NSTS Malta Yaz Okulu

NSTS MALTA YAZ OKULU

Malta genç öğrenciler için çok zevkli ve modern eğlence olanakları ile canlı bir ülkedir. Malta İngilizcenizi geliştirmek ve pratik İngilizce yapmak için ideal bir adadır.

NSTS Malta akademik tecrübesi olan 45 yılı aşkın Malta’nın en eski ve en saygın dil okuludur.  NSTS Malta arkadaş canlısı öğretmenlerle iletişimsel öğretim metodolojisi kullanırken, rol oynama, röportaj, alan çalışmaları ve projeler geliştirerek öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmesi amaçlanır.

NSTS Malta Yaz Okulu maksimum 15 öğrenci uluslararası sınıflarda 45 dakikalık haftada 20 derstir. NSTS Malta Yaz Okulu hem bireylere ve gruplara hizmet vermektedir.

NSTS Malta Yaz Kampı

10 – 13 Yaş

NSTS Malta Yaz Kampı 10 – 13 Yaş grubu çocuklar için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 hafta İngilizce kursları vardır. 13 yıldır NSTS Malta liderleri ile bu programlar başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

NSTS Malta Yaz Kampı 10- 13 yaş grup öğrencileri günlük sabah dersleri, öğleden sonra ve akşam etkinliklerini düzenleyen ve eşlik eden NSTS animatörlerinin bireysel denetimi altında 24/7 grubun altında olacaktır. Akşam etkinlikleri çoğunlukla yüzme havuzunda veya Kampus Residence’un çok amaçlı salonlarında yapılır.

NSTS Malta Macera Kampı

14 – 19 Yaş

NSTS Malta Yaz Macera Kampı 14 – 19 Yaş grubu gençler için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 hafta İngilizce kursları vardır.

NSTS Malta Yaz Macera Kampı heyecan verici ve motive edici dersler ile yaz ve kış tatilleri süresince öğleden ve hafta sonraları gün boyunca eğlenceli aktivitelerle dolu programları bulunmaktadır.

NSTS Malta Yaz Okulu Macera Kampı öğrencileri kendilerinin çok ihtiyacı olan güven kazanmak ve dili akıcı konuşmaya teşvik edilir.

NSTS Malta Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

NSTS Malta Yaz Okulu öğrenciler aile yanı konaklama ile tatil keyfini çıkarabilirler. Öğrenciler sabah kahvaltı ve akşam yemeklerini birlikte yiyebilirler.

Güneşli bir Malta’da tatil yapmak ve İngilizce öğrenmek için sabahları, ebeveynler seçtikleri kurslara odaklanacaklardır; çocuklar kendi yaşlarındaki öğrenciler ile İngilizce derslerini alacaklardır.

Öğleden sonraları ve akşamları, aile ile birlikte 5 – 10 yaş arası çocuklar aktivitelere katılabilirler.

 NSTS Malta Yaz Okul Grubu Programı

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencileri yazma becerileri, okuma, konuşma, dinleme ile İngilizce yeteneklerini geliştirebilirler. NSTS Malta Yaz Okulu öğretmenleri eğlence, kültür ve spor programı ile öğrencilerin konuşma becerilerini artırırlar.

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencilerinin Aile Yanı, Yurt ve College konaklama seçenekleri vardır. NSTS Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama seçeneği en ekonomik olanıdır.

NSTS Malta Yaz Okulu Fiyatları

NSTS MALTA YAZ OKULU

NSTS Malta Yaz Kampı 10-13 yaş

NSTS Malta Yaz Okulu 14-17 yaş

NSTS Malta Aile Programı 5-10 yaş

NSTS Malta Okul Grupları

NSTS Malta Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları