CLUBCLASS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Clubclass Malta Dil Okulu Malta Turizm Otoritesi tarafından denetlenen ve lisanslanan bir dizi konaklama imkânı sunuyoruz. Her bütçenin ve ihtiyacın karşılanmasını sağlayan konaklama seçenekleri vardır.

Clubclass Malta tek yataklı oda ve iki yataklı odalı daireler, aynı binada bulunan okul binasında yer almaktadır. Diğer alternatifler – konut daireleri, öğrenci yurdu, öğrenci evi, ev sahibi aileler ve oteller – Clubclass Malta dil okulu çok yakınındadır.

Öğrencilerin uzun süreli veya kısa süreli konaklama seçenekleri sunulur. Öğrenciler ev sahibi ailelerle, öğrenci yurtlarında veya konuk evlerinde ve otelde konaklayabilir. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik Clubclass Malta Dil Okulu konaklama seçenekleri vardır. Paylaşılan daireler okulla aynı bina içindedir. Öğrenci evi, öğrenci yurdu, ev sahibi aileler ve oteller okula yakın mesafededir.

Clubclass Malta Tek Yatak Odalı Daireler

Clubclass Malta tek yatak odalı daireler, okulla aynı binada yer almaktadır. Daire bir adet klimalı / ısıtmalı yatak odası (sınırlı saatler), banyo, mutfak, TV ve telefon içerir. Ayrıca, yatak çarşaflarının ve havluların haftalık temizliği ve değiştirilmesi de dâhildir.

Clubclass Malta tek yatak odalı daireler, tek kişilik, iki veya üç kişilik olarak (en fazla üç öğrenci) rezervasyon yapılabilir.

Clubclass Malta İki Yatak Odalı Daireler

Clubclass Malta İki yatak odalı daire, okul ile aynı binada bulunur. Daire, iki veya üç adet klimalı / ısıtmalı yatakı (sınırlı saatler), bir ila üç banyo, bir mutfak, bir TV ve telefon (hepsi diğer öğrencilerle paylaşılmıştır) içermektedir.

Ayrıca, yatak çarşaflarının ve havluların haftalık temizliği ve değiştirilmesi de dâhildir. Clubclass Malta iki yatak odalı daireler, tek, iki veya üç kişilik olarak (en fazla üç öğrenci) rezervasyon yapılabilir. Bu tür konaklama, bir daireyi diğer öğrencilerle paylaşmak isteyen kişiler için idealdir.

Clubclass Malta Hostel

Clubclass Malta Hostel, okulun karşısında yer almaktadır. Hostel, özel duşlara sahip on beş yatak odasından ve paylaşılan bir mutfağa sahiptir.

Clubclass Malta hostel yatak odalarında vantilatör, telefon, TV, buzdolabı ve çay-kahve yapma imkânı bulunmaktadır. Ayrıca, yatak çarşaflarının ve havluların haftalık temizliği ve değiştirilmesi de dâhildir.

Clubclass Malta Residence Konaklama

Clubclass Malta Residence Apartments, okulun karşısında yer almaktadır ve 3 veya 4 yatak vardır. Daire, üç veya dört yatak, iki veya üç banyo, mutfak, TV ve telefon (hepsi diğer öğrencilerle paylaşılıyor) içerir. Ayrıca, yatak çarşaflarının ve havluların haftalık temizliği ve değiştirilmesi de dâhildir. Bu kısıtlı bütçeli öğrenciler için uygun olan daireler, tek kişilik, iki veya üç kişilik (maksimum üç öğrenci) olarak rezervasyon yapılabilir.

Clubclass Malta Paylaşımlı Daireler

Paylaşımlı Daireler Clubclass Malta Dil Okulu ile aynı bina içinde yer almaktadır.

Paylaşımlı Dairelerde bir ya da üç banyo, WC, mutfak, TV ve telefon vardır. Haftalık temizlik, çarşaf ve havlu değişimi yapılmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler tek, çift veya paylaşımlı odalarda en fazla üç öğrenci konaklayabilmektedir.

Clubclass Malta Öğrenci Evi

Clubclass Malta öğrenci evi, okulun karşısında bulunmaktadır. Her ev, beş paylaşılan banyo ve paylaşılan bir mutfağa sahip on paylaşımlı yatak odasından oluşur. Clubclass Malta öğrenci evleri Yatak odalarında vantilatör bulunmaktadır.

Ayrıca, yatak çarşaflarının ve havluların haftalık temizliği ve değiştirilmesi de dâhildir. Clubclass Malta öğrenci evleri konaklama iki veya üç yatak aynı odada bulunur. Bütçesi kısıtlı öğrenciler için idealdir.

Clubclass Malta Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta Aile Yanı Konaklama tam pansiyon olarak yapılmaktadır ve kahvaltı, paket öğle yemeği ve akşam yemeği içerir. Haftalık çamaşır yıkama ve nevresim takımlarının değiştirilmesi de dâhildir.

Clubclass Malta aile yanında konaklama, tek kişilik, iki veya ortak yatak odası olarak (en fazla üç öğrenci) rezerve edilebilir. Superior konaklama (özel duşlu tek kişilik yatak odası) da sunulmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama tek, çift veya en fazla üç öğrenci olarak rezerve edilebilir. Özel duşlu tek kişilik yatak odası konaklama da sunulmaktadır.

Malta’da bir aile ortamında konaklama isteyen öğrenciler için idealdir.

Clubclass Malta Oteller
Clubclass Malta dört yıldızlı veya beş yıldızlı bir otelin konforunu tercih eden öğrenciler için hepsi de okula yürüme mesafesinde olan çok çeşitli alternatifler sunar.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Clubclass Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Clubclass Malta Dil Okulu İki Yatak Odalı Daireler

Clubclass Malta Dil Okulu Hostel Konaklama

Clubclass Malta Dil Okulu Residence Daireler

Clubclass Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

Clubclass Malta Dil Okulu Öğrenci Evi

Clubclass Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta Oteller