Malta Yaz Okulu

Malta Yaz Okulu

Malta Yaz Okulu, 8-12 Yaş, 12-14 yaş, 13-17 Yaş, grupları yaz tatilinde çeşitli aktiviteler ile İngilizce eğitim verilir. Malta yaz okulu programları Haziran – Eylül dönemleri 8-12 yaş / 12-14 Yaş / 13-17 yaş / 17 yaş üzeri gruplarından oluşan dünyanın farklı ülke öğrencilerinin bir araya geldiği, İngilizceyi eğlenceli, öğleden sonraları ve akşamları sosyal aktivitelerle zevkli hale getirilmesi amaçlanmış programlardır.

Malta yaz okulu grupları, aynı yaş aralıklarına göre sınıflandırılmıştır. Malta yaz okulu programına bireysel katılım olabileceği gibi grup halinde katılmak da mümkündür.

Malta yaz okulu 2018 fiyatları her yaz okuluna göre değişmektedir. Ayrıca konaklama seçeneklerine göre Malta yaz okulu fiyatları 2018 değişebilmektedir. Malta yaz okulu öğrencileri 18 yaşına kadar ya aile yanı ya da otel konaklaması yapılması zorunludur. Malta yaz okulu fiyatları 2018 Aile yanı paket programları da yaz okullarına göre farklılık göstermektedir.

Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in ortasında bir ada olan Malta İngilizce öğrenmek ve yaz tatilini geçirmek için ideal bir yerdir. Malta, 3 adadan oluşan bir adalar ülkesidir. En büyük ada Malta, diğer adalar ise Gozo ve Comino adalarıdır. Malta yaz okulu Malta İngilizce eğitim ve tatil cenneti denilebilir.

Malta genç kampı macera arayışı içindeki 11-17 yaşındaki gençlere eğlenceli bir ortamda İngilizce öğretmek için özel olarak tasarlanmıştır. Malta yaz okulu programları Paskalya tatilinde yaz ve sonbaharda gerçekleşir.

Akdeniz’in güneşli bir adası olan Malta, yılın her zamanı mükemmeldir. Yazları sıcak, kışları ılımandır. Malta’da günde 10 saatten fazla güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Malta yaz okulları genelde Sliema, St Julians ve St. Paul Körfezinde bulunurlar.

Mellieha, yüzme, plaj voleybolu oynama ve en geniş, en güzel kum plajına sahiptir. Aynı zamanda şnorkel, yelken ve rüzgâr sörfü gibi birçok su sporunu da yapabilirsiniz.

Neden Malta?

*İngilizce Malta’da en yaygın konuşulan dildir.

*Ziyaret edilecek çok farklı kültürel ve tarihi mekân, yoğun şehirler ve hoş köyler bulunması

*Malta’da ılıman Akdeniz iklimi hâkimdir.

*Günün ve gecenin her saatinde güvenli ve emniyetli

*Yeşil manzaralar ve huzurlu ortam

*Sıcakkanlı ve konuksever insanlar,

*Mavi denizler, kırmızı kumlu sahiller bulunması

*Hem başlangıç seviyesindekiler hem de tecrübeliler için muhteşem dalma olanakları

*Öğrencileri motive edip her zaman daha dinamik bir yaklaşım

*Müzik ve tiyatro yoluyla öğrenme

*Gençlerin yaşına uygun ilginç konular

*Öğrencilerin normal sınıf ortamının dışında da İngilizce pratiği yapmasına yardımcı olan öğleden sonraları yapılan grup aktiviteleri

Malta Yaz Okulu Avantajları 

*Eğlenceyi seven ve macera arayan 11-17 yaşındaki gençlere yönelik heyecan verici programlar

*Aydınlık ve havadar sınıf odasına sahip geniş Malta Yaz Okulları

*Özellikle genç öğrenciler için tasarlanmış İngilizce kursları

*Deneyimli ve kalifiye eğitmenler ile İngilizce eğitim

*Genç öğrenciler için özel olarak hazırlanmış sosyal faaliyetler ve aktivite gezi programı

*3*, 4* yıldızlı otel veya aile yanında konaklama

*24 saat boyunca öğrenci destek hizmeti ve gözetimi

*Anne babaların çocuklarıyla Malta’da birlikte zaman geçirmesine imkân tanıyan Aile – Çocuk Programı

Malta Yaz Okulu Ücretsiz Hizmetleri

*Hava Limanları Karşılama-Uğurlama 

Malta yaz okulları temsilcilerinden biri tarafından hava limanından alınacaksınız. Uçaktan indikten sonra, bavulunuzu alınız ve çıkışa doğru yürüyünüz, çıkışta Malta yaz okulları logosu tutan temsilcileri göreceksiniz. Daha sonra sizi, rezervasyonu yapılan konaklama yerinize götürüleceksiniz..

*Malta’da İlk Hafta

Malta’da İlk haftanız, yeni çevrenizi tanımakla geçecektir. Tüm yeni gelen öğrenciler, Malta yaz okulları temsilcilerinin ev sahipliğini yaptığı bir karşılama toplantısına katılacaklardır.

Bu toplantıda acil telefon numaraları, okul ve ev kuralları ile haftalık programını içeren bir karşılama paketi alacaksınız. Hoş geldin toplantısının ardından kalacağınız yer gezilecek ve odanıza yerleşeceksiniz. Ailelerin yanında konaklayacak olan öğrenciler, hoş geldin paketini aldıkları aile üyeleri tarafından karşılanacaklardır. 

*Malta’da Okulun İlk Günü 

Öğrenciler bir Malta yaz okulu yöneticisi eşliğinde, taşıma araçları ile okula gideceklerdir. Tanıtım toplantısının ardından, testlerini tamamlayan öğrenciler, derslerine derhal başlayacaklardır. Dersler, 15 dakikalık ara ile birlikte 90 dakikalık iki blok şeklinde verilecektir.

*Gençler İçin Gözetim

Öğrenciler sürekli olarak gözetim altında tutulacaktır; ayrıca tüm program boyunca her an öğrencilere destek verecektir. Malta yaz okulu liderleri ayrıca tüm etkinliklerde öğrencilere eşlik edecek ve onlara ziyaret ettikleri yerlerle ilgili bilgi verecektir.

Malta Yaz Okulu Gençlik Aktivite Programı

Malta yaz okulu paketine çeşitli güvenli ve eğlence dolu faaliyet dâhil edilmiştir. Genç öğrenciler için özel hazırlanmış bir faaliyetler ve geziler ile sunulmaktadır. Tüm faaliyetler eğitimli faaliyet liderlerimiz tarafından denetlenmektedir.

Malta Yaz Okulu Aktiviteleri 

*Valletta, Mdina ve 3 şehre kültürel ve tarihi ziyaretler

*Sliema, St. Julian’s alışverişler gezileri

*Golden Koyu ile Mellieha Koyu’nda sahil faaliyetleri

*Comino, Blue Lagoon’a tekne gezileri

*Uluslararası öğrenci partileri

*Spor geceleri

Malta Yaz Okulu Fiyatları 2018 Dâhil Hizmetler

Haftada 20 Ders İngilizce Eğitimi

Seçilen Konaklama (Otel-Aile Yanı)

Kayıt Ücreti

Kurs Materyalleri

E-Learning Paketi

Yerleştirme Sınavı

Ücretsiz WİFİ Kullanımı

Plaj Kulübü Üyeliği

Malta SIM Kartı

Öğrenci Kimliği

Etkinlikler

Spor Aktiviteleri

Öğrenci Partileri

Yarım ve Tam Gün Gezileri

Kültürel Turlar

Vize Danışmanlığı

Havaalanı Çift Yön Transferleri (Karşılama ve Uğurlama)

Havaalanı Çift Yön Transferleri (Karşılama ve Uğurlama)