LSI Malta Yaz Okulu

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce kursu, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm genç bireyler için idealdir.

Öğretim metotları ve sosyal aktiviteler çocuk ve gençlere uyacak şekilde hazırlanmıştır. LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce kursu dünyanın dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce kursu başlangıç-ileri seviyelere uygundur.

 4 Hafta
Genel İngilizce Aile Yanı Konaklama1500
Genel İngilizce Aile Yanı Konaklama1500
Genel İngilizce Aile Yanı Konaklama1500
Genel İngilizce Aile Yanı Konaklama1500

LSI Malta yaz okulu 7-17 yaş çocuklar ve gençler için İngilizce dersleri bir yandan önemli dil bilgisini ve kelime haznesini geliştiren ve bir yandan da iletişim ve temel becerilere (konuşma, yazma, okuma ve dinleme) vurgu yapan merak uyandırıcı faaliyetler içerir. LSI Malta yaz okulu 7-17 İngilizce kursu çocuklar ve gençler için özel olarak tasarlanmıştır ve konu merkezli bir müfredat aracılığıyla proje tabanlı ilgi çekici faaliyetler sunmaktadır.

Ayrıca LSI Malta yaz okulu 16-17 yaşlarındaki dil öğrencileri için sınav hazırlığı programları da sunulur. LSI Malta yaz okulu İngilizce dersler modern okul binasında gerçekleşir. Birçok ders bir yandan iletişim becerilerini geliştiren öğrencilerin bir yandan da yerel halk ile iletişime geçebildikleri ve yerel bölgenin tarihini, kültürünü tanıyabildikleri faaliyetlerle iç içedir.

LSI Malta Yaz Okulu Kurs Detayları

  • Her Hafta 20 İngilizce Dersi
  • Maksimum Öğrenci: 15
  • Tam Pansiyon (Sabah Kahvaltı + Öğle Yemeği +Akşam Yemeği)
  • Her Hafta Sonu Günübirlik Geziler
  • İsteğe Bağlı Ek Geziler
  • Aile Yanında Konaklama –Otel Konaklama
  • Her Hafta 4 veya 5 Gün Öğleden Sonra/Akşam Saatlerinde Sosyal ve Kültürel Faaliyetler