ESE Malta yaz okulu 8-11 yaş genç öğrenciler programı özel olarak tasarlanmıştır. ESE Malta 8-11 yaş programı, dinamik dersler, yaşa uygun etkinlikler ve tüm etkinliklere, okullara ve ikamet yerlerine gidiş dönüş ESE Malta otobüsleri yapılan her şey dâhil bir pakettir. Aynı zamanda nitelikli ESE öğretmenleri ile kolay öğrenme yöntemleri ile dersler etkinlikler ile verilmektedir.

ESE Malta yaz okulu 8-11 yaş genç öğrenciler yaşa göre gruplandırılmış ve dinamik ve etkinlik temelli bir İngilizce öğrenme programı izliyorlar. Doğal olarak çocuklar, keşfetmekten, oyun oynamaktan ve yeni şeyler denemekten hoşlanırlar.

Küçük grup ve aktiviteler, çok uluslu arkadaşlarınızla İngilizce iletişim kurarken çocuğunuzun kendine güvenini kazanmanıza yardımcı olur. ESE Malta nitelikli öğretmenleri, çocuğunuzu İngilizce dil öğrenme konusunda heyecanlandıran ve motive tutan birçok yenilikçi uyarıcı teknik kullanmaktadır. Tipik sınıf etkinlikleri arasında şarkı, müzik, film ve Create & Describe ve Art & Craft aktiviteleri yoluyla İngilizce öğrenmek yer alır. Genç Öğrenciler programı, 04.06.2017 – 10.09.2017 tarihleri ​​arasında iki haftalık bir programdır.

Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ESE Malta yaz okulu 8-11 Yaş İngilizce kursları idealdir. ESE Malta yaz okulu 8-11 yaş programları İngilizce dil eğitimi eğlence dolu aktivitelerle birlikte 2 hafta devam etmektedir. Öğrenciler Malta Havaalanında karşılanır. Malta’dan uğurlanıncaya kadar ESE görevlilerinin denetimi altındadır.

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce Kursları

Başlama Tarihleri: 25 Haziran 2013 – 01 Eylül 2013
Kurs Seviyeleri: Başlangıç-İleri
Öğrenci Sayısı: Max 15
Öğrenci Yaşı: 8-11
Haftalık Ders: 20 ders
Ders Günleri: Pazartesi – Cuma

ESE MALTA YAZ OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Özel Bire Bir İngilizce Kursu

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Milan Futbol Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 17+Yaş İngilizce Kursları