kiralık kasa (ekstra bir ücret karşılığında)

24 saat açık resepsiyon, 50 € ‘luk bir iade edilebilir hasar depozitosu otel tarafından tahsil edilecek ve check-out sırasında ayrılış günü iade edilecektir. Öğrencinin neden olduğu herhangi bir hasarın masrafı bu depozitondan düşülecektir.

Ek güvenlik ve yardım için, EC denetçiler otelde kalacaklar. Yatak çarşafları ve havlular temin edilmektedir; Öğrenciler kendi plaj havlularını getirmelidirler. Havlular haftada en az bir kez değiştirilir.

Çamaşırhane olanakları mevcuttur. Öğrenciler bu tesislerden faydalanmak istiyorsa, konaklama yerinde bulunan EC personeli ile konuşmak zorundadırlar. 3 kg’lık bir paket için verilen fiyat yaklaşık 12 € ‘dır

Okula Gidiş ve Aktiviteler

Okula ulaşmanın en iyi yolu toplu taşıma araçları kullanmaktır. EC Malta’ya varışta, 15 € (haftalık) bir otobüs kartı satın almanız gerekecek. Otobüs yolculuğu, konaklama yerinden St. Julians’daki EC Malta dil okulu öğrenim merkezine yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

Aktivitelere gidiş – geliş özel EC otobüs servisi kullanıyoruz.

EC Malta Yaz Okulu Freestyle Yemekler

The Windsor veya Park Otel – Yarım pansiyon kahvaltı ve akşam yemeği (Tam pansiyon da mevcuttur ve ek ücret karşılığında sıcak ve paketli öğle yemeği dâhildir).

Kahvaltı

The Windsor veya Park Otel -Çay – kahve, portakal suyu, taze ekmek, tereyağı ve reçel, jambon ve peynir

Akşam Yemeği

The Windsor veya Park Otel – Ana yemekler açık büfe tarzı verilir. Her öğrenci için büyük bir şişe su ikram edilecektir. Öğrenciler restorandan ek içecekler alabilirler.

EC Malta yaz okulu Freestyle fiyatları, 2018, içinde İngilizce kursu, konaklama, aktiviteler dâhildir. EC Malta yaz okulu Freestyle İngilizce dil eğitimi zengin bir aktivite programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta yaz okulu Freestyle gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir.

Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Yaz Okulu Freestyle 16- 20 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş) Örnek Aktiviteler

 

EC MALTA YAZ OKULLARI

EC Malta Yaz Kampı (8-13 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu (13 – 17 Yaş)

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (17-20 Yaş)

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla