Malta CELTA

CELTA, daha önce hiç öğretim deneyimi olmayan ya da çok az deneyimi olan kişilere yöneliktir.

Malta CELTA İngilizce kursları her yaş ve yetenekteki kişileri İngilizce öğrenmeleri ve becerilerini gerçek yaşamda kullanmak üzere geliştirmeleri için motive eder. Her sınav orta üstü-ileri seviyesine odaklanarak öğrencilerin konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Cambridge English yeterlikleri dünya çapında binlerce kurum tarafından kabul edilen göstergesidir. Öğretmenlere yönelik seminerler, yerel katılım, ulusal ve uluslararası İngilizce öğretme etkinlikleri ve büyük sınav ve değerlendirme farklılık göstermektedir.

Dünyadaki işverenler CELTA sertifikası istemektedir. İkinci dil olarak İngilizce öğretmeni (ESL) olarak nitelendirilebilmeniz için temel bilgi, elle öğretim deneyimi ve sınıf güvenini veren, pratik İngilizce dil eğitimi yeterlilik sınavıdır.

CELTA, üniversite mezunları, kariyerini değiştiren insanlar veya resmi nitelik kazanmak isteyen öğretmenler için uygundur. Malta CELTA İngilizce kursları ile etkili İngilizce öğretimi ilkeleri hakkında gerekli bilgiye sahip olurlar. İngilizce öğretmek için bir dizi pratik beceri geliştirilir.