ESE Malta Daire Konaklama Seçenekleri

Tüm ESE Malta self catering daireler (Central, Belmonte, Vadi Manzaralı, Tamarisk ve Astolat) yüksek standartlarda imkânlarla döşenmiştir.

Belmonte mutfaklı dairelerde resepsiyon hizmetleri bulunmaktadır. Central, Valley View, Tamarisk ve Astolat Apartments, ESE Malta ana bina resepsiyon servislerini kullanmaktadır. Oda yatak çarşaflarını ve havlu değişimini içeren temizlik hizmetleri haftalık olarak sağlanmaktadır ve apartman bloklarında çamaşır makineleri mevcuttur. ESE Malta dairelerin tüm ortak ve yaşayan alanlarında WiFi ücretsiz kullanılır.

Daireler konum ve iç tasarımı gözetilerek Süper Plus, Süper veya Ekonomik olarak sınıflandırılmıştır.

ESE Malta Astolat Daireleri (Super +)

Triq il-Qatta, Swieqi,

ESE Malta Astolat daireleri (Super +) yüksek standartlar ile döşenmiş, çatı katında bir daireden oluşan 9 daire bulunan yeni bir bloktur. ESE Malta Astolat daireleri geniş balkon veya teras alanlarına sahip aydınlık ve çok geniş olup mutfak, yemek ve oturma alanları içermektedir.

ESE Malta Astolat dairelerinde TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odası bulunmaktadır. ESE Malta Astolat daireleri Swieqi sakin yerleşim bölgesindedir. ESE Malta dil okulu yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesindedir. Ana otobüs durağı yürüyerek 5-10 dakika uzaklıktadır ve en yakın kumsal ve ESE Malta yetişkin plaj kulübü de yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

ESE Malta Astolat daireleri özellikle 30 yaş üstü öğrenciler içindir. Her daire 3 paylaşımlı yatak odasından oluşmaktadır. Çıkış sırasında iade edilebilecek giriş esnasında tüm öğrencilerin 100 € tutarında bir nakit teminatı talep edilmektedir.

ESE Malta Tamarisk Apartments (Super +)

Triq, Sidra, Swieqi, Malta

7 daireden oluşan ESE Malta Tamarisk modern ve yüksek standartlara göre hazırlanmış ve döşenmiştir. Tüm daireler aydınlık ve çok geniş olup mutfak, yemek ve oturma alanları içermektedir. ESE Malta Tamarisk modern dairelerinde TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odası bulunmaktadır.

3 odalı dairelerin bulunduğu bu ESE Malta Tamarisk blok, Swieqi’nin sakin yerleşim bölgesinde çok iyi bir konumdadır ve ESE Malta dil okulu 15 dakika yürüme mesafesindedir. Ana otobüs durağı yürüyerek 5-10 dakika uzaklıktadır ve en yakın kumsal ve ESE yetişkin plaj kulübü de yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

Çıkış sırasında iade edilebilecek giriş esnasında tüm öğrencilerin 100 € tutarında bir nakit teminatı talep edilmesi gerekmektedir. ESE Tamarisk’e giriş, ESE Ana Okul Binası’ndadır.

ESE Malta Valley View Daireleri (Super)

Apts 1 & 2: Triq Josef Kalleya, Is-Swieqi, Apts 3 – 5 Triq il-Gizimin, Is-Swieqi, MALTA

5 yeni daireden oluşan 2 blok ESE Malta yüksek standartlara döşenmiştir. Her dairede çamaşır yıkama olanakları, yemek ve oturma alanları bulunan tam donanımlı bir mutfak bulunmaktadır. Tüm dairelerde TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odası bulunmaktadır. 1. ve 2. dairelerde 5 ortak yatak odası, 3. ve 4. dairelerde 4 ortak yatak odası ve 5. ortak pansiyon daireden oluşmaktadır. Tüm dairelerde, paylaşılan veya en-suite banyolar ve aşağıdaki vadinin güzel manzaralarını sunan geniş paylaşılan balkon veya teras alanları vardır.

Valley View, Swieqi’nin sakin yerleşim bölgesinde yer almaktadır ve ESE Malta yetişkin okulundan yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesindedir. Ana otobüs durağı yürüyerek 5-10 dakika uzaklıktadır ve en yakın kumsal ve ESE yetişkin plaj kulübü de yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır.

Çıkış sırasında iade edilebilecek giriş esnasında tüm öğrencilerin 100 € tutarında teminat verilmektedir. ESE Malta Valley View Daireleri için giriş ESE Ana Okul Binasında yapılır.

ESE Malta Belmonte Heights Daireleri (Super)

Ignatius Junction, Sliema, MALTA

ESE Malta Belmonte Heights Daireleri 16 apartman dairesi ve modern bir bloğa sahip ESE Malta Belmonte Heights daireleri yüksek standartlara göre hazırlanmış ve döşenmiştir. ESE Malta Belmonte Heights daireleri daireler aydınlık ve çok geniş olup mutfak, yemek ve oturma alanları içermektedir. Tüm dairelerde TV, DVD oynatıcı, ücretsiz Wi-Fi ve klimalı yatak odası bulunmaktadır.

ESE Malta Belmonte Heights Daireleri 13 daire 3 paylaşımlı yatak odası ve 3 banyo ile 2 penthouses, 2 paylaşımlı yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Çıkış sırasında iade edilebilecek giriş esnasında tüm öğrencilerin 100 € tutarında bir nakit teminatı verilir.

ESE Malta Belmonte Heights daireleri 24 saat açık resepsiyon görevlisi vardır. Belmonte Heights daireleri Sliema’da çok iyi bir konumdadır. Sahil ve Sliema mesire alanına sadece iki blok ve Balluta Körfezi’nden yaklaşık 100 metre uzaklıktadır. Belmonte Heights Daireleri ESE Kompleksi’ne sahil şeridi boyunca yürüyüş ile yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır.

ESE Malta Ekonomik Daireler

Paceville Avenue, St.Julians MALTA

St. Julians’da bulunan ESE Malta Central Apartman daireleri ESE Malta okul binasına sadece 150 metre yürüme mesafesindedir. ESE Malta Central Apartman daireleri tam donanımlı bir mutfak, kablo TV bulunan ortak yaşam ve yemek alanı, ücretsiz WiFi erişimi, çamaşır yıkama olanakları ve klima tesisleri bulunmaktadır.

Çıkış sırasında iade edilebilecek giriş esnasında tüm öğrencilerin 100 € tutarında bir nakit teminat alınmaktadır. ESE Malta Central Apartman daireleri için giriş ESE Malta ana okul Binasında yapılmaktadır.

ESE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Aile Yanı Konaklama

ESE Malta Residence

ESE Malta Self-Catering Daireler

ESE Malta Otel Konaklama