logo
infoyed@gmail.com

EC Malta Standard Roulette – Paylaşımlı Daireler

Roulette Apartments, 2 adet üç kişilik ve 6 adet 1 özel yatak odasına sahip 5 daire vardır. Her katta 2 daire ve en üst katta 1 daire bulunur.

Her dairede fırın, ocak, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi ve buzdolabı dondurucu, kablolu TV, duş odası ve yatak odası bulunan oturma ve yemek alanı içeren mutfak ve her dairede balkon vardır. EC Malta dil okuluna yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

St. George’s kumsalı, Bay Street alışveriş kompleksi, restoranlar, gece kulüpleri, alışveriş ve bowling salonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Konaklama İçeriği

Ortak Mutfak

Ortak Salon

Ücretsiz Wi-Fi olanakları

Odada mevcut kasalar

Nevresim takımı

Daireler haftalık olarak temizlenir; haftalık temizlik yapılır. Her dairede ütü ve ütü masası mevcuttur Ortak alanlarda mevcut olan çamaşır makinesiyle çalışan çamaşır makineleri bulunur. Haftada bir yıkama ücretsizdir. Banyo havluları sağlanmaktadır.

Havaalanı karşılama – uğurlama havaalanı transferleri yapılır. EC Malta ekibi bir üyesi tarafından karşılanacaktır.

Öğrenci paylaşımlı bir dairede yaşamak 18-29 yaş arası öğrenciler için idealdir. Tek odalı bir daire, o dairede yaşayan öğrenciler için özel bir mutfak ve salon alanı sunmaktadır. Banyo / mutfak olanakları paylaşmak istemeyen öğrenciler için idealdir. 100 € bir nakit teminat alınır.

EC Malta Standard The Olives – Paylaşımlı Daireler

Daireler modern bir şekilde dekore edilmiş olup, fırın, ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu ve ekmek kızartma makinesi gibi tam donanımlı bir mutfak ile açık plan mutfak / oturma / yemek alanına sahiptir. Tüm dairelerde Kablo TV bulunmaktadır.

Daireler, EC Malta’ya ve ana otobüs terminaline 10 dakikadan daha az bir yürüme mesafesinde harika bir konuma sahiptir. Daireler restoranlar, gece kulüpleri, alışveriş merkezi, sinema ve bowling salonu bulunan Malta’nın eğlence merkezi bulabilir.

Konaklama İçeriği 

Kablo TV

Nevresim takımı

Öğrencilerin kendi havlularını getirmesi

Çamaşırhane

Sağlanan temizlik hizmeti

Tüm dairelere asansörle erişilebilir

Karışık cinsiyet daireleri (iki kişilik odalarda tek cinsiyet)

Her dairede ütü ve ütü masası

Daireler haftalık olarak temizlenir

Ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi olanakları

Kasalar istek üzerine sağlanır

Banyo havluları sağlanmaktadır

Tek – Çift Yataklı – Üç Yatak Odalı 

EC Malta Standard The Hollies – Paylaşımlı Daireler

Daireler modern bir şekilde dekore edilmiştir, kablo TV, fırın, ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu ve ekmek kızartma makinesi gibi tam donanımlı bir mutfağa ve açık plan mutfak / oturma / yemek alanına sahiptir.

Daireler haftalık olarak temizlenir; Ortak banyo- bir banyoyu maksimum 4 öğrenci kullanır. Yatak çarşafları ve havlular haftalık olarak değiştirilir. Her dairede ütü ve ütü masası mevcuttur Ortak kullanılan alanlardaki çamaşır yıkama makineleri bulunur.

Hollies daireleri, EC Malta dil okuluna ve bölgenin ana otobüs terminaline 10 dakikadan daha az bir yürüme mesafesindedir.

St. George’un kumlu plajı, Bay Street alışveriş kompleksi ve Malta’nın eğlence başkentinde çok çeşitli restoranlar, gece kulüpleri, alışveriş, sinema ve bowling salonu yürüme mesafesindedir.

Konaklama İçeriği 

Ortak Salon

Ücretsiz Wi-Fi olanakları

Kablo TV

Nevresim takımı

Çamaşırhane

Tüm dairelere asansörle erişilebilir

Karışık cinsiyet daireleri

İki yataklı odalarda tek cinsiyet konaklaması

Banyo havluları

Yatak Odası Sayısı 1- 2 yatak odası

EC Malta Standard Torri Katur – Paylaşımlı Daireler 

Standard Torri Katur EC malta dil okuluna yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrenciler, özel kullanımları için bir stüdyo, bir yatak odası veya iki yatak odalı daire rezervasyonu yapabilir. Daireler ve stüdyolar geniş, iyi aydınlatılmış ve gerekli tüm imkânlar ve bir mutfak-yemek alanı ile donatılmıştır.

Yatak çarşafları ve havlular sağlanır ancak öğrenciler kendi plaj havlularını getirmeleri gerekir. Dairenin anahtarı için EC Malta dil okulundan bir depozito tahsil edilecektir.

Konaklama İçeriği 

Ortak Mutfak

Ücretsiz Wi-Fi

Karışık cinsiyet daireleri (ikiz odalarda tek cinsiyet)

Haftada bir kez temizleme

TV

Banyo havluları

5 Yatak Odalı Apartman Dairesi Tipi Tek – Çift Yataklı Oda 

EC Malta Standart Daire Paylaşımlı 

EC Malta konaklama ile çift yataklı oda paylaşarak yeni bir arkadaş edin veya tek bir odada kendi başınıza konaklama yapabilirsiniz. Bu yüzden rahat hissetmeniz önemlidir. İşte bu yüzden zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun konaklama seçeneklerine sahiptir.

Standart Daire: Bu bütçe sınırlamanız var ise bu konaklama mükemmeldir. Bu tür konaklama, 18-29 yaşları için önerilir.

Dairelerin sade bir dekorasyonu var, ancak fırın, ocak, buzdolabı / dondurucu, ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısı gibi açık mutfak / oturma / yemek alanına sahip tam donanımlı bir mutfak sunulur.

Konaklama İçeriği

Ücretsiz Wi-Fi olanakları

Nevresim takım

Çamaşırhane

Oda Tek Yataklı-İki Yataklı

Ücretsiz Wi-Fi

Çarşaflar

Çamaşırhane

Self-Catering

EC Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla