MALTA CAMBRİDGE

Malta Cambridge sınavına hazırlık kursları, öğrencileri İlk Sertifika İngilizce (FCE), İleri İngilizce Sertifikası (CAE), Cambridge Sınavlarından birine hazırlamak için tasarlanmıştır.

Malta Cambridge sınavları genellikle Mart, Haziran, Ağustos ve Aralık ayında yılda dört kez yapılır. Malta Cambridge sınavına hazırlık kursları, sınav tarihinden bir hafta önce bitirilmesi planlanıyor. Malta Cambridge öğrencinin seçtiği sınav için uygun seviyede olduğunu teyit edinceye kadar bir öğrenciyi herhangi bir sınav için kabul edilemez. Daha sonra her öğrenci, ilerlemelerini Malta Cambridge sınavına hazırlık kursları ile izlemek ve devamlı olarak değerlendirmek için bir öğretmen olarak atanır.

İlk Sertifika İngilizce (FCE)

Minimum yaş: 16

Sınıf başına en fazla 14 öğrenci

Cambridge İngilizce Sınavı derslerini dil yeteneğinin kanıtı olarak görülmektedir. Cambridge PET, FCE, CAE, CPE için İngilizce kursları sunulmaktadır.

Dersin Amacı

Malta Cambridge sınavları kursları öğrencilerin (4 -10 hafta) tüm becerilerini (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) geliştirmelerine, gramer bilgilerini gözden geçirmelerine ve güçlendirmelerine yardımcı olur. Sınavı geçme ve mümkün olduğunca yüksek bir başarı elde etme şansınızı maksimuma çıkarma hedeflenir. Malta Cambridge sınav kursları öğrencilerin sınavın formatını çok iyi tanımanıza yardımcı olmak için sınav pratiğine odaklanır. Sınavın bedeli ders ücretlerine dâhildir.

 

20 ders sabah

 

8 ders öğleden sonra

 

En fazla 12 öğrenci

 

Testler Uygulamaları

 

İngilizce öğrenciler Malta Cambridge PET, FCE, CAE ve CPE (yeterlilik) sınavlarına hazırlıyor.