ESE Malta Residence

ESE Malta dil okulu Residence tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi, özel banyo olanakları, çalışma masası, TV, telefon, ücretsiz Wi-Fi ve klima bulunan modern iki yatak bulunmaktadır.

ESE Malta dil okulu Residence odaları rahat ve aydınlık, klimalıdır. 24 saatlik resepsiyon hizmeti ve Speakeasy Cafe ‘de kahvaltı verilir. ESE Residence ESE Kompleksi içindedir.

ESE Malta kompleksine kafe, restoran, gece kulübü, hediyelik eşya dükkânları, alışveriş merkezi, bankalar, kumarhaneler, sinema kompleksi, bowling salonuna 5-10 dakika kadar çok yakındır.
ESE Malta Residence mevcut odalarda özel banyo, çalışma masası, TV, telefon ve klima ile donatılmış modern iki yatak vardır.

ESE Malta White House Hostel Residence

ESE Malta White House Hostel Residence ESE Kompleksi karşısında yer almaktadır. ESE Malta White House Hostel Residence 20 iki yataklı oda, bir üç kişilik oda ve bir aile odası bulunmaktadır. Tüm odalarında özel banyo olanakları, klima, TV, ücretsiz Wi-Fi ve çalışma masası bulunmaktadır.

ESE Malta tüm öğrenciler, dinlenmek, güneşlenmek ve / veya çalışmak için geniş bir çatı terasından yararlanabilirler. Kahvaltı, ek bir ücret karşılığında sunulmaktadır ve bu Residence’ın karşısında The Cake Box Cafe’de servis edilmektedir.

ESE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Aile Yanı Konaklama

ESE Malta Residence

ESE Malta Self-Catering Daireler

ESE Malta Otel Konaklama