Bu iki haftalık Milano Gençler Kampı futboldan hoşlanan 10-16 yaşındaki kız ve erkek çocuklar için tasarlanmıştır. ESE Malta yaz okulu İngilizce Milan futbol kursları paketi, profesyonel futbol eğitimini ESE Malta genel İngilizce kursu ile birleştirmelerini sağlar.

Tarihler: 21.07.2018 – 04.08.2018

Giriş seviyesi: Tüm seviyeler

Minimum yaş: 10

Maksimum yaş: 16

Kurs süresi: 2 hafta

Dersler / hafta: Genel İngilizce 20 + Futbol antrenmanı, pazartesiden cumaya, 0900 – 1200 saat

Öğrenci Refahı ve Desteği: 24/7

Konut: ESE Junior Camp Residence veya Teen Club Residence

Hoş geldin partisi

Havalimanı karşılama-uğurlama

AC Milan MJC Adidas futbol setleri, eşofman, yağmurluk, sırt çantası

Yaşa uygun akşam etkinlikleri ve haftada bir tam günlük gezi

Konaklama ve Spor Kompleksi ve aktivitelere ESE otobüsleri ile gidiş-geliş

ESE Junior Camp’de veya Teen Club Residence’da tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltı + paketlenmiş öğle yemeği +akşam yemeği)

AC Milan ve Milano Junior Camp; Tüm Milano Junior Club antrenörleri AC Milan tarafından nitelikli ve onaylıdır ve Kamp genç futbolda en yüksek profesyonel eğitim standartlarını sağlamayı ve İtalyan Futbol Federasyonu tarafından onaylanmayı hedeflemektedir. ESE Malta yaz okulu İngilizce Milan futbol kursları ​​AC Milan tarafından fark edilmek isteyen futbol yıldızları için mükemmel bir fırsattır. Milano’daki MJC’de bir öğrenci veya öğrenci seçilerek bir günlük eğitim için davet edilebilir.

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Milan Futbol Kursları 8-16 yaş erkek ve kız öğrencileri içindir. ESE Malta Yaz Okulu Milan Kursları futbolu İngilizce eğitimi ile birleştir. ESE Malta Yaz Okulu 8-16 Yaş İngilizce Milan Futbol Kursları öğrencileri iki haftalık kurslarda sabahları futbol antremanları, öğleden sonraları ise İngilizce kurslarına devam ederler.

ESE Malta Yaz Okulu 8-16 Yaş Milan Futbol yöneticileri eğlence gezileri kapsayan aktivite paketleri sunar.ESE Malta Milan Junior Camp AC Milan resmi yaz futbol programıdır ve Milan “Gençlik Projesi” nin bir parçasıdır.

MJC İtalyan Gençlik Futbol Federasyonu tarafından seçilen kalifiye antrenörler ile yapılır. Tüm antrenörler ISEF nitelikli ve eski profesyonel futbolculardır. ESE Milan Gençlik kampı 10-16 yaş kız ve erkek çocuklar için futbol eğitici hem de eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır.

ESE Malta Yaz Okulu Milan Futbol Konaklama Seçenekleri

ESE Malta Yaz Dil Okulu öğrencilerin Aile Yanı, Junior Club Residence, Young Learners Residence,  ESE College Kamp Residence konaklama seçenekleri vardır.

ESE MALTA YAZ OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Özel Bire Bir İngilizce Kursu

ESE Malta Yaz Okulu 17+Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Milan Futbol Kursları