İngilizce dil yeteneğinizi geliştirmek için sizi uluslararası alanda kabul gören bir sertifikaya hazırlayan bir LAL Malta dil okulu Cambridge CAE kursa kayıt olmaktır. İşverenler ve yükseköğrenim kurumları için Cambridge CAE yeterlik belgesi kabul edilmektedir.

IELS LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE sertifikaları üniversiteler tarafından lisans ve lisansüstü dersler, işverenler, kurumlar ve hükümetler dünya çapında kabul edilir. Bu CAE (Cambridge English: Advance) C1 (CEFR) seviyesinde İngilizce (İleri Seviyeli) olduğunuzu gösterecektir.

IELS- LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE Kursu

Giriş Seviyesi

IELS- LAL Malta dil okulu Cambridge CAE sınavına hazırlık kursuna katılmak için, en az B2 İngilizce seviyesi gereklidir. IELS Malta dil okulu CAE sınavı kursun süresi en az dört haftadır ve isterseniz daha uzun süre eğitim alabilirsiniz. Seviyenizi değerlendirirken sizin hedeflerinize ulaşmak için gereken minimum haftanın sayısını önereceğiz.

IELS- LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE Kursu,

Ders Konuları

IELS Malta dil okulu Cambridge CAE kursu, sınav becerilerinizi ve İngilizce dilinizi aynı anda geliştirebildiğinizden emin olmanız şeklinde tasarlanmıştır. LAL Malta dil okulu CAE derslerin tümü dilbilgisi, telaffuz, kelime dağarcığı ve iletişim becerilerinizi geliştirecektir. Kurs süresince size nasıl ilerlediğiniz ve sınav stratejileri hakkında daha fazla fikir vermek için geçmiş sınav kâğıtlarına bakabileceksiniz.

Her öğrencinin benzersiz şartlara ve farklı öğrenme hedeflerine sahiptir.

IELS Malta dil okulu Cambridge CAE öğretmenlerimiz, ihtiyacınız olan puanı almanıza yardımcı olmak için özel faaliyetler sunma konusunda uzman kişilerdir. Sınav uygulamasının ve rehberli ve bireysel etkinliklerin bir kombinasyonu size LAL Malta dil okulu e-öğrenme platformunda pratik yapmaya devam edebilirsiniz. IELS Malta dil okulu platform ücretsizdir ve kurs bitiminden sonra üç ay boyunca tam erişim hakkına sahip olacaksınız.

Sınıf Öğrenci Sayısı: 10 – 12

Kurs Süresi: 6 Hafta

Haftada Alınan Ders Sayısı: 30

Seviyeler: B2

Başlangıç Tarihleri: Her Pazartesi

Başlangıç Tarihleri: 05 Şubat, 02 Mayıs, 22 Ekim

LAL IELS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

LAL IELS Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Mini Grup Genel İngilizce

LAL IELS Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Akademik Dönem İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Yönetici İş İngilizcesi Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Üniversite Hazırlık Programları

LAL IELS Malta Dil Okulu Özel Ders Bire-Bir İngilizce Kursları

IELS LAL Malta İngilizce Eğitim & Staj

LAL IELS Malta CELA, DELTA Öğretmen Eğitim Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu 50 +Yaş İngilizce Kursları

IELS LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE

LAL IELS Malta Dil Okulu CELTA Sertifikası

LAL IELS Malta Dil Okulu TOEIC