Malta Apart Daire Konaklama

Malta Apart Daire iyi durumda ve ücretsiz Wİ-Fİ, TV, telefon, çamaşır makinesi ve tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Yatak çarşafları haftada bir kez temizlenir. Öğrencilerin kendi plajlarını ve banyo havlularını kendileri getirir.

Malta paylaşılan bir dairede kalıp size yeni insanlarla tanışma ve dünyanın dört bir yanından gelen diğer dil öğrencileri ile düşüncelerinizi paylaşma fırsatını sunar. Malta öğrencilere sunulan en uygun konaklama seçeneğidir.

Malta dil okulları kendi yemeğinizi paylaşabileceğiniz kendi yemeğinizi yaptığınız daireleri size sunar. Bu tip konaklama seçeneği, kalışınızı bağımsız hale getirme fırsatı verir.

Malta apart daire genellikle 3 veya 4 yatak odasına sahiptir ve en fazla 6 öğrenci barındırabilir. Düşük sezonda, daire başına genellikle daha az katılımcı bulunmaktadır.

Malta apart dairelerinde tek kişilik ve iki kişilik odalar bulunmaktadır. Bir öğrenci başka bir öğrenciyle bir çift yataklı oda paylaşmayı seçebilirler. Apartman odaları birlikte rezervasyon yapan çiftler hariç cinsiyete göre düzenlenmiştir.

Malta daireler, dil öğrencileri için en popüler seçenektir. Yeni insanlarla tanışmak ve İngilizce pratik yapmak için harika bir yoldur. Evinizde aynı anadili olan öğrenciler olsa bile – herkesle birlikte İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Malta paylaşımlı daireler de Malta’daki en uygun alternatiflerden biridir. İstek üzerine özel daireler de mevcuttur. Bu durumda fiyatlar, kişi başı değil daire başına fiyatı yansıtmaktadır.

Tüm daireler okuldan (5-20 dakika) yürüme mesafesinde olup St. Julians, Sliema ve Swieqi’nin popüler bölgelerinde bulunmaktadır.

Malta Ortak Daireler

Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız konaklama için en iyi seçenektir. Farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile keyif alırken daha fazla bağımsızlığınız ve kendi yemek pişirme fırsatınız var. Malta ortak daireler merkezi bir konumdadır ve kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar ve otobüsler gibi yerel aktivitelere yakındır.

  • Öğrenme deneyiminizi farklı ülkelerdeki diğer öğrencilerle paylaşın
  • Bağımsız olun
  • Yeni arkadaşlar edin