Malta İş İngilizcesi

Gerçekten işin belirli ihtiyaçlarına odaklanan İş İngilizcesi dil eğitimine ihtiyaç duyarsanız, Malta İş İngilizcesi kurslarına devam etmeniz tavsiye edilir. Malta İş İngilizcesi öğretmenleri çok deneyimlidir. Bu nedenle kurslar katılımcıların ihtiyaçlarını yansıtacak kadar esnektir.

Diliniz ya da deneyim seviyeniz ne olursa olsun, amacımız öğrendiklerinizi etkili bir şekilde kullanmaya yönelik bilgi ve beceri kazandırmaktır.

Malta İş İngilizcesi ve Profesyonel İngilizce 30+

Malta İş ve Profesyonel İngilizce 30+ kursu profesyonel iletişim becerilerinizi küçük, odaklanmış gruplar halinde geliştirmek için tasarlanmıştır. Gerçekçi senaryolar ve simülasyonlar sayesinde sunum yapmaya, uluslararası toplantılara katılmaya, kültürler arası ağ oluşturmaya yöneliktir.

Malta İş İngilizcesi dersi, ticaret ve mesleki İngilizce becerilerini ticari bağlamda en kısa sürede iyileştirmek isteyen deneyimli profesyoneller için idealdir. Tipik olarak, en azından birkaç yıl mesleki tecrübeye sahip olacaksınız, Malta İş İngilizcesi dersi, iş yaşamında kullanılmak üzere İngilizce iletişiminde etkin iletişim becerileri geliştirmesi gereken her profesyonel kişiye fayda sağlayacaktır.

Min Yaş: 30

Ortalama Yaş: 42

Kurs süresi: 1-8 hafta

Haftada 30 ders

Malta İş İngilizcesi 20-30

Malta İş İngilizcesi 20-30 dersi sizi kariyerinizde iş dünyasına güvenle konuşmaya ve kullanmaya hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır. İş yerinizde profesyonel ve samimi bir ortamda başarıyla iletişim kurmak için pratik becerileri öğreneceksiniz. Profesyonel dil becerilerinin yanı sıra, CV yazma, iş mektupları ile iş görüşmesi becerilerini de kapsayacaktır.

Bu kurs iş kariyerinizde oldukça erken bir aşamadaysanız sizin için uygundur. Birkaç yıllık bir çalışma tecrübesine sahip olabilirsiniz veya çalışmanızın bitimine çalışıp işyerinize hazırlanıyor olabilirsiniz. Kurs 20-30 yaş arası kişiler için özel olarak tasarlanmıştır.

Maksimum Grup: 10

Haftalık Ders Sayısı: 20-30

Ortalama Yaş: 24

Kurs Süresi: 1 -24 hafta

Her Pazartesi

Malta Bireysel İş İngilizce Eğitimi

Malta bireysel iş İngilizce eğitimi özel öğretmenleriniz kişisel hedeflerinize dayalı olarak İngilizce dersleri verecektir. Bunları, sizin özel programınızı yaratacak eğitmeninizle görüşeceksiniz.

Malta bireysel iş İngilizce eğitimi bir grubun uygun olmadığını, sınırlı bir zamanınızın olup olmadığını veya bireysel ilgi gerektiren özel bir ihtiyacınızın olduğunu düşünürseniz sizin için tasarlanmıştır. Malta bireysel iş İngilizce ders programı, eğitim içeriği size göre tamamen esnektir.

Malta İş İngilizce 30+ Kombinasyon Kursu

Malta İş İngilizce 30+ kombinasyon kursu, kendi dil ihtiyaçlarına odaklanmak isteyen ya da kendi endüstrisine uyarlanmış bir kurs isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Malta İş İngilizce 30+ kombinasyon kursu odaklanmış ve esnek bir program sunmak için grup derslerini kişiselleştirilmiş bireysel eğitimle birleştirir. Seçtiğiniz mesleğe özgü materyalleri, dili ve kelimeleri inceleyebildiğimiz için, belirli amaçlar için İngilizce eğitimine ihtiyacınız varsa da uygundur.

Min Yaş: 30+

Yaş ortalaması: 44

Haftada 30 ders (15 grup ders + 15 bireysel ders)

Kurs başlangıcı: Pazartesi