Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

Sprachcaffe Malta dünyanın her yerinden dil öğrenmek için gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu İngilizce dil eğitimi yanı sıra aynı zamanda çeşitli aktiviteleri sunmaktadır. Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu tüm yıl boyunca her pazartesi İngilizce kursları başlamaktadır.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları her seviyede genel, yoğun, TOEFL, Cambridge, IELTS sınav hazırlık, Bire Bir, iş İngilizcesi verilmektedir.

Öğrenciler Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları öncesinde bir online dil testi alırlar. Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları Pazartesi’den Cuma’ya kadar yapılır. Kurs sonunda her öğrenci dil seviyesini belirten bir Sprachcaffe Malta sertifika alırlar.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce kursları için çok başarılı bir öğretim yöntemi vardır. Sprachcaffe Malta Dil Okulu öğretmenleri nitelikli ve yüksek motivasyona sahiptir.

Sprachcaffe Malta St Julian’s Dil Okulu İngilizce Kursları

Standart İngilizce Kursları
Yoğun İngilizce Kursları
İş İngilizcesi İngilizce Kursları
Bire-Bir İngilizce Kursları
Uzun Dönem İngilizce Kursları
Mini Grup İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık İngilizce Kursları
IELTS
TOEFL
Cambridge

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu İngilizce Kursları

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu 9 derslik, FELTOM, ALTO, WYSE tarafından akredite edilmiştir.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu İngilizce kursu ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. St Paul’s Bay’deki dersler Pazartesi’den Cuma’ya verilir ve resmi tatillerde ders yoktur. Sprachcaffe Mata St. Paul’s Bay Dil Okulu İngilizce kursları sonunda her öğrenci aldığı dersleri ve bitirdiği seviyeyi gösteren bir sertifika alacaktır.

Sprachcaffe Malta St. Paul’s Bay Dil Okulu başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce kurslar sunmaktadır.