Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu

Sayısız alışveriş fırsatları, Paceville heyecan verici gece hayatı ve İngilizce öğrenmek için Akdeniz, resmi dil olarak İngilizce’nin yanı sıra, muhteşem bir iklim, güneş ve denizi bulunan Malta’da yaz tatilinizi geçirebilirsiniz.

Sprachcaffe Malta dünyanın her yerinden dil öğrenmek için gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu İngilizce dil eğitimi yanı sıra aynı zamanda çeşitli aktiviteleri sunmaktadır.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu tüm yıl boyunca her pazartesi İngilizce kursları başlamaktadır. Eğer 18 yaşın altında ve yurt dışında bir İngilizce dil kursu almayı düşünüyorsanız, Malta çocuklar için heyecan verici bir dil kampları sizin için çok uygundur.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu her seviyede genel, yoğun, TOEFL, Cambridge, IELTS sınav hazırlık, Bire Bir, iş İngilizcesi kursları verilmektedir.

Öğrenciler Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu’na gelmeden önce, bir online dil testi alırlar. Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları Pazartesi’den Cuma’ya kadar yapılır. Kurs sonunda her öğrenci dil seviyesini belirten bir Sprachcaffe Malta sertifika alırlar.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları için çok başarılı bir öğretim yöntemi vardır. Sprachcaffe Malta Dil Okulu öğretmenleri nitelikli ve yüksek motivasyona sahiptir.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu İngilizce Kursları

İngilizce KursuStandartYoğunİş İngilizcesiBire-BirUzun DönemMini GrupSınav Hazırlık
Haftalık Ders Sayısı20303010-20-3020-302020-30
Kurs Süresi (Min)21118112
Sınıf Öğrenci Sayısı101010110610
Yaş  (Min)18181818181818

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu İngilizce Kursları

Standart İngilizce Kursları
Yoğun İngilizce Kursları
İş İngilizcesi İngilizce Kursları
Bire-Bir İngilizce Kursları
Uzun Dönem İngilizce Kursları
Mini Grup İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık İngilizce Kursları
IELTS
TOEFL
Cambridge

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Konaklama Seçenekleri
Sprachcaffe Malta Dil Okulu dil kurslarına katılmaya karar verirseniz farklı konaklama seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. İngilizce dil kursunuzun eğlenceli geçmesi için, konforlu bir konaklamada kalmanız da önemlidir.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Apartman Konaklama
Uluslararası öğrencilerle paylaşımlı mutfağı ve banyosu bulunan bir apartmanda yaşayabilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi, diğer öğrencilerle sohbet ederek İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Apartman Özellikleri:
Tek ya da çift kişilik odalar
Paylaşımlı mutfak, banyo ve belki ortak kullanım alanları
Nevresimler ve havlular vardır
Kahvaltı, kahvaltı ve öğle yemeği ya da üç öğün yemek okulun restoranında ekstra ücretle verilir. Sprachcaffe Club’da okul restoranında yemeklerinizi yiyebileceğiniz gibi, tam donanımlı apartman mutfaklarında da kendi yemeklerinizi kendiniz pişirebilirsiniz.

Standart Apartmanlar

Standart apartmanlar 6 öğrenciye kadar ortak paylaşımlıdır. Bütün odalarda fan vardır. Öğrenciler apartmanlarının günlük temizliklerinden sorumludurlar, ancak haftada bir gün temizlik servisi vardır.
Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Standart apartmanlar kampüs içindedir ancak yüksek sezonda okula 10-15 dakikalık mesafede olabilirler.

Konfor Apartmanlar

Konfor apartmanlar standart apartmanlardan daha iyi standartlara sahip olan apartmanlardır. Genelde 6 öğrenciye kadar ortak paylaşımlıdır ve ortak paylaşımlı, tam donanımlı mutfak ve banyo bulunur.
Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Konfor Apartmanlar Club Village (kampüs) içindedirler, klima ve telefon bulunur. Haftada iki kere temizlik servisi vardır.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Aile Yanı Konaklama

Çift kişilik oda
Yarım pansiyon

Malta’da dil öğrenirken, aynı zamanda Malta gelenek göreneklerini, yaşam tarzını ve yerel insanları da tanımak isterseniz aile konaklama sizin için idealdir.
Malta’da seçilmiş aileler yanında konaklama sunmaktadır. Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Aile yanı konaklama derslerden önce ve sonra İngilizce pratik yapmanız için idealdir.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Otel Konaklama
Tek-Çift kişilik oda

Apartman ve ev konaklamalardan farklı olarak daha özel bir konaklama isterseniz, Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu otel konaklama sizin için ideal seçenek olacaktır. Çift kişilik ve tek kişilik odalar vardır.
Otel okula 5-10 dakikalık yürüme mesafededir. Oteller turistik merkezindedir. Bir yüzme havuzu, bar, restoran ve lobiye sahiptir. Odalarda klima, telefon ve TV vardır.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Konaklama Seçenekleri
Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Apartman Konaklama
Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Aile Yanı Konaklama
Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu Otel Konaklama