LAL IELS Malta Standart Genel İngilizce

Haftalık Ders sayısı:20 ders (15 saat)
Ders süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı: 12 öğrenci (max)
Kurs süresi: Minimum 1 hafta
Başlama tarihleri: Her Pazartesi
Seviyeleri: Başlangıç-Orta-İleri

LAL IELS Malta dil okulu genel İngilizce kursları günlük yaşamda etkili iletişim konularını kapsar. LAL IELS Malta dil okulu genel İngilizce kursları öğrencilerinin yazma, dinleme ve konuşma okuma becerilerini geliştirilir. IELS Malta dil okulu genel İngilizce kursları öğrencilerin özgüvenlerinin geliştirilmesi amaçlanır.

LAL – IELS Malta dil okulu genel İngilizce derslerinde İngilizce dilini daha iyi anlayarak mesleki gelişimlerini arttırmaya devam ettiler. Mevcut İngilizce seviyelerini yükseltmek için bu derslere devam ederler.

Ders konuları

Genel İngilizce kursu konuları, seyahat, alışveriş gibi durumlarda pratik İngilizce iletişimi geliştirmek ve okumak, yazmak, dinlemek ve konuşmak için gereken dört ana beceriyi kapsar.

Ders Materyalleri

LAL – IELS Malta dil okulu genel İngilizce kurs genellikle bir ders kitabı takip edilecek, ancak gerçek hayatta dinleme ve video örnekleri, orijinal metinler ve çevrimiçi kaynaklar da dahil olmak üzere geniş bir materyal yelpazesi kullanacaktır.

LAL IELS Malta Standart Mini Grup Genel İngilizce

Haftalık Ders sayısı: 20 ders (15 saat)
Ders süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı: 6 öğrenci
Kurs süresi: Minimum 1 hafta
Başlama tarihleri: Her Pazartesi
Seviyeleri: Başlangıç-Orta-İleri

IELS Malta dil okulu standart mini grup genel İngilizce kursu, bir ders kitabı takip edilir, gerçek hayatta dinleme ve video örnekleri, orijinal metinler geniş bir materyal kullanılmaktadır.

LAL IELS Malta dil okulu standart mini grup genel İngilizce kursları zamanı kısa olan ve İngilizcelerini ilerlemelerini maksimize etmek isteyenler için uygundur. IELS Malta dil okulu max 6 öğrencili sınıflarda yazma, dinleme ve konuşma okuma becerilerini geliştirilir. LAL Malta dil okulu genel İngilizce kursunda günlük yaşamda etkili iletişim konuları işlenir.

IELS Malta dil okulu mini grup genel İngilizce derslerin içerikleri ihtiyaçlarınıza göre öğretmenleriniz konu planı yapar ve diğer öğrencilerle görüşme, müzakere etme fırsatına sahip olursunuz.

LAL IELS Malta Yeni Başlayanlar için Genel İngilizce 

Haftalık Ders sayısı:20 ders (15 saat)
Ders süresi:45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı: 12 öğrenci (max)
Kurs süresi:4 hafta +
Başlama tarihleri: Her Pazartesi

LAL IELS Malta Dil Okulu Yeni Başlayanlar İçin Genel İngilizce Kursları her ayın ilk Pazartesi günü başlar ve İngilizce az ya da hiç bilgisi olmayan öğrenciler için idealdir.  IELS Malta Dil Okulu Yeni Başlayanlar İçin Genel İngilizce Kursu kelime, temel dilbilgisi ve cümle yapısı, okuduğunu ve dinlediğini anlama, temel konuşma ile başlar.

İngilizce konuşulan bir ortamda öğrencilerin pratik yapmaları amaçlanır. LAL Malta Dil Okulu Yeni Başlayanlar İçin Genel İngilizce Kursları pratik konuşma ile öğrencilerinin özgüvenlerinin geliştirilmesi sağlanır.

LAL IELS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

LAL IELS Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Mini Grup Genel İngilizce

LAL IELS Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Akademik Dönem İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Yönetici İş İngilizcesi Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Üniversite Hazırlık Programları

LAL IELS Malta Dil Okulu Özel Ders Bire-Bir İngilizce Kursları

IELS LAL Malta İngilizce Eğitim & Staj

LAL IELS Malta CELA, DELTA Öğretmen Eğitim Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu 50 +Yaş İngilizce Kursları

IELS LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE

LAL IELS Malta Dil Okulu CELTA Sertifikası

LAL IELS Malta Dil Okulu TOEIC