ESE Malta dil okulu TOEFL IBT (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi – internet tabanlı), daha ileri akademik çalışma için İngilizce dil yeterlilik seviyelerinin kanıtı olarak uluslararası kabul görmüş bir sertifikaya ihtiyaç duyan öğrenciler için çok uygundur. TOEFL, Kuzey Amerika ve Kanada üniversitelerinde ana dili İngilizce olmayanlar için kabul şartıdır ve diğer İngilizce konuşan üniversiteler tarafından IELTS yerine kabul edilebilir. ESE Malta TOEFL IBT testi, akademik İngilizceyi kolej ve üniversite düzeyinde kullanma ve anlama becerinizi ölçer.

ESE Malta dil okulu TOEFL IBT İngilizce kurslarına katılmak için, 16 yaşında ve en az B1 veya Orta seviye dil düzeyde olmak gerekir. Öğrencilerin orta dil düzeyine gelebilmeleri için ESE Malta genel İngilizce ya da yoğun İngilizce kurslarına devam ederek İngilizce dil düzeylerini artırabilirler

The Test of English as a Foreign Language – Internet-based (TOEFL IBT) lisans veya lisansüstü eğitim için veya İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak isteyenler için uygundur.

ESE Malta dil okulu TOEFL IBT İngilizce kursları ile tecrübeli sınav öğretmenler tarafından sınav teknikleri verilecektir. ESE Malta dil okulu TOEFL IBT İngilizce kursları ile İngilizce seviyeniz, dört dil beceriniz ( konuşma, dinleme, konuşma, yazma) gelişecektir.

ESE Malta TOEFL iBT İngilizce Kursları bitiminden sonra öğrenciler 3 aya kadar ESE e-öğrenim programı ile İngilizcelerini geliştirmeye devam edebilirler.

ESE Malta Dil Okulu TOEFL iBT İngilizce Kursları

Seviye; Orta-İleri
Sınıf Öğrenci sayısı; 10 (Max)
Öğrenci Yaşı; 18 +
Kurs başlangıcı; Her pazartesi
Haftalık ders sayısı; 30
Ders zamanları; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma sabah/öğleden sonra
Kurs Süresi; Minimum 6 hafta

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Mini Grup İngilizce Kursları

ESE Malta İş İngilizcesi Kursları

ESE Malta Dil Okulu Özel İngilizce Dersler

ESE Malta TOEFL IBT İngilizce Kursları

ESE Malta IELTS İngilizce Kursları

ESE Malta Cambridge İngilizce Kursları

ESE Malta Akademik Sene İngilizce Kursları

ESE Malta 50+ Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programı