LAL MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

LAL Malta dil okulu İngilizce öğrenmek için eğitim alıyorsanız, konaklama seçeneklerinden birinde kalabilirsiniz. Apart dairesi konaklama, 18 ila 35 yaşları arasındaki öğrenciler için son derece popülerdir. Salon, mutfak ve ortak alanlarda tek bir oda ile bir çift yataklı oda arasında seçim yapabilirsiniz.

IELS Malta dil okulu ortak otellerinden birinde bir, iki veya çift kişilik bir yatak odası konaklamasını tercih edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise aile yanı konaklama Malta kültürüyle tanışmak için tek veya çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. 18 yaşın altındaki öğrenciler için olan tek seçenektir.

LAL-malta-aile-yanı-konaklama (2)

IELS LAL Malta Dil Okulu öğrencileri Malta’lı bir aile yanında konaklama yapabilirler. Malta’da aile hayatı yaşamak, aynı zamanda İngilizce pratik yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Aileler çocuklu, çocuksuz olmaktadır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
LAL-Malta-days-in-otel-konaklama (3)

LAL Malta Dil Okulu yetişkin öğrencileri Day’s Inn Residence *** konaklama yapabilirler. Okuldan 5 dakika uzaklıktadır. Day’s Inn Yurdu IELS LAL Malta yönetimi tarafından çalıştırılır.

DAYS-IN OTEL Konaklama
Lal-malta-howard-otel-konaklama (8)

Howard Hotel & Residence LAL Malta dil okulu 15 dakika yürüme mesafesindedir. Denize sıfırdır. Howard Hotel 49 adet tamamen klimalı, tek veya çift kişilik oda ile özel banyolar bulunmaktadır. Ortak bir mutfağı, 24 saat resepsiyonu ve lobide ücretsiz internet vardır.

LAL Horward Otel Konaklama
lal-malta-rocca-nettuno-otel-konaklama (1)

LAL Malta dil okulu yanında 2-3 dakika yürüme mesafesindedir. Rocca Nettuno Suites modern, dört yıldızlı bir butik otel olup 40 modern süit odalı IELS Malta’nın hemen yanındadır.

LAL Malta Rocca Nettuno Otel Konaklama
LAL-malta-bayview-otel-konaklama (1)

LAL Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Sliema sahilinde mükemmel bir konuma sahip otel, kapalı yüzme havuzu, fitness odası, sauna, havuz bar ve spa bulunan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

LAL Malta Bay View Otel Konaklama
LAL-malta-palaca-otel-konaklama (10)

LAL Malta dil okulu yanında 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okula ve sahile yakın bir oteldir. 100 adet konforlu bir şekilde döşenmiş, tamamen klimalı ve özel banyolu yatak odaları bulunmaktadır.

LAL Palaca Otel Konaklama