LAL IELS Malta dil okulu TOEIC testi İngilizce dilini uluslararası düzeyde orta ve ileri düzeylerde kullanma becerinizi ve seviyenizi değerlendirmektedir. Her yıl 5 milyondan fazla insan İngilizce dilinde eğitim veren üniversitelere kayıt olmak veya CV’lerini geliştirmek için TOEIC sınavına girmektedir.

Lal Malta dil okulu TOEIC testi, profesyonellerin kimlik bilgisidir ve sınava 120’den fazla ülkedeki şirketler, kurumlar, kolejler ve üniversiteler tarafından dünya çapında tanınmaktadır. Uluslararası şirketler, İngilizce eğitim programlarındaki ilerlemeleri belgelemek, işe alım için TOEIC testini kullanmaktadır.

Lal Malta dil okulu TOEIC kursa kayıt olmak için B1 seviyesine sahip olmanız gerekmektedir. IELS Malta dil okulu TOEIC okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Konuşma ve yazmada okuma ve dinleme materyalinden nasıl sentez yapılacağını ve etkin bir şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

IELS Malta dil okulu TOEIC sınavına hazırlamak için tasarlanmış bir ders kitabı kullanıyoruz. Ders kitabı geniş kapsamlı sınav uygulaması yapılmaktadır.

IELS Malta dil okulu TOEIC öğretmenleri otantik materyaller, ses ve video kayıtları, çevrimiçi kaynaklar ve benzeri geniş kapsamlı alternatif ve yardımcı kaynaklardan yararlanmaktadırlar.

IELS Malta dil okulu TOEIC kurs bitiminden sonra üç ay boyunca hiçbir ekstra ücret ödemeden LAL çevrimiçi öğrenme platformundan yararlanabilirsiniz.

TOEIC Testi

İki farklı TOEIC testi var: Dinleme ve Okuma Testi ile Yazma ve Konuşma.

Dinleme ve Okuma Testi

TOEIC Dinleme ve Okuma testi, dinleme (100 soru) ve okuma (100 soru) olmak üzere toplam 200 çoktan seçmeli soru içermektedir. Test iki buçuk saat sürer ve sınav soruları günlük işle ilgili durumlara (toplantılar, seyahatler, telefon görüşmeleri vb.) dayanır. Her bölüm, ayrı olarak 5 – 495 puan arasındadır.

Konuşma ve Yazma Testi

TOEIC konuşma ve yazma testleri birbirinden ayrı olarak yapılır ve her biri için farklı bir puan alırsınız. Yazma testi, kelime dağarcığını ve dilbilgisini yanı sıra tutarlılık ve organizasyonu ölçer.

Test 60 dakika sürer ve o sırada tamamlanması gereken sekiz soru vardır. Testin konuşma tarafı son 20 dakika içinde 11 sorudan istenecek. Sorular, konuşulan İngilizcenizin farklı bileşenlerini değerlendirecektir.

Sınıf Öğrenci Sayısı: 10

Kurs Süresi: 2 Hafta

Haftada Alınan Ders Sayısı: 30

Seviyeler: B1

Başlangıç Tarihleri: Her Pazartesi

LAL IELS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

LAL IELS Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Mini Grup Genel İngilizce

LAL IELS Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Akademik Dönem İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Yönetici İş İngilizcesi Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Üniversite Hazırlık Programları

LAL IELS Malta Dil Okulu Özel Ders Bire-Bir İngilizce Kursları

IELS LAL Malta İngilizce Eğitim & Staj

LAL IELS Malta CELA, DELTA Öğretmen Eğitim Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu 50 +Yaş İngilizce Kursları

IELS LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE

LAL IELS Malta Dil Okulu CELTA Sertifikası

LAL IELS Malta Dil Okulu TOEIC