Linguatime Malta Self-Catering Konaklama

Öğrenciler arasında popüler olan Linguatime, Malta self-catering paylaşımlı daire seçeneği, bağımsız yaşama değer veren bireyler için ideal bir alternatiftir.

Linguatime, Malta dil okulu öğrencilerine çok kültürlü bir çevrede yaşama fırsatı verirken, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmaktır. Konaklamanızı diğer uluslararası öğrencilerle paylaşmak, yaşam biçimlerini öğrenilir.

Linguatime, Malta dil okulun paylaşılan dairelerinde yaşamak, ufkunuzu genişletmektir.

Standart / Ekonomik Kendin Pişir Konaklama İmkânları:

Linguatime, Malta okul dairelerinde tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır (yemek pişirme olanakları, çatal-bıçak takımı ve mutfak aletleri), ortak yatak odaları, salon alanı ve kablolu televizyon bulunur.

Kendi pişir-kendin ye daireler, okuldan kolayca yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz Sliema ve St. Julians bölgesinde bulunmaktadır. Su ve elektrik faturaları, yatak çarşafları, Wi-Fi ve dairenin ortak kullanım alanlarının haftalık temizliği konaklama fiyatı içindedir. Linguatime, Malta daireleri öğrencilerin gelmeden önce ve kalış süresince her iki haftada bir temizlenir.

– Öğrenciler kendi havlularını getirmelidirler.

– Çamaşırhane imkânları küçük bir ücret karşılığında mevcuttur. Çamaşırhane jetonları, okul saatleri boyunca okuldan satın alınabilir. Hızlı bir yıkama, yıkama başına € 2’den başlar.

– Yatak çarşafları yıkanabilir

– Dairelerin karışık cinsiyetleri var, yatak odaları aynı cinsiyet öğrencileriyle paylaşılıyor.

– Bu konaklama seçeneği, kişi başı 100,00 € iade edilebilir bir depozito ücreti vardır. Depozito, çıkışta iade edilebilir.

Linguatime, Malta Dil Okul Daireleri Konumu

Linguatime, Malta dairelerin tümü, Sliema / St Julians bölgesinde bulunur ve okuldan kolay bir yürüme mesafesindedir. Sliema ve St Julians daireleri süpermarketler, eczaneler, otobüs durakları, kafe, restoranlar, mağazalar gibi tüm olanakların yakınındadır.

-Tek yataklı oda

– İki yataklı oda

– 3-4 yataklı odalar

Dairenin ortak alanları diğer öğrenciler ile paylaşılmaktadır. Kendin pişir kendin ye dairede 5 ila 8 öğrenci konaklayabilir. Dairelerin Linguatime, Malta dil okuluna uzaklıkları yürüyerek 5-15 dakika uzaklıktadır.