LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

LAL IELS Malta Yaz Okulu öğrencilerin Day’s Inn Otel, Aile Yanı Konaklama ve 3*-4*-5* Otel konaklama seçenekleri vardır. LAL- IELS Malta dil okulu İngilizce öğrenmek için eğitim alıyorsanız, konaklama seçeneklerinden birinde kalabilirsiniz.

IELS Malta dil okulu ortak otellerinden birinde bir, iki veya çift kişilik bir yatak odası konaklamasını tercih edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise aile yanı konaklama Malta kültürüyle tanışmak için tek veya çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. 18 yaşın altındaki öğrenciler için olan tek seçenektir.

LAL IELS Malta Day’s Inn Otel

LAL IELS Malta Day’s Inn öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. Tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /merkez ısıtma ile donatılmıştır. Özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn Otel 10 dakika yürüme mesafesindedir. Gençler için ideal bir konaklama yeridir.

LAL IELS Malta Day’s Inn Otel öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. Tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /merkez ısıtma ile donatılmıştır. Özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn Otel 10 dakika yürüme mesafesindedir. Gençler için ideal bir konaklama yeridir.

LAL IELS Malta Aile Yanı Konaklama

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde yürüme mesafesindedir.

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde 10-20 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrenciler, okulda öğrendikleri İngilizceyi ailenle uygulamaya ve Malta’nın yaşam tarzını öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) servisi yapılır.

LAL IELS Malta Otel Konaklama

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı 3*, 4*, 5* Oteller vardır.

Rocca Nettuno

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 2-3 dakika yürüme mesafesindedir. Rocca Nettuno Suites modern, dört yıldızlı bir butik otel olup 40 modern süit odalı IELS Malta’nın hemen yanındadır. Süitler ferahtır.

Waterfront Hotel

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Waterfront Hotel, Sliema sahilinde, Pitoresk Marsamxett limanına bakar. Sliema alışveriş bölgesi başkent Valletta’ya otobüs ile 10-15 dakika mesafededir.

Plevna Hotel

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okula ve sahile yakın bir oteldir. 100 adet konforlu bir şekilde döşenmiş, tamamen klimalı ve özel banyolu yatak odaları bulunmaktadır.

Bay View

LAL- IELS Malta dil okulu yanında 15 dakika yürüme mesafesindedir. Sliema sahilinde mükemmel bir konuma sahip otel, kapalı yüzme havuzu, fitness odası, sauna, havuz bar ve spa bulunan açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS MALTA YAZ OKULU 

LAL IELS Malta Yaz Tatili İngilizce Dil Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Genç 13-17 Yaş Programı

LAL IELS Malta Aile Çocuk Programı

LAL IELS Malta Kapalı Okul Grupları

LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri